Atpakaļ

G0307 Būvniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas grupas 1 2
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Mate1021 Matemātika I Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ1004 Ievads specialitātē I Bv Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Andersons Guntis
301. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Valo1047 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Orlova Irina
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-02.09.2019-27.10.2019
1.1.
Gaurilka Arturs
803. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-02.09.2019-27.10.2019
1.2.
Gaurilka Arturs
803. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Valo1047 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Orlova Irina
407. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Preikšs Ilmārs
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi
1 gr.
30.09.2019-22.12.2019
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Vintere Anna
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ1004 Ievads specialitātē I Bv Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Fībigs Mārtiņš
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1004 Ievads specialitātē I Bv Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Fībigs Mārtiņš
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Valo1047 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Orlova Irina
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Mate1021 Matemātika I Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Strupule Liene
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-02.09.2019-27.10.2019
1.1.
Gaurilka Arturs
803. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-02.09.2019-27.10.2019
1.2.
Gaurilka Arturs
803. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Valo1047 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Orlova Irina
407. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Lekcija
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Preikšs Ilmārs
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lekcija
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Brencis Raitis
802. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0327(PLK)
G0330(PLK)

Rimgaile Linda, Ozola Inta, Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
BūvZ1004 Ievads specialitātē I Bv Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Fībigs Mārtiņš
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Valo1047 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Orlova Irina
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Valo1047 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Orlova Irina
407. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-02.09.2019-27.10.2019
Gaurilka Arturs
803. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
11.30-12.15 BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Preikšs Ilmārs
302. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Brencis Raitis
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi
02.09.2019-22.12.2019
G0327(PLK)
G0330(PLK)

Rimgaile Linda, Ozola Inta, Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Markevics Māris, Valainis Viktors
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Dimiņš Fredijs
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Valo1047 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Orlova Irina
327. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-24.11.2019
Dimiņš Fredijs
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Valo1047 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Orlova Irina
407. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-02.09.2019-27.10.2019
Gaurilka Arturs
803. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
12.30-13.15 Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Brencis Raitis
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Lekcija
02.09.2019-22.12.2019
Vronskis Olafs
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1021 Matemātika I Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-30.09.2019-22.12.2019
1.2.
Vintere Anna
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-24.11.2019
Dimiņš Fredijs
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Brencis Raitis
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Liepa Valdis
117. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
Liepa Valdis
117. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Mate1021 Matemātika I Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-30.09.2019-22.12.2019
Vintere Anna
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-24.11.2019
Dimiņš Fredijs, Miķelsone Velga
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi
1 gr.
02.09.2019-29.09.2019
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Brencis Raitis
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Brencis Raitis
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Lab.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Vintere Anna
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-24.11.2019
Dimiņš Fredijs, Miķelsone Velga
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1021 Matemātika I Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-02.09.2019-29.09.2019
1.2.
Atslēga Svetlana
324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.2.
Preikšs Ilmārs
125. aud. (1. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi
1 gr.
02.09.2019-22.12.2019
1.1.
Brencis Raitis
801. aud. (8. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Prakt.darbi
2 gr.
02.09.2019-22.12.2019
Preikšs Ilmārs
302. aud. (3. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19