Atpakaļ

G0507 Mežinženieris Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 9-sem.
Visas grupas 1 2
23.09.2019. sapulce 32. auditorijā plkst. 10:00
25.09.2019. plkst. 12:30 ievadinstruktāža 15. auditorijā
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MežZ1014 Medniecība Bt Lekcija
30.09.2019
14.10.2019
Sisenis Linards
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi
15.10.2019
a, b, c grupām
Urķis Jānis, Sisenis Linards

Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
01.10.2019
Briede Baiba
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
08.10.2019
Briede Baiba
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
16.10.2019
Svika Diana
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
23.09.2019-18.10.2019
a grupai
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
26.09.2019
10.10.2019
b grupai
Sergejeva Natālija
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
03.10.2019
c grupai
Sergejeva Natālija
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
17.10.2019
c grupai
Sergejeva Natālija
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1022 Dendroloģija Bt Eksāmens
18.10.2019
Luguza Solveiga
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija
04.10.2019-11.10.2019
Magaznieks Jānis
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
27.09.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
09.30-10.15 MežZ1014 Medniecība Bt Lekcija
30.09.2019
14.10.2019
Sisenis Linards
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
07.10.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi
15.10.2019
a, b, c grupām
Urķis Jānis, Sisenis Linards

Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
01.10.2019
Briede Baiba
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
08.10.2019
Briede Baiba
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
09.10.2019
Svika Diana
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
16.10.2019
Svika Diana
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
23.09.2019-18.10.2019
a grupai
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
26.09.2019
10.10.2019
b grupai
Sergejeva Natālija
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
03.10.2019
c grupai
Sergejeva Natālija
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
17.10.2019
c grupai
Sergejeva Natālija
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1022 Dendroloģija Bt Eksāmens
18.10.2019
Luguza Solveiga
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija
04.10.2019-11.10.2019
Magaznieks Jānis
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
27.09.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
10.30-11.15 MežZ1014 Medniecība Bt Lekcija
23.09.2019
30.09.2019
14.10.2019
Sisenis Linards
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
07.10.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija
23.09.2019-02.10.2019
318.2 aud.
Sergejeva Natālija

MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi
15.10.2019
a, b, c grupām
Urķis Jānis, Sisenis Linards

Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
08.10.2019
Briede Baiba
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
09.10.2019
Svika Diana
22. aud. (2. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
16.10.2019
Svika Diana
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
23.09.2019-18.10.2019
a grupai
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija
04.10.2019-11.10.2019
Magaznieks Jānis
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija
18.10.2019
Magaznieks Jānis
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
27.09.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
11.30-12.15 MežZ1014 Medniecība Bt Lekcija
23.09.2019
30.09.2019
14.10.2019
Sisenis Linards
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
07.10.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija
23.09.2019-02.10.2019
318.2 aud.
Sergejeva Natālija

MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi
15.10.2019
a, b, c grupām
Urķis Jānis, Sisenis Linards

Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
08.10.2019
Briede Baiba
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
09.10.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
16.10.2019
Svika Diana
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
23.09.2019-18.10.2019
b grupai
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija
18.10.2019
Magaznieks Jānis
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi
1, 2 gr.
04.10.2019-11.10.2019
Magaznieks Jānis
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
27.09.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
12.30-13.15 MežZ1014 Medniecība Bt Lekcija
23.09.2019
30.09.2019
Sisenis Linards
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Eksāmens
14.10.2019
Sisenis Linards
32. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
07.10.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
1 gr.
23.09.2019-02.10.2019
Sergejeva Natālija
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi
15.10.2019
a, b, c grupām
Urķis Jānis, Sisenis Linards

Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
08.10.2019
Briede Baiba
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija
02.10.2019
Šulcs Viesturs
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
09.10.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Ieskaite
16.10.2019
Svika Diana
14. aud. (1. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
23.09.2019-18.10.2019
b grupai
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi
1, 2 gr.
18.10.2019
Magaznieks Jānis
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi
1, 2 gr.
04.10.2019-11.10.2019
Magaznieks Jānis
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
27.09.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
13.30-14.15 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
07.10.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
1 gr.
23.09.2019-02.10.2019
Sergejeva Natālija
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi
15.10.2019
a, b, c grupām
Urķis Jānis, Sisenis Linards

Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Prakt.darbi
08.10.2019
Briede Baiba
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija
02.10.2019
Šulcs Viesturs
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Biol1022 Dendroloģija Bt Lekcija
25.09.2019
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Mate4016 Matemātika I Bv Ieskaite
16.10.2019
Sergejeva Natālija
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
09.10.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
23.09.2019-18.10.2019
b grupai
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi
1, 2 gr.
18.10.2019
Magaznieks Jānis
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi
1, 2 gr.
04.10.2019-11.10.2019
Magaznieks Jānis
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
27.09.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
14.30-15.15 Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija
23.09.2019-18.10.2019
Šulcs Viesturs
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
2 gr.
23.09.2019-02.10.2019
Sergejeva Natālija
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi
15.10.2019
a, b, c grupām
Urķis Jānis, Sisenis Linards

Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Prakt.darbi
08.10.2019
Briede Baiba
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol1022 Dendroloģija Bt Lekcija
25.09.2019
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
02.10.2019
09.10.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Prakt.darbi
16.10.2019
Briede Baiba
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
23.09.2019-18.10.2019
c grupai
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.10.2019
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Prakt.darbi
2 gr.
27.09.2019
11.10.2019
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
1 gr.
27.09.2019
11.10.2019
Sergejeva Natālija
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.10.2019
Sergejeva Natālija
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MatZ2008 Koksnes mācība Bt Eksāmens
18.10.2019
Magaznieks Jānis
48. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
15.30-16.15 Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija
23.09.2019-18.10.2019
Šulcs Viesturs
42. aud. (4. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
2 gr.
23.09.2019-02.10.2019
Sergejeva Natālija
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ1014 Medniecība Bt Lab.darbi
15.10.2019
a, b, c grupām
Urķis Jānis, Sisenis Linards

Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Prakt.darbi
08.10.2019
Briede Baiba
241. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol1022 Dendroloģija Bt Lekcija
25.09.2019
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
02.10.2019
09.10.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Prakt.darbi
16.10.2019
Briede Baiba
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
23.09.2019-18.10.2019
c grupai
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.10.2019
18.10.2019
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Prakt.darbi
2 gr.
27.09.2019
11.10.2019
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
1 gr.
27.09.2019
11.10.2019
Sergejeva Natālija
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.10.2019
Sergejeva Natālija
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Prakt.darbi
1 gr.
23.09.2019
07.10.2019
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Prakt.darbi
2 gr.
30.09.2019
14.10.2019
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
1 gr.
30.09.2019
14.10.2019
Sergejeva Natālija
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
30.09.2019
14.10.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija
08.10.2019
Sergejeva Natālija
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1022 Dendroloģija Bt Lekcija
25.09.2019
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
02.10.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
09.10.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Eksāmens
16.10.2019
Briede Baiba
Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
23.09.2019-18.10.2019
c grupai
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Prakt.darbi
1 gr.
18.10.2019
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
17.30-18.15 Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Prakt.darbi
1 gr.
23.09.2019
07.10.2019
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Prakt.darbi
2 gr.
30.09.2019
14.10.2019
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
1 gr.
30.09.2019
14.10.2019
Sergejeva Natālija
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
30.09.2019
14.10.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija
08.10.2019
Sergejeva Natālija
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
02.10.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
09.10.2019
Svika Diana
35. aud. (3. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11

Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
25.09.2019
Kirila Kitija
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
03.10.2019-18.10.2019
Kirila Kitija
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Eksāmens
18.10.2019
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MF, Akadēmijas iela 11
18.30-19.15 Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija
23.09.2019
Sergejeva Natālija
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
30.09.2019
07.10.2019
a grupai
Sergejeva Natālija
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
2 gr.
14.10.2019
Sergejeva Natālija
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
25.09.2019
Kirila Kitija
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
03.10.2019-18.10.2019
Kirila Kitija
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
19.30-20.15 Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija
23.09.2019
Sergejeva Natālija
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
30.09.2019
07.10.2019
a grupai
Sergejeva Natālija
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
2 gr.
14.10.2019
Sergejeva Natālija
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
25.09.2019
Kirila Kitija
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
03.10.2019-18.10.2019
Kirila Kitija
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18