Atpakaļ

G0323 Būvniecība [nekl] Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bt Lekcija
21.10.2019
28.10.2019
Plūme Imants
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bt Lekcija
29.10.2019
Plūme Imants
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
15.10.2019
22.10.2019
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ2041 Būvfizika Bp Lekcija
30.10.2019
Liepiņš Sandris
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Mate2040 Matemātika III-1 Bt Lekcija
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi3083 Būvprojektu vadība I Bv Lekcija
18.10.2019
Stankevičs Andris
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi3083 Būvprojektu vadība I Bv Lekcija
01.11.2019
Stankevičs Andris
302. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
09.30-10.15 ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bt Lekcija
21.10.2019
28.10.2019
Plūme Imants
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bt Lekcija
29.10.2019
Plūme Imants
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
15.10.2019
22.10.2019
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ3114 Būvdarbu procesi I Bp Lekcija
16.10.2019
Šteinerts Andris
121. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2041 Būvfizika Bp Lekcija
23.10.2019
30.10.2019
Liepiņš Sandris
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Mate2040 Matemātika III-1 Bt Lekcija
17.10.2019
24.10.2019
31.10.2019
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi3083 Būvprojektu vadība I Bv Lekcija
18.10.2019
Stankevičs Andris
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi3083 Būvprojektu vadība I Bv Lekcija
01.11.2019
Stankevičs Andris
302. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2055 Būvmehānika II-1 Bt Lekcija
19.10.2019
26.10.2019
Rasa Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2055 Būvmehānika II-1 Bt Eksāmens
02.11.2019
Rasa Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
10.30-11.15 BūvZ3114 Būvdarbu procesi I Bp Lekcija
21.10.2019
28.10.2019
Šteinerts Andris
121. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3114 Būvdarbu procesi I Bp Lekcija
14.10.2019
Šteinerts Andris
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bt Lekcija
29.10.2019
Plūme Imants
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
15.10.2019
22.10.2019
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ3114 Būvdarbu procesi I Bp Lekcija
16.10.2019
Šteinerts Andris
121. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2041 Būvfizika Bp Lekcija
23.10.2019
30.10.2019
Liepiņš Sandris
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi3064 Arhitektūra I Bp Lekcija
17.10.2019
24.10.2019
Žodziņa Maija
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Mate2040 Matemātika III-1 Bt Lekcija
31.10.2019
Atslēga Svetlana
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi3083 Būvprojektu vadība I Bv Lekcija
18.10.2019
Stankevičs Andris
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi3083 Būvprojektu vadība I Bv Lekcija
01.11.2019
Stankevičs Andris
302. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2055 Būvmehānika II-1 Bt Lekcija
19.10.2019
26.10.2019
Rasa Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2055 Būvmehānika II-1 Bt Eksāmens
02.11.2019
Rasa Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
11.30-12.15 BūvZ3114 Būvdarbu procesi I Bp Lekcija
21.10.2019
28.10.2019
Šteinerts Andris
121. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ3114 Būvdarbu procesi I Bp Lekcija
14.10.2019
Šteinerts Andris
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Mate2040 Matemātika III-1 Bt Lekcija
15.10.2019
Atslēga Svetlana
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2040 Matemātika III-1 Bt Lekcija
29.10.2019
Atslēga Svetlana
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
22.10.2019
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ3114 Būvdarbu procesi I Bp Lekcija
16.10.2019
Šteinerts Andris
121. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2041 Būvfizika Bp Lekcija
23.10.2019
30.10.2019
Liepiņš Sandris
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi3064 Arhitektūra I Bp Lekcija
17.10.2019
24.10.2019
Žodziņa Maija
703. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Mate2040 Matemātika III-1 Bt Lekcija
31.10.2019
Atslēga Svetlana
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi3083 Būvprojektu vadība I Bv Lekcija
18.10.2019
Stankevičs Andris
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Mate2040 Matemātika III-1 Bt Ieskaite
01.11.2019
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ2055 Būvmehānika II-1 Bt Lekcija
19.10.2019
26.10.2019
Rasa Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2055 Būvmehānika II-1 Bt Eksāmens
02.11.2019
Rasa Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
12.30-13.15 BūvZ3114 Būvdarbu procesi I Bp Lekcija
14.10.2019
Šteinerts Andris
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi3064 Arhitektūra I Bp Lekcija
21.10.2019
28.10.2019
Žodziņa Maija
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Mate2040 Matemātika III-1 Bt Lekcija
15.10.2019
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2040 Matemātika III-1 Bt Lekcija
29.10.2019
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi3083 Būvprojektu vadība I Bv Lekcija
18.10.2019
25.10.2019
Stankevičs Andris
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
13.30-14.15 BūvZ2055 Būvmehānika II-1 Bt Lekcija
23.10.2019
30.10.2019
Rasa Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
16.10.2019
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ2041 Būvfizika Bp Lekcija
17.10.2019
24.10.2019
Liepiņš Sandris
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2041 Būvfizika Bp Lekcija
31.10.2019
Liepiņš Sandris
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi3083 Būvprojektu vadība I Bv Lekcija
01.11.2019
Stankevičs Andris
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bt Lekcija
18.10.2019
Plūme Imants
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bt Lekcija
25.10.2019
Plūme Imants
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 Arhi3064 Arhitektūra I Bp Lekcija
21.10.2019
28.10.2019
Žodziņa Maija
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Ekon2132 Ekonomikas teorija Bv Lekcija
14.10.2019
Kizika Baiba
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
BūvZ3114 Būvdarbu procesi I Bp Lekcija
22.10.2019
29.10.2019
Šteinerts Andris
121. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
22.10.2019
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ2055 Būvmehānika II-1 Bt Lekcija
23.10.2019
30.10.2019
Rasa Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
16.10.2019
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ2041 Būvfizika Bp Lekcija
17.10.2019
24.10.2019
Liepiņš Sandris
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2041 Būvfizika Bp Lekcija
31.10.2019
Liepiņš Sandris
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi3083 Būvprojektu vadība I Bv Lekcija
01.11.2019
Stankevičs Andris
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bt Lekcija
18.10.2019
Plūme Imants
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bt Lekcija
25.10.2019
Plūme Imants
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 Ekon2132 Ekonomikas teorija Bv Lekcija
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
Kizika Baiba
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
BūvZ3114 Būvdarbu procesi I Bp Lekcija
22.10.2019
29.10.2019
Šteinerts Andris
121. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
22.10.2019
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ2055 Būvmehānika II-1 Bt Lekcija
23.10.2019
30.10.2019
Rasa Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
16.10.2019
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ2041 Būvfizika Bp Lekcija
31.10.2019
Liepiņš Sandris
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Mate2040 Matemātika III-1 Bt Lekcija
17.10.2019
24.10.2019
Atslēga Svetlana
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi3083 Būvprojektu vadība I Bv Lekcija
01.11.2019
Stankevičs Andris
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bt Lekcija
18.10.2019
Plūme Imants
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bt Lekcija
25.10.2019
Plūme Imants
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
16.30-17.15 Ekon2132 Ekonomikas teorija Bv Lekcija
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
Kizika Baiba
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
BūvZ3114 Būvdarbu procesi I Bp Lekcija
22.10.2019
29.10.2019
Šteinerts Andris
121. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
22.10.2019
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ2055 Būvmehānika II-1 Bt Lekcija
30.10.2019
Rasa Jānis
701. aud. (7. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bt Lekcija
23.10.2019
Plūme Imants
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
16.10.2019
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ2041 Būvfizika Bp Lekcija
31.10.2019
Liepiņš Sandris
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Mate2040 Matemātika III-1 Bt Lekcija
17.10.2019
24.10.2019
Atslēga Svetlana
109. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi3083 Būvprojektu vadība I Bv Lekcija
01.11.2019
Stankevičs Andris
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bt Lekcija
18.10.2019
Plūme Imants
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bt Lekcija
25.10.2019
Plūme Imants
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 Ekon2132 Ekonomikas teorija Bv Lekcija
14.10.2019
21.10.2019
28.10.2019
Kizika Baiba
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2132 Ekonomikas teorija Bv Lekcija
22.10.2019
29.10.2019
Kizika Baiba
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
22.10.2019
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija
16.10.2019
Lasmanis Vairis
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
BūvZ2041 Būvfizika Bp Lekcija
31.10.2019
Liepiņš Sandris
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Arhi3083 Būvprojektu vadība I Bv Lekcija
01.11.2019
Stankevičs Andris
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

ETeh4036 Vispārīgā elektrotehnika Bt Lekcija
25.10.2019
Plūme Imants
321. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
18.30-19.15 Ekon2132 Ekonomikas teorija Bv Lekcija
14.10.2019
21.10.2019
Kizika Baiba
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon2132 Ekonomikas teorija Bv Lekcija
22.10.2019
29.10.2019
Kizika Baiba
123. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18