Atpakaļ

G0608 Ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Riekstiņa-Dolģe Rita
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Riekstiņa-Dolģe Rita
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ2051 Pārtikas ķīmija I Bt Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Cinkmanis Ingmārs, Ķeķe Anete
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
CitiP007 Ievads viesmīlībā Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Mācību prakse
Īriste Sandra
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 Mate3012 Matemātika Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Vintere Anna
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Riekstiņa-Dolģe Rita
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Riekstiņa-Dolģe Rita
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate3012 Matemātika Bt Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Vintere Anna
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Vintere Anna
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ2051 Pārtikas ķīmija I Bt Lab.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Cinkmanis Ingmārs, Ķeķe Anete
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
CitiP007 Ievads viesmīlībā Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Mācību prakse
Īriste Sandra
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 InfT1023 Informātika Bt Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Mozga Ivars
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi1013 Tūrisma vadība Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Eglīte Marta
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Vintere Anna
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
CitiP007 Ievads viesmīlībā Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Mācību prakse
Īriste Sandra
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 PārZ2051 Pārtikas ķīmija I Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Cinkmanis Ingmārs
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi1013 Tūrisma vadība Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Eglīte Marta
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
CitiP007 Ievads viesmīlībā Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Mācību prakse
Īriste Sandra
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 PārZ2051 Pārtikas ķīmija I Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Cinkmanis Ingmārs
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0604(PLK)
G0614(PLK)

Cīrule Marina, Markevics Māris, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
13.30-14.15 InfT1023 Informātika Bt Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Mozga Ivars
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

InfT1023 Informātika Bt Prakt.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Mozga Ivars
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Citi1013 Tūrisma vadība Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Eglīte Marta
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0604(PLK)
G0614(PLK)

Cīrule Marina, Markevics Māris, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
14.30-15.15 InfT1023 Informātika Bt Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Mozga Ivars
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

InfT1023 Informātika Bt Prakt.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Mozga Ivars
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
Citi1013 Tūrisma vadība Bt Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Eglīte Marta
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 InfT1023 Informātika Bt Prakt.darbi
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Mozga Ivars
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22

InfT1023 Informātika Bt Prakt.darbi
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Mozga Ivars
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
16.30-17.15 Valo1061 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Pušinska Baiba, Gode Ina
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5, 339. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 Valo1061 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
Pušinska Baiba, Gode Ina
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5, 339. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5