Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
DatZ4004 Web programmēšana Bp Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Šmits Ingus 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4005 Datortīklu administrēšana I Bp Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0903(PLK) Šmits Ingus 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Lab.darbi 27.09.2019 18.10.2019 08.11.2019 06.12.2019 Komašilovs Vitālijs 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
DatZ4004 Web programmēšana Bp Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Šmits Ingus 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2018 Fizika II Bt Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Pelēce Ilze 305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 308. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0903(PLK) Šmits Ingus 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Lab.darbi 27.09.2019 18.10.2019 08.11.2019 06.12.2019 Komašilovs Vitālijs 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
Fizi2018 Fizika II Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0903(PLK) Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4005 Datortīklu administrēšana I Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0903(PLK) Paura Andrejs 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate4005 Skaitliskās metodes Bt Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Sergejeva Natālija 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Lab.darbi 27.09.2019 18.10.2019 08.11.2019 06.12.2019 Komašilovs Vitālijs 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
Fizi2018 Fizika II Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4004 Web programmēšana Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Šmits Ingus 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Lekcija 2.ned.-14.10.2019-01.12.2019 G0903(PLK) Komašilovs Vitālijs 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Lab.darbi 27.09.2019 18.10.2019 08.11.2019 06.12.2019 Komašilovs Vitālijs 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
DatZ4004 Web programmēšana Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Šmits Ingus 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate4005 Skaitliskās metodes Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0903(PLK) Sergejeva Natālija 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Lab.darbi 27.09.2019 18.10.2019 08.11.2019 06.12.2019 Komašilovs Vitālijs 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Smirnova Jekaterina 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Lab.darbi 27.09.2019 18.10.2019 08.11.2019 06.12.2019 Komašilovs Vitālijs 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Smirnova Jekaterina 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Abramenko Kaspars 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Lekcija 2.ned.-14.10.2019-01.12.2019 G0903(PLK) Komašilovs Vitālijs 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Abramenko Kaspars 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Valujeva Kristīne 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |