Atpakaļ

G0907 Informācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 DatZ4004 Web programmēšana Bp Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Šmits Ingus
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4005 Datortīklu administrēšana I Bp Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0903(PLK)

Šmits Ingus
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Lab.darbi
27.09.2019
18.10.2019
08.11.2019
06.12.2019
Komašilovs Vitālijs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 DatZ4004 Web programmēšana Bp Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Šmits Ingus
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2018 Fizika II Bt Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Pelēce Ilze
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 308. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0903(PLK)

Šmits Ingus
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Lab.darbi
27.09.2019
18.10.2019
08.11.2019
06.12.2019
Komašilovs Vitālijs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 Fizi2018 Fizika II Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0903(PLK)

Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4005 Datortīklu administrēšana I Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0903(PLK)

Paura Andrejs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4005 Skaitliskās metodes Bt Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Sergejeva Natālija
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Lab.darbi
27.09.2019
18.10.2019
08.11.2019
06.12.2019
Komašilovs Vitālijs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 Fizi2018 Fizika II Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4004 Web programmēšana Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Šmits Ingus
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Lekcija
2.ned.-14.10.2019-01.12.2019
G0903(PLK)

Komašilovs Vitālijs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Lab.darbi
27.09.2019
18.10.2019
08.11.2019
06.12.2019
Komašilovs Vitālijs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 DatZ4004 Web programmēšana Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Šmits Ingus
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4005 Skaitliskās metodes Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0903(PLK)

Sergejeva Natālija
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Lab.darbi
27.09.2019
18.10.2019
08.11.2019
06.12.2019
Komašilovs Vitālijs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Smirnova Jekaterina
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Lab.darbi
27.09.2019
18.10.2019
08.11.2019
06.12.2019
Komašilovs Vitālijs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 DatZ3019 Algoritmi un struktūras Bt Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Smirnova Jekaterina
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Abramenko Kaspars
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati Bp Lekcija
2.ned.-14.10.2019-01.12.2019
G0903(PLK)

Komašilovs Vitālijs
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Abramenko Kaspars
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Valujeva Kristīne
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19