Atpakaļ

G0402 Lauksaimniecības inženierzinātne Bakalaura
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 9-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
14.10.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Lekcija
28.10.2019
205.telpa ESAF
Cīrule Simona
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi
15.10.2019
Kanaška Daina
204. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2019 Informātika II A Lekcija
16.10.2019
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
23.10.2019
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
30.10.2019
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
06.11.2019
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III A Lekcija
24.10.2019
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
31.10.2019
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
07.11.2019
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
14.10.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Fizi2022 Fizika II A Lekcija
21.10.2019
Gajevskis Antons
284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Prakt.darbi
04.11.2019
Gajevskis Antons
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Lekcija
28.10.2019
205.telpa ESAF
Cīrule Simona
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi
22.10.2019
29.10.2019
05.11.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi
15.10.2019
Kanaška Daina
204. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2019 Informātika II A Lekcija
16.10.2019
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
23.10.2019
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
30.10.2019
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
06.11.2019
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III A Lekcija
24.10.2019
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
31.10.2019
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
07.11.2019
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
18.10.2019
Galiņš Jānis
233. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
14.10.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
28.10.2019
318-2. pilī
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija

Fizi2022 Fizika II A Lekcija
21.10.2019
Gajevskis Antons
284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Prakt.darbi
04.11.2019
Gajevskis Antons
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2034 Matemātika III A Lekcija
15.10.2019
318-2 pilī
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija

Mate2034 Matemātika III A Lekcija
22.10.2019
318-2 pilī
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Lekcija
29.10.2019
05.11.2019
205.telpa ESAF
Cīrule Simona
DatZ2019 Informātika II A Lekcija
16.10.2019
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
23.10.2019
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
30.10.2019
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
06.11.2019
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2022 Fizika II A Prakt.darbi
31.10.2019
Gajevskis Antons
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lekcija
07.11.2019
Gajevskis Antons
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
18.10.2019
Galiņš Jānis
233. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
14.10.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
28.10.2019
318-2. pilī
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija

Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
21.10.2019
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Prakt.darbi
04.11.2019
Gajevskis Antons
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2034 Matemātika III A Lekcija
15.10.2019
318-2 pilī
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija

Mate2034 Matemātika III A Lekcija
22.10.2019
318-2 pilī
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
DatZ2019 Informātika II A Lekcija
16.10.2019
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
23.10.2019
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
30.10.2019
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II A Prakt.darbi
06.11.2019
G0412(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2022 Fizika II A Prakt.darbi
31.10.2019
Gajevskis Antons
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Prakt.darbi
07.11.2019
Gajevskis Antons
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Lekcija
17.10.2019
24.10.2019
205.telpa ESAF
Cīrule Simona
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
25.10.2019
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
18.10.2019
Galiņš Jānis
233. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
21.10.2019
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Prakt.darbi
04.11.2019
Gajevskis Antons
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2034 Matemātika III A Lekcija
15.10.2019
318-2 pilī
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
22.10.2019
318-2 pilī
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
29.10.2019
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
05.11.2019
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2022 Fizika II A Prakt.darbi
31.10.2019
Gajevskis Antons
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Prakt.darbi
07.11.2019
Gajevskis Antons
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
25.10.2019
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
18.10.2019
Galiņš Jānis
233. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 MašZ3010 Metālapstrāde I A Lekcija
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
04.11.2019
Galiņš Jānis
233. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III A Lab.darbi
05.11.2019
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Lekcija
15.10.2019
318-2 pilī
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
22.10.2019
318-2 pilī
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
29.10.2019
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lekcija
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
06.11.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2022 Fizika II A Lekcija
17.10.2019
Gajevskis Antons
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lekcija
24.10.2019
Gajevskis Antons
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
25.10.2019
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
14.10.2019
Galiņš Jānis
233. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
21.10.2019
Galiņš Jānis
233. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
28.10.2019
Galiņš Jānis
233. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
04.11.2019
Galiņš Jānis
233. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III A Lab.darbi
05.11.2019
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
29.10.2019
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Prakt.darbi
16.10.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi
23.10.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Prakt.darbi
30.10.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi
06.11.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2022 Fizika II A Lekcija
17.10.2019
Gajevskis Antons
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lekcija
24.10.2019
Gajevskis Antons
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Prakt.darbi
31.10.2019
07.11.2019
205.telpa ESAF
Cīrule Simona
Mate2034 Matemātika III A Lab.darbi
18.10.2019
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III A Prakt.darbi
25.10.2019
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
14.10.2019
Galiņš Jānis
233. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
21.10.2019
Galiņš Jānis
233. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
28.10.2019
Galiņš Jānis
233. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3010 Metālapstrāde I A Lab.darbi
04.11.2019
Galiņš Jānis
233. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2022 Fizika II A Lekcija
15.10.2019
Gajevskis Antons
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
22.10.2019
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
29.10.2019
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
05.11.2019
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Prakt.darbi
16.10.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi
23.10.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Prakt.darbi
30.10.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4050 Metroloģija un tolerances A Lab.darbi
06.11.2019
Kanaška Daina
207. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2022 Fizika II A Lekcija
17.10.2019
Gajevskis Antons
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lekcija
24.10.2019
Gajevskis Antons
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Prakt.darbi
31.10.2019
07.11.2019
205.telpa ESAF
Cīrule Simona
Mate2034 Matemātika III A Lab.darbi
18.10.2019
G0413(NLN)
G0412(NLN)

Sergejeva Natālija
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 Fizi2022 Fizika II A Lekcija
15.10.2019
Gajevskis Antons
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
22.10.2019
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
29.10.2019
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2022 Fizika II A Lab.darbi
05.11.2019
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Prakt.darbi
31.10.2019
07.11.2019
205.telpa ESAF
Cīrule Simona
17.30-18.15 Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Lekcija
15.10.2019
205.telpa ESAF
Cīrule Simona

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Prakt.darbi
22.10.2019
205.telpa ESAF
Cīrule Simona
18.30-19.15 Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Lekcija
15.10.2019
205.telpa ESAF
Cīrule Simona

Ekon4005 Uzņēmējdarbība I A Prakt.darbi
22.10.2019
205.telpa ESAF
Cīrule Simona