Atpakaļ

G0907 Informācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Mate1038 Matemātika III Bt Lekcija
G0903(PLK)

Sergejeva Natālija
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3004 Lielās datu bāzes II Bp Prakt.darbi
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4006 Programmatūras testēšana Bp Prakt.darbi
Čevere Rudīte
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2010 Diskrētā matemātika Bt Lekcija
G0903(PLK)

Sergejeva Natālija
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Eglīte Aija
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Lekcija
01.04.2019-26.05.2019
Lazdiņš Andrejs
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Fizi2017 Fizika I Bt Lekcija
G0903(PLK)

Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2010 Diskrētā matemātika Bt Prakt.darbi
Sergejeva Natālija
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 DatZ3004 Lielās datu bāzes II Bp Lekcija
G0903(PLK)

Vītols Gatis
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Lekcija
04.02.2019-31.03.2019
Eglīte Aija
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Lekcija
01.04.2019-26.05.2019
Lazdiņš Andrejs
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
InfT4006 Programmatūras testēšana Bp Lekcija
G0903(PLK)

Čevere Rudīte
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2025 Datoru tīkli II Bp Prakt.darbi
Puzanovs Aleksandrs
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 InfT2034 Lietojumu programmēšana datubāzēm Bp Lekcija
G0903(PLK)

Šmits Ingus
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Prakt.darbi
04.02.2019-31.03.2019
Eglīte Aija
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Prakt.darbi
01.04.2019-26.05.2019
Lazdiņš Andrejs
307. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
DatZ2058 Programminženierijas metodes II Bt Prakt.darbi
1.1.
Leķe Inga
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2025 Datoru tīkli II Bp Lekcija
G0903(PLK)

Paura Andrejs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 Mate1038 Matemātika III Bt Prakt.darbi
Vintere Anna
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2034 Lietojumu programmēšana datubāzēm Bp Prakt.darbi
Smirnova Jekaterina
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2017 Fizika I Bt Prakt.darbi
1.ned.
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2017 Fizika I Bt Lab.darbi
2.ned.
Gross Uldis, Gavare Zanda
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 DatZ2058 Programminženierijas metodes II Bt Lekcija
G0903(PLK)

Čevere Rudīte
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2058 Programminženierijas metodes II Bt Prakt.darbi
1.2.
Leķe Inga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2