Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Valo1059 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Pušinska Baiba 325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo1059 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Gode Ina 326. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2020 Neorganiskā un analītiskā ķīmija A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Dūma Māra 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ1014 Higiēnas prasības uzņēmumā A Lekcija 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 lekc./pr.d. Īriste Sandra 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ1014 Higiēnas prasības uzņēmumā A Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 lekc./pr.d. Blija Anita 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||
09.30-10.15 |
Valo1059 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Pušinska Baiba 325. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo1059 Profesionālā angļu valoda A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Gode Ina 326. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2020 Neorganiskā un analītiskā ķīmija A Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Dūma Māra 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ1014 Higiēnas prasības uzņēmumā A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 lekc./pr.d. Blija Anita 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||
10.30-11.15 |
Mate1039 Lietišķā matemātika A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Zeidmane Anda 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1039 Lietišķā matemātika A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.1. Zeidmane Anda 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2020 Neorganiskā un analītiskā ķīmija A Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Dūma Māra 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ1013 Likumdošana pārtikas nozarē A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Krūma Zanda 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||
11.30-12.15 |
Mate1039 Lietišķā matemātika A Lekcija 1.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Zeidmane Anda 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1039 Lietišķā matemātika A Prakt.darbi 2.ned.-02.09.2019-22.12.2019 Zeidmane Anda 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1039 Lietišķā matemātika A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 1.2. Zeidmane Anda 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2020 Neorganiskā un analītiskā ķīmija A Lab.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Dūma Māra 171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ1013 Likumdošana pārtikas nozarē A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Krūma Zanda 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||
12.30-13.15 |
Mate1039 Lietišķā matemātika A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Zeidmane Anda 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0604(PLK) G0608(PLK) Cīrule Marina, Markevics Māris, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||||
13.30-14.15 |
Mate1039 Lietišķā matemātika A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Zeidmane Anda 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sports I C Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 G0604(PLK) G0608(PLK) Cīrule Marina, Markevics Māris, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
PārZ1011 Pārtikas zinātnes pamati I A Lekcija 02.09.2019-22.12.2019 Šabovics Mārtiņš, Krūma Zanda 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||||
14.30-15.15 |
PārZ1011 Pārtikas zinātnes pamati I A Prakt.darbi 02.09.2019-22.12.2019 Krūma Zanda 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |