Atpakaļ

G0907 Informācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0903(PLK)

Orehova Inga
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1037 Matemātika II Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0903(PLK)

Āboltiņš Aivars
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Smirnova Jekaterina
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi1003 Fizikas pamati Bb Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0903(PLK)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3003 Lielās datu bāzes I Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0903(PLK)

Vītols Gatis
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 DatZ2024 Datoru tīkli I Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0903(PLK)

Paura Andrejs
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Smirnova Jekaterina
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi1003 Fizikas pamati Bb Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Gajevskis Antons
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2024 Datoru tīkli I Bp Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Puzanovs Aleksandrs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 DatZ3003 Lielās datu bāzes I Bp Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Smirnova Jekaterina
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Nodarbības notiks pēc noteikta plāna
G0903(PLK)

Žvagiņš Edijs
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1037 Matemātika II Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Strupule Liene
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Orehova Inga
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
G0903(PLK)

Šmits Ingus
278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3003 Lielās datu bāzes I Bp Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Smirnova Jekaterina
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Nodarbības notiks pēc noteikta plāna
G0903(PLK)

Žvagiņš Edijs
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1037 Matemātika II Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Strupule Liene
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2024 Datoru tīkli I Bp Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Puzanovs Aleksandrs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0903(PLK)

Rimgaile Linda, Markevics Māris, Anškins Andis, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Nodarbības notiks pēc noteikta plāna
G0903(PLK)

Žvagiņš Edijs
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Nodarbības notiks pēc noteikta plāna
G0903(PLK)

Žvagiņš Edijs
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Orehova Inga
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Smirnova Jekaterina
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0903(PLK)

Rimgaile Linda, Markevics Māris, Anškins Andis, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Nodarbības notiks pēc noteikta plāna
G0903(PLK)

Žvagiņš Edijs
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Nodarbības notiks pēc noteikta plāna
G0903(PLK)

Žvagiņš Edijs
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Nodarbības notiks pēc noteikta plāna
G0903(PLK)

Žvagiņš Edijs
47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2