Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Lekcija 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 G0907(PLK) Mozga Ivars, Tabunova Tatjana 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3024 Datorgrafika A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Viļumsone Inga 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2. Viļumsone Inga 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP253 Profesionālā angļu valoda I A Seminārs 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Čivžele Olga 340. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi 2 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 2.1. Tabunova Tatjana 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Mozga Ivars 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0907(PLK) Vītols Gatis 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1004 Ievads datorstudijās A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Gailums Aleksandrs 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2. Viļumsone Inga 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP253 Profesionālā angļu valoda I A Seminārs 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Čivžele Olga 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1. Tabunova Tatjana 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1004 Ievads datorstudijās A Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Gailums Aleksandrs 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Viļumsone Inga 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kviesis Armands 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0907(PLK) Šmits Ingus 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1004 Ievads datorstudijās A Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Gailums Aleksandrs 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Kozele Ilze 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Zeltiņa Rūta 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sports I Lekcija 06.09.2017 G0907(PLK) Alksne Inta, Ozola Inta, Justovičs Gatis, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ1001 Sports I Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 G0907(PLK) Zonnenberga Gita, Rimgaile Linda, Justovičs Gatis, Ozola Inta, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Tabunova Tatjana 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Viļumsone Inga 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP253 Profesionālā angļu valoda I A Seminārs 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Čivžele Olga 340. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Kozele Ilze 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sports I Lekcija 06.09.2017 G0907(PLK) Alksne Inta, Ozola Inta, Justovičs Gatis, Rimgaile Linda, Zonnenberga Gita zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ1001 Sports I Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 G0907(PLK) Zonnenberga Gita, Rimgaile Linda, Justovičs Gatis, Ozola Inta, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kviesis Armands 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ1004 Ievads datorstudijās A Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1. Gailums Aleksandrs 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2. Tabunova Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Tabunova Tatjana 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP253 Profesionālā angļu valoda I A Seminārs 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Čivžele Olga 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Zeltiņa Rūta 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1. Viļumsone Inga 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2016 Operētājsistēmas I A Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 G0907(PLK) Zacepins Aleksejs, Mozga Ivars 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1004 Ievads datorstudijās A Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2. Gailums Aleksandrs 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
DatZ1009 Programmēšanas pamati I A Lab.darbi 04.09.2017-26.12.2017 3.gr. Būmanis Nikolajs 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi 1 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.1. Tabunova Tatjana 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3024 Datorgrafika A Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1. Viļumsone Inga 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2004 Datu bāzu tehnoloģijas I A Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 3.gr. Zeltiņa Rūta 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1035 Datortehnoloģijas biosistēmu vadībā A Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 3.gr. Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 2.2. Tabunova Tatjana 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1033 Lietojumprogrammatūra A Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.2. Tabunova Tatjana 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
DatZ2016 Operētājsistēmas I A Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 3.gr. Kviesis Armands 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |