Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lekcija 01.02.2016-24.04.2016 Kaļeiņikovs Pēteris 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Prakt.darbi 2 gr. 01.02.2016-24.04.2016 Kaļeiņikovs Pēteris 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lekcija 01.02.2016-24.04.2016 Šmits Mareks 410. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija 01.02.2016-27.03.2016 Kārkliņš Aldis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 2 gr. 01.02.2016-24.04.2016 Skrupska Dace 323. aud. (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi 1 gr. 01.02.2016-24.04.2016 1.2. Līpenīte Ināra 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi 1 gr. 01.02.2016-24.04.2016 1.1. Kaļeiņikovs Pēteris 01. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi 2 gr. 01.02.2016-24.04.2016 Jēgere Ilze 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lekcija 1.ned.-01.02.2016-24.04.2016 Šmits Mareks 410. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija 2.ned.-01.02.2016-24.04.2016 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija 01.02.2016-27.03.2016 Kārkliņš Aldis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 2 gr. 01.02.2016-24.04.2016 Skrupska Dace 323. aud. (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-01.02.2016-24.04.2016 1.2. Līpenīte Ināra 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-01.02.2016-24.04.2016 1.1. Līpenīte Ināra 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-01.02.2016-24.04.2016 1.1. Kaļeiņikovs Pēteris 01. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-01.02.2016-24.04.2016 1.2. Kaļeiņikovs Pēteris 01. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi 1 gr. 01.02.2016-24.04.2016 Jēgere Ilze 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi 2 gr. 01.02.2016-24.04.2016 2.2. Līpenīte Ināra 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi 2 gr. 01.02.2016-24.04.2016 2.1. Kaļeiņikovs Pēteris 01. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija 01.02.2016-24.04.2016 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
SpoZ1002 Sports II Prakt.darbi G0506(PLK) G0508(PLK) Vītols Jānis, Cīrule Marina, Alksne Inta, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Šillere Līvija, Paegle Anželika zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||
11.30-12.15 |
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 2 gr. 1.ned.-01.02.2016-24.04.2016 Skrupska Dace 323. aud. (. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi 1 gr. 01.02.2016-24.04.2016 1.1. Līpenīte Ināra 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1033 Matemātika II Bv Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-01.02.2016-24.04.2016 Strupule Liene 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi 1 gr. 01.02.2016-24.04.2016 1.2. Kaļeiņikovs Pēteris 01. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-01.02.2016-24.04.2016 2.1. Līpenīte Ināra 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-01.02.2016-24.04.2016 2.2. Līpenīte Ināra 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-01.02.2016-24.04.2016 2.1. Kaļeiņikovs Pēteris 01. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-01.02.2016-24.04.2016 2.2. Kaļeiņikovs Pēteris 01. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi 2 gr. 01.02.2016-24.04.2016 2.1. Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi 2 gr. 01.02.2016-24.04.2016 2.2. Domburs Jānis 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi 1 gr. 01.02.2016-24.04.2016 Šmits Mareks 406. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
SpoZ1002 Sports II Prakt.darbi G0506(PLK) G0508(PLK) Vītols Jānis, Cīrule Marina, Alksne Inta, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Šillere Līvija, Paegle Anželika zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||
12.30-13.15 |
Mate1033 Matemātika II Bv Lekcija 01.02.2016-24.04.2016 Jēgere Ilze 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi 2 gr. 01.02.2016-24.04.2016 2.1. Līpenīte Ināra 10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 135. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi 2 gr. 01.02.2016-24.04.2016 2.2. Kaļeiņikovs Pēteris 01. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi 1 gr. 01.02.2016-24.04.2016 1.1. Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi 1 gr. 01.02.2016-24.04.2016 1.2. Domburs Jānis 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi 2 gr. 01.02.2016-24.04.2016 2.1. Šmits Mareks 406. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
13.30-14.15 |
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Prakt.darbi 1 gr. 01.02.2016-24.04.2016 Kaļeiņikovs Pēteris 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi 2 gr. 01.02.2016-24.04.2016 2.2. Šmits Mareks 406. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi 1 gr. 2.ned.-01.02.2016-24.04.2016 Jēgere Ilze 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija 01.02.2016-24.04.2016 Magaznieks Jānis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 1 gr. 01.02.2016-24.04.2016 Jurčenko Anna 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
Mate1033 Matemātika II Bv Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-01.02.2016-24.04.2016 Strupule Liene 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija 1.ned.-01.02.2016-24.04.2016 Magaznieks Jānis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-01.02.2016-24.04.2016 Jēgere Ilze 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 1 gr. 01.02.2016-24.04.2016 Jurčenko Anna 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-01.02.2016-24.04.2016 Jurčenko Anna 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |