Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Ķīmi2007 Organiskā ķīmija II A Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 Kreicbergs Viesturs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ1013 Likumdošana pārtikas nozarē A Lekcija 01.02.2016-10.04.2016 Krūma Zanda, Gedrovica Ilga 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi2007 Organiskā ķīmija II A Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 Kreicbergs Viesturs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ2015 Stresa vadība C Lekcija 01.02.2016-24.04.2016 Izvēles kurss G0608(PLK) G0311(PLK) Ābele Jānis 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
Ķīmi2007 Organiskā ķīmija II A Lab.darbi 01.02.2016-08.05.2016 Kreicbergs Viesturs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ1013 Likumdošana pārtikas nozarē A Lekcija 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 Krūma Zanda, Gedrovica Ilga 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ1013 Likumdošana pārtikas nozarē A Prakt.darbi 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 Gedrovica Ilga, Krūma Zanda 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I B Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 G0604(PLK) Galoburda Ruta 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2007 Organiskā ķīmija II A Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 Kreicbergs Viesturs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ2015 Stresa vadība C Lekcija 01.02.2016-24.04.2016 Izvēles kurss G0608(PLK) G0311(PLK) Ābele Jānis 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
Ķīmi2007 Organiskā ķīmija II A Lab.darbi 01.02.2016-08.05.2016 Kreicbergs Viesturs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ1013 Likumdošana pārtikas nozarē A Prakt.darbi 01.02.2016-08.05.2016 Gedrovica Ilga, Krūma Zanda 114. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I B Lab.darbi 01.02.2016-08.05.2016 Ķince Tatjana 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi4001 Fizikālā un koloidālā ķīmija II A Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 Kūka Pēteris 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Lekcija 01.02.2016-28.02.2016 Izvēles kurss G0604(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ3056 Cittautu virtuve Lab.darbi 1.ned.-29.02.2016-24.04.2016 Izvēles kurss G0604(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
Psih4001 Vadības psiholoģija A Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 G0604(PLK) Brokāne Larisa 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ4014 Pārtikas sensorā novērtēšana B Lekcija 01.02.2016-27.03.2016 Strautniece Envija Velga 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I B Lab.darbi 01.02.2016-08.05.2016 Ķince Tatjana 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi4001 Fizikālā un koloidālā ķīmija II A Lekcija 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 Kūka Pēteris 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi4001 Fizikālā un koloidālā ķīmija II A Lab.darbi 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 Kūka Pēteris 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 270. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Lekcija 01.02.2016-28.02.2016 Izvēles kurss G0604(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ3056 Cittautu virtuve Lab.darbi 1.ned.-29.02.2016-24.04.2016 Izvēles kurss G0604(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
Psih4001 Vadības psiholoģija A Prakt.darbi 01.02.2016-08.05.2016 Brokāne Larisa 284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ4014 Pārtikas sensorā novērtēšana B Lab.darbi 01.02.2016-24.04.2016 Strautniece Envija Velga 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I B Lab.darbi 01.02.2016-27.03.2016 Ķince Tatjana 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi4001 Fizikālā un koloidālā ķīmija II A Lab.darbi 01.02.2016-08.05.2016 Kūka Pēteris 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 270. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Prakt.darbi 01.02.2016-28.02.2016 Izvēles kurss G0604(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ3056 Cittautu virtuve Lab.darbi 1.ned.-29.02.2016-24.04.2016 Izvēles kurss G0604(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
13.30-14.15 |
PārZ4014 Pārtikas sensorā novērtēšana B Lab.darbi 01.02.2016-24.04.2016 Strautniece Envija Velga 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2055 Uzturzinātne B Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 Beitāne Ilze 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi4001 Fizikālā un koloidālā ķīmija II A Lab.darbi 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 Kūka Pēteris 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 270. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Prakt.darbi 01.02.2016-28.02.2016 Izvēles kurss G0604(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ3056 Cittautu virtuve Lab.darbi 1.ned.-29.02.2016-24.04.2016 Izvēles kurss G0604(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
PārZ2055 Uzturzinātne B Lekcija 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 Beitāne Ilze 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2055 Uzturzinātne B Prakt.darbi 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 Beitāne Ilze 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||||||
15.30-16.15 |
PārZ2055 Uzturzinātne B Prakt.darbi 01.02.2016-28.02.2016 Beitāne Ilze 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |