Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0903(PLK) Orehova Inga 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1037 Matemātika II Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0903(PLK) Āboltiņš Aivars 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
09.30-10.15 |
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Smirnova Jekaterina 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi1003 Fizikas pamati Bb Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0903(PLK) Gajevskis Antons 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3003 Lielās datu bāzes I Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0903(PLK) Vītols Gatis 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
10.30-11.15 |
DatZ2024 Datoru tīkli I Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0903(PLK) Paura Andrejs, Mozga Ivars 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Smirnova Jekaterina 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi1003 Fizikas pamati Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Gajevskis Antons 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2024 Datoru tīkli I Bp Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Puzanovs Aleksandrs, Mozga Ivars 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
12.30-13.15 |
DatZ3003 Lielās datu bāzes I Bp Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Smirnova Jekaterina 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0903(PLK) Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1037 Matemātika II Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Strupule Liene 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Orehova Inga 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 G0903(PLK) Šmits Ingus 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3003 Lielās datu bāzes I Bp Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Smirnova Jekaterina 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0903(PLK) Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1037 Matemātika II Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Strupule Liene 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2024 Datoru tīkli I Bp Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Puzanovs Aleksandrs, Mozga Ivars 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0903(PLK) Rimgaile Linda, Markevics Māris, Anškins Andis, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0903(PLK) Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0903(PLK) Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Orehova Inga 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0903(PLK) Rimgaile Linda, Markevics Māris, Anškins Andis, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0903(PLK) Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0903(PLK) Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Nodarbības notiks pēc noteikta plāna G0903(PLK) Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |