Atpakaļ

G0507 Mežinženieris Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
31.10.2023
Mežā
Dubrovskis Edgars

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
24.10.2023
07.11.2023
1. grupa
Koroļova Jeļena
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
01.11.2023
08.11.2023
15.11.2023
Jansone Baiba
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
02.11.2023
Mežā
Jansone Baiba

MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
09.11.2023
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
26.10.2023
Mežā
Dubrovskis Edgars
JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi
17.11.2023
Pūce Alla
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
09.30-10.15 JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija
30.10.2023
13.11.2023
Pūce Alla
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija
06.11.2023
Pūce Alla
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
31.10.2023
Mežā
Dubrovskis Edgars

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
24.10.2023
07.11.2023
14.11.2023
1. grupa
Koroļova Jeļena
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
01.11.2023
08.11.2023
15.11.2023
Jansone Baiba
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
02.11.2023
Mežā
Jansone Baiba

MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
09.11.2023
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Eksāmens
16.11.2023
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
26.10.2023
Mežā
Dubrovskis Edgars
JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi
17.11.2023
Pūce Alla
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
10.30-11.15 JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija
30.10.2023
13.11.2023
Pūce Alla
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija
06.11.2023
Pūce Alla
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
31.10.2023
Mežā
Dubrovskis Edgars

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
24.10.2023
07.11.2023
1. grupa
Koroļova Jeļena
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Ieskaite ar atzīmi
14.11.2023
1. grupa
Koroļova Jeļena
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
15.11.2023
Dubrovskis Edgars
46. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
02.11.2023
Mežā
Jansone Baiba

MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
09.11.2023
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
26.10.2023
Mežā
Dubrovskis Edgars
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija
27.10.2023
03.11.2023
10.11.2023
17.11.2023
Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
11.30-12.15 MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
23.10.2023
Dubrovskis Edgars
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi
30.10.2023
06.11.2023
13.11.2023
Pūce Alla
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
31.10.2023
Mežā
Dubrovskis Edgars

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
24.10.2023
07.11.2023
1. grupa
Koroļova Jeļena
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Ieskaite ar atzīmi
14.11.2023
1. grupa
Koroļova Jeļena
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
15.11.2023
Dubrovskis Edgars
46. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija
01.11.2023
Pūce Alla
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
02.11.2023
Mežā
Jansone Baiba

MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
09.11.2023
Jansone Baiba
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
26.10.2023
Mežā
Dubrovskis Edgars

Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
16.11.2023
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija
27.10.2023
03.11.2023
10.11.2023
17.11.2023
Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
12.30-13.15 MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija
13.11.2023
Ieviņa Daina
302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
31.10.2023
Mežā
Dubrovskis Edgars

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
24.10.2023
07.11.2023
14.11.2023
2. grupa
Koroļova Jeļena
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Lekcija
01.11.2023
Pūce Alla
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
02.11.2023
Mežā
Jansone Baiba

MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
26.10.2023
Mežā
Dubrovskis Edgars

Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
16.11.2023
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Lekcija
27.10.2023
03.11.2023
10.11.2023
17.11.2023
Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
13.30-14.15 MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
30.10.2023
06.11.2023
13.11.2023
Jansone Baiba
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
24.10.2023
07.11.2023
2. grupa
Koroļova Jeļena
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Ieskaite ar atzīmi
14.11.2023
2. grupa
Koroļova Jeļena
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VadZ3017 Komandas menedžments Bb Lekcija
08.11.2023
Dobele Madara
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ3017 Komandas menedžments Bb Prakt.darbi
15.11.2023
Dobele Madara
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi
01.11.2023
Pūce Alla
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
02.11.2023
Mežā
Jansone Baiba

MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
26.10.2023
Mežā
Dubrovskis Edgars

VadZ3017 Komandas menedžments Bb Lekcija
09.11.2023
Dobele Madara
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
16.11.2023
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Prakt.darbi
27.10.2023
03.11.2023
10.11.2023
17.11.2023
Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
14.30-15.15 MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Lekcija
30.10.2023
06.11.2023
13.11.2023
Jansone Baiba
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lekcija
23.10.2023
Koroļova Jeļena
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
24.10.2023
07.11.2023
2. grupa
Koroļova Jeļena
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Ieskaite ar atzīmi
14.11.2023
2. grupa
Koroļova Jeļena
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VadZ3017 Komandas menedžments Bb Lekcija
08.11.2023
Dobele Madara
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ3017 Komandas menedžments Bb Prakt.darbi
15.11.2023
Dobele Madara
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
01.11.2023
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
02.11.2023
Mežā
Jansone Baiba

MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
26.10.2023
Mežā
Dubrovskis Edgars

VadZ3017 Komandas menedžments Bb Lekcija
09.11.2023
Dobele Madara
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
16.11.2023
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bt Eksāmens
17.11.2023
Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
03.11.2023
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija
10.11.2023
Ieviņa Daina
302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
15.30-16.15 InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lekcija
23.10.2023
06.11.2023
Koroļova Jeļena
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
30.10.2023
2. grupa
Koroļova Jeļena
InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
24.10.2023
07.11.2023
2. grupa
Koroļova Jeļena
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Prakt.darbi
14.11.2023
Ieviņa Daina
302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
VadZ3017 Komandas menedžments Bb Prakt.darbi
08.11.2023
15.11.2023
Dobele Madara
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
01.11.2023
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
MežZ2042 Meža atjaunošana un selekcija Bt Prakt.darbi
02.11.2023
Mežā
Jansone Baiba

MežZ3008 Mežsaimniecības praktikums Bb Prakt.darbi
26.10.2023
Mežā
Dubrovskis Edgars

VadZ3017 Komandas menedžments Bb Prakt.darbi
09.11.2023
Dobele Madara
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
16.11.2023
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
03.11.2023
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija
10.11.2023
Ieviņa Daina
302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
16.30-17.15 InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Lekcija
06.11.2023
Koroļova Jeļena
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
23.10.2023
1. grupa
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
30.10.2023
2. grupa
Koroļova Jeļena
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija
07.11.2023
Ieviņa Daina
302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Prakt.darbi
14.11.2023
Ieviņa Daina
302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
VadZ3017 Komandas menedžments Bb Prakt.darbi
08.11.2023
15.11.2023
Dobele Madara
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
01.11.2023
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ3017 Komandas menedžments Bb Prakt.darbi
09.11.2023
Dobele Madara
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
16.11.2023
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
03.11.2023
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi
17.11.2023
Pūce Alla
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija
10.11.2023
Ieviņa Daina
302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
17.30-18.15 InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
23.10.2023
1. grupa
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
30.10.2023
2. grupa
Koroļova Jeļena
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija
07.11.2023
Ieviņa Daina
302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Prakt.darbi
14.11.2023
Ieviņa Daina
302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
VadZ3017 Komandas menedžments Bb Prakt.darbi
08.11.2023
15.11.2023
Dobele Madara
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
01.11.2023
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ3017 Komandas menedžments Bb Prakt.darbi
09.11.2023
Dobele Madara
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
16.11.2023
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Lekcija
03.11.2023
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Prakt.darbi
17.11.2023
Pūce Alla
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija
10.11.2023
Ieviņa Daina
302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
18.30-19.15 InfT3030 Operāciju pētīšanas metodes Bt Prakt.darbi
23.10.2023
1. grupa
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija
07.11.2023
Ieviņa Daina
302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Prakt.darbi
14.11.2023
Ieviņa Daina
302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
VadZ3017 Komandas menedžments Bb Prakt.darbi
08.11.2023
Dobele Madara
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

VadZ3017 Komandas menedžments Bb Ieskaite ar atzīmi
15.11.2023
Dobele Madara
305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Ekon3040 Finanses un kredīts Bt Prakt.darbi
16.11.2023
Kreicberga Anita
106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija
09.11.2023
Ieviņa Daina
302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
JurZ2030 Tiesību pamati un komercdarbības likumi Bv Ieskaite ar atzīmi
17.11.2023
Pūce Alla
212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

MežZ3074 Meža infrastruktūra I Bp Lekcija
10.11.2023
Ieviņa Daina
302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19