Atpakaļ

G0335 Būvniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Mate2031 Matemātika III Bt Lekcija
02.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Lekcija
10.10.2023
Puzānova Dana
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Mate2031 Matemātika III Bt Lekcija
28.09.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2031 Matemātika III Bt Lab.darbi
05.10.2023
Atslēga Svetlana
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi
12.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Lekcija
13.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Lekcija
06.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3147 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas II Bp Lekcija
07.10.2023
14.10.2023
Fabriciuss Jānis
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
09.30-10.15 Mate2031 Matemātika III Bt Lekcija
02.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Lekcija
10.10.2023
Puzānova Dana
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3016 Būvdarbu procesi Bp Prakt.darbi
27.09.2023
04.10.2023
Šteinerts Andris
121. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Mate2031 Matemātika III Bt Lekcija
28.09.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2031 Matemātika III Bt Lab.darbi
05.10.2023
Atslēga Svetlana
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi
12.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Prakt.darbi
13.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3147 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas II Bp Lekcija
07.10.2023
14.10.2023
Fabriciuss Jānis
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
10.30-11.15 Mate2031 Matemātika III Bt Lekcija
25.09.2023
02.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Prakt.darbi
10.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ3016 Būvdarbu procesi Bp Prakt.darbi
04.10.2023
Šteinerts Andris
121. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4072 Būvniecības ekonomika I Bp Lekcija
27.09.2023
Vikse Inita
402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4072 Būvniecības ekonomika I Bp Prakt.darbi
11.10.2023
Vikse Inita
403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4072 Būvniecības ekonomika I Bp Lekcija
28.09.2023
05.10.2023
12.10.2023
Vikse Inita
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Prakt.darbi
13.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi
29.09.2023
06.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ3147 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas II Bp Lekcija
07.10.2023
14.10.2023
Fabriciuss Jānis
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
11.30-12.15 BūvZ4024 Būvniecības vadīšana un organizēšana II Bp Lekcija
25.09.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4024 Būvniecības vadīšana un organizēšana II Bp Lekcija
02.10.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4024 Būvniecības vadīšana un organizēšana II Bp Prakt.darbi
10.10.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4072 Būvniecības ekonomika I Bp Lekcija
27.09.2023
Vikse Inita
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4072 Būvniecības ekonomika I Bp Prakt.darbi
04.10.2023
Vikse Inita
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4072 Būvniecības ekonomika I Bp Prakt.darbi
11.10.2023
Vikse Inita
403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4072 Būvniecības ekonomika I Bp Lekcija
28.09.2023
05.10.2023
12.10.2023
Vikse Inita
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Prakt.darbi
13.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi
29.09.2023
06.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ3147 Dzelzsbetona un mūra konstrukcijas II Bp Lekcija
07.10.2023
14.10.2023
Fabriciuss Jānis
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
12.30-13.15 BūvZ4024 Būvniecības vadīšana un organizēšana II Bp Lekcija
25.09.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4024 Būvniecības vadīšana un organizēšana II Bp Lekcija
02.10.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4024 Būvniecības vadīšana un organizēšana II Bp Prakt.darbi
10.10.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4072 Būvniecības ekonomika I Bp Lekcija
27.09.2023
Vikse Inita
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4072 Būvniecības ekonomika I Bp Prakt.darbi
04.10.2023
Vikse Inita
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Prakt.darbi
11.10.2023
Puzānova Dana
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4072 Būvniecības ekonomika I Bp Lekcija
28.09.2023
05.10.2023
12.10.2023
Vikse Inita
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4024 Būvniecības vadīšana un organizēšana II Bp Prakt.darbi
06.10.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Eksāmens
13.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
13.30-14.15 BūvZ4024 Būvniecības vadīšana un organizēšana II Bp Lekcija
25.09.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ4024 Būvniecības vadīšana un organizēšana II Bp Lekcija
02.10.2023
Gusta Sandra
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4024 Būvniecības vadīšana un organizēšana II Bp Lekcija
10.10.2023
Gusta Sandra
902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Prakt.darbi
11.10.2023
Puzānova Dana
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate2031 Matemātika III Bt Lekcija
04.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Lekcija
12.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4024 Būvniecības vadīšana un organizēšana II Bp Prakt.darbi
06.10.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
14.30-15.15 BūvZ4024 Būvniecības vadīšana un organizēšana II Bp Lekcija
10.10.2023
Gusta Sandra
902. aud. (9. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Lekcija
27.09.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate2031 Matemātika III Bt Lekcija
04.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Lekcija
11.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Prakt.darbi
12.10.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ4024 Būvniecības vadīšana un organizēšana II Bp Prakt.darbi
06.10.2023
Gusta Sandra
801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi
07.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi
14.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Lekcija
27.09.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi
04.10.2023
11.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ4024 Būvniecības vadīšana un organizēšana II Bp Prakt.darbi
06.10.2023
Gusta Sandra
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi
07.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2031 Matemātika III Bt Eksāmens
14.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 Mate2031 Matemātika III Bt Lab.darbi
10.10.2023
Atslēga Svetlana
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ4103 Koka un plastmasu konstrukcijas II Bp Prakt.darbi
27.09.2023
Puzānova Dana
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi
04.10.2023
11.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ4024 Būvniecības vadīšana un organizēšana II Bp Prakt.darbi
06.10.2023
Gusta Sandra
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi
07.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2031 Matemātika III Bt Eksāmens
14.10.2023
Atslēga Svetlana
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 Mate2031 Matemātika III Bt Lab.darbi
10.10.2023
Atslēga Svetlana
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ4024 Būvniecības vadīšana un organizēšana II Bp Prakt.darbi
06.10.2023
Gusta Sandra
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19