Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Karlsons Uldis 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Čakste Ilze, Kūka Māra 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1. Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2. Bērziņa Laima 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kūka Māra 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-29.10.2017 Vircava Ilze 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija 1, 2 gr. 30.10.2017-26.12.2017 Bērziņš Andris 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Brizga Dace 15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Čakste Ilze, Kūka Māra 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.1. Paura Līga 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 2.2. Bērziņa Laima 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kūka Māra 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-29.10.2017 Vircava Ilze 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija 1, 2 gr. 30.10.2017-26.12.2017 Bērziņš Andris 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija 08.09.2017 Gaile Zinta 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi 2 gr. 15.09.2017 Gaile Zinta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
SpoZ1001 Sports I Bb Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-10.09.2017 Rimgaile Linda, Visocka Jeļena, Ozola Inta, Anškins Andis, Markevics Māris zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 Markevics Māris, Anškins Andis, Ozola Inta, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kūka Māra, Čakste Ilze 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-29.10.2017 Vāle Jana 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi 1 gr. 30.10.2017-26.12.2017 Melngalvis Indulis 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Naglis-Liepa Kaspars 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Abramenko Kaspars zāle. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija 08.09.2017 Gaile Zinta 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi 2 gr. 15.09.2017 Gaile Zinta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
SpoZ1001 Sports I Bb Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-10.09.2017 Rimgaile Linda, Visocka Jeļena, Ozola Inta, Anškins Andis, Markevics Māris zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi 11.09.2017-26.12.2017 Markevics Māris, Anškins Andis, Ozola Inta, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Ķīmi1012 Ķīmija Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Kūka Māra, Čakste Ilze 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-29.10.2017 Vāle Jana 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi 1 gr. 30.10.2017-26.12.2017 Melngalvis Indulis 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Naglis-Liepa Kaspars 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija 1, 2 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Abramenko Kaspars zāle. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Abramenko Kaspars 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija 08.09.2017 Gaile Zinta 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi 2 gr. 15.09.2017 Gaile Zinta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
Ekon2130 Ekonomikas teorija Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Naglis-Liepa Kaspars 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Darba un civilā aizsardzība Bv Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Brizga Dace 15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Lekcija 08.09.2017 Gaile Zinta 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi 2 gr. 15.09.2017 Gaile Zinta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
Biol1015 Biometrija Bt Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Paura Līga 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1010 Zooloģija Bt Lekcija 1, 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Pētersons Gunārs A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-29.10.2017 Vāle Jana 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi 2 gr. 30.10.2017-26.12.2017 Melngalvis Indulis 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi 1 gr. 13.09.2017 Gaile Zinta 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 2.2. Keišs Oskars A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 2.1. Keišs Oskars A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi 1 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Abramenko Kaspars 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
14.30-15.15 |
Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Paura Līga 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Bērziņa Laima 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.1. Pētersons Gunārs A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.2. Pētersons Gunārs A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-29.10.2017 Vāle Jana 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi 2 gr. 30.10.2017-26.12.2017 Melngalvis Indulis 134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi 1 gr. 13.09.2017 Gaile Zinta 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 2.2. Keišs Oskars A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 2.1. Keišs Oskars A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
15.30-16.15 |
Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Paura Līga 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol1015 Biometrija Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Bērziņa Laima 25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.1. Pētersons Gunārs A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Biol1010 Zooloģija Bt Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.2. Pētersons Gunārs A202. aud. (2. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi 1 gr. 13.09.2017 Gaile Zinta 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
LauZ2046 Lauksaimniecības resursi Bt Prakt.darbi 1 gr. 13.09.2017 Gaile Zinta 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |