Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Lekcija 4-EN gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 Voiko Laura, Ansonska Santa A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Lekcija 4-EN gr. 26.03.2018-20.05.2018 Ansonska Santa A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Lekcija 4-EN gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 Kozulāne Ance A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Lekcija 4-EN gr. Gorbačevska Dace A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Lekcija 1, 2 gr. 29.01.2018-25.03.2018 Ilgažs Agris A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Lekcija 1, 2 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Lekcija 1, 2 gr. 26.03.2018-20.05.2018 Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Lekcija 1, 2 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 Kozulāne Ance B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-25.03.2018 26.03.2018-20.05.2018 1.2.1., 1.2.2. Gorbačevska Dace, Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A313. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Lekcija 4-EN gr. 29.01.2018-25.03.2018 Notiek klīnikas mācību telpās Baltkājs Jānis Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 1.1.2. Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 1.1.2. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 26.03.2018-20.05.2018 1.1.2. Vekšins Armands A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 2.2. Voiko Laura, Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 2 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 2.2. Kozulāne Ance A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 2 gr. 26.03.2018-20.05.2018 2.2. Mālniece Aija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Prakt.darbi 1, 3 gr. 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0604(PLK) G0603(PLK) G0807(PLK) G0608(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
09.30-10.15 |
Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Lekcija 4-EN gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 Voiko Laura, Ansonska Santa A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Lekcija 4-EN gr. 26.03.2018-20.05.2018 Ansonska Santa A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Lekcija 4-EN gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 Kozulāne Ance A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Lekcija 4-EN gr. Gorbačevska Dace A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.2. Keidāne Dace F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-25.02.2018 2.2. Krūklīte Anna Anita F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 1.1.1. Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 26.03.2018-20.05.2018 1.1.1. Vekšins Armands A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 1.1.1. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 2.1. Voiko Laura, Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 2 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 2.1. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 2 gr. 26.03.2018-20.05.2018 2.1. Mālniece Aija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1., 1.1.2. Notiek klīnikas mācību telpās Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Lekcija 4-EN gr. Zolova Alīna F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Lekcija 1, 2 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Lekcija 1, 2 gr. 26.03.2018-20.05.2018 Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Lekcija 1, 2 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 Kozulāne Ance B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-25.03.2018 1.ned.-26.03.2018-20.05.2018 1.2.1., 1.2.2. Gorbačevska Dace, Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A313. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1. Keidāne Dace F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. Notiek klīnikas mācību telpās Baltkājs Jānis Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 1.1.2. Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 1.1.2. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 26.03.2018-20.05.2018 1.1.2. Vekšins Armands A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 2.2. Voiko Laura, Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 2 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 2.2. Kozulāne Ance A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 2 gr. 26.03.2018-20.05.2018 2.2. Mālniece Aija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1. Krūklīte Anna Anita F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Prakt.darbi 1, 3 gr. 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0604(PLK) G0603(PLK) G0807(PLK) G0608(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 1.2.1., 1.2.2. Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija, Ansonska Santa A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-06.05.2018 1.2.1., 1.2.2. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
10.30-11.15 |
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Lekcija 1, 2 gr. Gorbačevska Dace A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Lekcija 4-EN gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 Voiko Laura, Ansonska Santa A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Lekcija 4-EN gr. 26.03.2018-20.05.2018 Ansonska Santa A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Lekcija 4-EN gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 Kozulāne Ance A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.2. Keidāne Dace F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.2. Krūklīte Anna Anita F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 1.1.1. Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 26.03.2018-20.05.2018 1.1.1. Vekšins Armands A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 1.1.1. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 2.1. Voiko Laura, Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 2 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 2.1. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 2 gr. 26.03.2018-20.05.2018 2.1. Mālniece Aija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1., 1.1.2. Notiek klīnikas mācību telpās Baltkājs Jānis, Ilgažs Agris |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Lekcija 4-EN gr. 1.ned. Zolova Alīna F210. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Lekcija 1, 2 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Lekcija 1, 2 gr. 26.03.2018-20.05.2018 Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Lekcija 1, 2 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 Kozulāne Ance B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.1. Keidāne Dace F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. Notiek klīnikas mācību telpās Baltkājs Jānis Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 1.1.2. Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 1.1.2. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 26.03.2018-20.05.2018 1.1.2. Vekšins Armands A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 2.2. Voiko Laura, Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 2 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 2.2. Kozulāne Ance A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 2 gr. 26.03.2018-20.05.2018 2.2. Mālniece Aija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1. Krūklīte Anna Anita F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Prakt.darbi 1, 3 gr. 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0604(PLK) G0603(PLK) G0807(PLK) G0608(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 1.2.1., 1.2.2. Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija, Ansonska Santa A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-06.05.2018 1.2.1., 1.2.2. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
11.30-12.15 |
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Lekcija 1, 2 gr. Gorbačevska Dace A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Lekcija 4-EN gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 Voiko Laura, Ansonska Santa A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Lekcija 4-EN gr. 26.03.2018-20.05.2018 Ansonska Santa A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Lekcija 4-EN gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 Kozulāne Ance A302. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-25.02.2018 1.1.2. Keidāne Dace F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1. Notiek klīnikas mācību telpās Ilgažs Agris M107. aud. (1. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.2. Krūklīte Anna Anita F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 1.1.1. Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 26.03.2018-20.05.2018 1.1.1. Vekšins Armands A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 1.1.1. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 2.1. Voiko Laura, Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 2 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 2.1. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 2 gr. 26.03.2018-20.05.2018 2.1. Mālniece Aija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Lekcija 1, 2 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Lekcija 1, 2 gr. 26.03.2018-20.05.2018 Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Lekcija 1, 2 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 Kozulāne Ance B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-25.02.2018 1.1.1. Keidāne Dace F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 1.1.2. Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 1.1.2. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 26.03.2018-20.05.2018 1.1.2. Vekšins Armands A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 2.2. Voiko Laura, Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 2 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 2.2. Kozulāne Ance A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 2 gr. 26.03.2018-20.05.2018 2.2. Mālniece Aija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-25.02.2018 2.1. Krūklīte Anna Anita F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Prakt.darbi 1, 3 gr. 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0604(PLK) G0603(PLK) G0807(PLK) G0608(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-08.04.2018 1.2.1., 1.2.2. Ārne Astra, Mancēviča Lauma E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 2 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-06.05.2018 2.1. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-18.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 2.1. Voiko Laura, Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 2 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 2.1. Kozulāne Ance A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
12.30-13.15 |
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-25.03.2018 26.03.2018-20.05.2018 1.1.1., 1.1.2. Gorbačevska Dace, Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A313. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1. Notiek klīnikas mācību telpās Ilgažs Agris M107. aud. (1. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 1.1.1. Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 26.03.2018-20.05.2018 1.1.1. Vekšins Armands A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 1.1.1. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 2.1. Voiko Laura, Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 2 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 2.1. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 2 gr. 26.03.2018-20.05.2018 2.1. Mālniece Aija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-25.03.2018 26.03.2018-20.05.2018 Gorbačevska Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1., 1.2.2. Keidāne Dace, Krūklīte Anna Anita F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-08.04.2018 Ārne Astra E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 1.1.1. Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-06.05.2018 1.1.1. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-08.04.2018 1.2.1., 1.2.2. Ārne Astra, Mancēviča Lauma E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 2 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-06.05.2018 2.1. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-18.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 2.1. Voiko Laura, Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 2 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 2.1. Kozulāne Ance A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
13.30-14.15 |
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-25.03.2018 1.ned.-26.03.2018-20.05.2018 1.1.1., 1.1.2. Gorbačevska Dace, Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A313. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 1.2.1., 1.2.2. Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija, Ansonska Santa A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 1.2.1., 1.2.2. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 26.03.2018-20.05.2018 1.2.1., 1.2.2. Vekšins Armands, Mālniece Aija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4077 Radioloģija I Bp Lekcija 4-EN gr. Vekšins Armands A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-25.03.2018 1.ned.-26.03.2018-20.05.2018 Gorbačevska Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Lekcija 1, 2 gr. Keidāne Dace F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.2.1., 1.2.2. Keidāne Dace, Krūklīte Anna Anita F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-08.04.2018 Ārne Astra E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.2. Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 1.1.1. Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-06.05.2018 1.1.1. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1. Notiek klīnikas mācību telpās Baltkājs Jānis |
Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-08.04.2018 1.1.1., 1.1.2. Mancēviča Lauma, Ārne Astra E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
14.30-15.15 |
Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 1.2.1., 1.2.2. Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija, Ansonska Santa A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 1.2.1., 1.2.2. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 26.03.2018-20.05.2018 1.2.1., 1.2.2. Vekšins Armands, Mālniece Aija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4077 Radioloģija I Bp Lekcija 1, 2 gr. Eihvalde Evija A200. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4077 Radioloģija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. Vekšins Armands A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Lekcija 1, 2 gr. 1.ned. Keidāne Dace F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-25.02.2018 1.2.1., 1.2.2. Keidāne Dace, Krūklīte Anna Anita F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-25.03.2018 1.ned.-25.03.2018-20.05.2018 2.2. Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 Voiko Laura, Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 Kozulāne Ance A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 26.03.2018-20.05.2018 Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1. Notiek klīnikas mācību telpās Baltkājs Jānis |
Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-08.04.2018 1.1.1., 1.1.2. Mancēviča Lauma, Ārne Astra E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
15.30-16.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Bb Lekcija 1 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0215(PLK) Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.2. Notiek klīnikas mācību telpās Ilgažs Agris Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 1.2.1., 1.2.2. Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija, Ansonska Santa A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 1.2.1., 1.2.2. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 26.03.2018-20.05.2018 1.2.1., 1.2.2. Vekšins Armands, Mālniece Aija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4077 Radioloģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. Eihvalde Evija B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4077 Radioloģija I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 1.ned. Vekšins Armands A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 1.1.2. Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 1.1.2. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 2.2. Voiko Laura, Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-06.05.2018 2.2. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 2 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-06.05.2018 2.2. Kozulāne Ance A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.1. Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.2. Notiek klīnikas mācību telpās Baltkājs Jānis M107. aud. (1. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 Voiko Laura, Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 Kozulāne Ance A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 26.03.2018-20.05.2018 Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
16.30-17.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Bb Lekcija 1 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0215(PLK) Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.1.2. Notiek klīnikas mācību telpās Ilgažs Agris Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-08.04.2018 2.1., 2.2. Ārne Astra, Mancēviča Lauma E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 1.2.1., 1.2.2. Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija, Ansonska Santa A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 1.2.1., 1.2.2. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 1 gr. 26.03.2018-20.05.2018 1.2.1., 1.2.2. Vekšins Armands, Mālniece Aija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4077 Radioloģija I Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.ned. Eihvalde Evija B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4077 Radioloģija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.ned. Eihvalde Evija B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 26.02.2018-04.03.2018 Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-06.05.2018 Kozulāne Ance A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parazitoloģija un invāzijas slimības I Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-25.02.2018 F201. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 1.1.2. Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 1.1.2. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 2.2. Voiko Laura, Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 1 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-06.05.2018 2.2. Kozulāne Ance A113. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 2 gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-06.05.2018 2.2. Kozulāne Ance A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3026 Speciālā patoloģija un tiesu veterinārmedicīna II Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-25.03.2018 1.ned.-26.03.2018-20.05.2018 2.1. Stankeviča Dace D102. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.2. Notiek klīnikas mācību telpās Baltkājs Jānis M107. aud. (1. stāvs), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 Voiko Laura, Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 Kozulāne Ance A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 26.03.2018-20.05.2018 Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
17.30-18.15 |
LauZ3135 Bioloģiskā lopkopība Bb Lekcija 1 gr. 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss Kontaktnodarbība G0215(PLK) Aplociņa Elita 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Vete4113 Operatīvā ķirurģija un topogrāfiskā anatomija II Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-08.04.2018 2.1., 2.2. Ārne Astra, Mancēviča Lauma E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4077 Radioloģija I Bp Prakt.darbi 2 gr. Eihvalde Evija B107. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 26.02.2018-04.03.2018 Voiko Laura, Kondratjeva Jevgēnija A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-06.05.2018 Kozulāne Ance A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4114 Anestezioloģija un neatliekamā palīdzība Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 29.01.2018-18.02.2018 26.02.2018-04.03.2018 Voiko Laura, Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2018 Dzīvnieku, vides higiēna III Bt Prakt.darbi 4-EN gr. 19.02.2018-25.02.2018 05.03.2018-25.03.2018 Kozulāne Ance A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Klīniskā un laboratoriskā diagnostika II Bp Prakt.darbi 4-EN gr. 26.03.2018-20.05.2018 Ansonska Santa A109. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |