Atpakaļ

G0507 Mežinženieris Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
02.10.2023
a grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
16.10.2023
b grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
09.10.2023
c grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
09.10.2023
b grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
26.09.2023
03.10.2023
Jerkunkova Aleksandra
238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Prakt.darbi
10.10.2023
17.10.2023
Jerkunkova Aleksandra
238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija
27.09.2023
Šulcs Viesturs
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
18.10.2023
a grupa
Šulcs Viesturs
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
11.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
18.10.2023
b grupa
Alksnis Reinis
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
04.10.2023
a grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija
28.09.2023
Magaznieks Jānis
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija
05.10.2023
Magaznieks Jānis
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
12.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Eksāmens
19.10.2023
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
29.09.2023
a grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
06.10.2023
c grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
13.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
20.10.2023
Mācību šaušana Kandavas šautuvē
09.30-10.15 Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
02.10.2023
a grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
16.10.2023
b grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
09.10.2023
c grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
09.10.2023
b grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
26.09.2023
03.10.2023
Jerkunkova Aleksandra
238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Prakt.darbi
10.10.2023
17.10.2023
Jerkunkova Aleksandra
238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija
27.09.2023
Šulcs Viesturs
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
18.10.2023
a grupa
Šulcs Viesturs
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
11.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
18.10.2023
b grupa
Alksnis Reinis
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
04.10.2023
a grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija
28.09.2023
Magaznieks Jānis
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija
05.10.2023
Magaznieks Jānis
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
12.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
19.10.2023
Orlova Irina
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
29.09.2023
a grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
06.10.2023
c grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
13.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
20.10.2023
Mācību šaušana Kandavas šautuvē
10.30-11.15 Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija
25.09.2023
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
02.10.2023
a grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
16.10.2023
b grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
09.10.2023
c grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
09.10.2023
b grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
26.09.2023
03.10.2023
Jerkunkova Aleksandra
238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Eksāmens
17.10.2023
Jerkunkova Aleksandra
238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija
27.09.2023
Šulcs Viesturs
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
18.10.2023
a grupa
Šulcs Viesturs
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
11.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
18.10.2023
c grupa
Alksnis Reinis
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija
28.09.2023
Magaznieks Jānis
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija
05.10.2023
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
12.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
19.10.2023
Orlova Irina
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
29.09.2023
a grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
06.10.2023
c grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
13.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
20.10.2023
Mācību šaušana Kandavas šautuvē
11.30-12.15 Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija
25.09.2023
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
26.09.2023
03.10.2023
Jerkunkova Aleksandra
238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
10.10.2023
17.10.2023
Alksnis Reinis
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija
27.09.2023
Šulcs Viesturs
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
04.10.2023
c grupa
Šulcs Viesturs
14. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
18.10.2023
b grupa
Šulcs Viesturs
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
11.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
18.10.2023
c grupa
Alksnis Reinis
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija
28.09.2023
Magaznieks Jānis
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lekcija
05.10.2023
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
12.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
19.10.2023
Orlova Irina
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
06.10.2023
a grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
29.09.2023
b grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
13.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
20.10.2023
Mācību šaušana Kandavas šautuvē
12.30-13.15 Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
10.10.2023
Alksnis Reinis
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
04.10.2023
c grupa
Šulcs Viesturs
45. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
18.10.2023
b grupa
Šulcs Viesturs
45. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
18.10.2023
a grupa
Alksnis Reinis
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
04.10.2023
a grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
06.10.2023
a grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
29.09.2023
b grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
13.30-14.15 MatZ2008 Koksnes mācība Bt Eksāmens
09.10.2023
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
26.09.2023
03.10.2023
10.10.2023
17.10.2023
Kirila Kitija
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija
27.09.2023
Šulcs Viesturs
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
04.10.2023
c grupa
Šulcs Viesturs
45. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
18.10.2023
b grupa
Šulcs Viesturs
45. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
11.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
18.10.2023
a grupa
Alksnis Reinis
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi
28.09.2023
05.10.2023
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
12.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
19.10.2023
Orlova Irina
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
06.10.2023
a grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
29.09.2023
b grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
13.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
20.10.2023
Mācību šaušana Kandavas šautuvē
14.30-15.15 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
02.10.2023
Orlova Irina
336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Biol1022 Dendroloģija Bt Lekcija
25.09.2023
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
09.10.2023
a grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
16.10.2023
b grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Lekcija
26.09.2023
03.10.2023
10.10.2023
17.10.2023
Kirila Kitija
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija
27.09.2023
Šulcs Viesturs
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
18.10.2023
c grupa
Šulcs Viesturs
45. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
04.10.2023
a grupa
Šulcs Viesturs
45. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
11.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
04.10.2023
b grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Lekcija
18.10.2023
Sisenis Linards
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi
28.09.2023
05.10.2023
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
12.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
19.10.2023
Orlova Irina
314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
06.10.2023
b grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
29.09.2023
c grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
13.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
20.10.2023
Mācību šaušana Kandavas šautuvē


Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
06.10.2023
a grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
15.30-16.15 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
25.09.2023
02.10.2023
Orlova Irina
336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
09.10.2023
a grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
16.10.2023
b grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības Bv Prakt.darbi
26.09.2023
03.10.2023
10.10.2023
17.10.2023
Kirila Kitija
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija
27.09.2023
Šulcs Viesturs
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
18.10.2023
c grupa
Šulcs Viesturs
45. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
04.10.2023
a grupa
Šulcs Viesturs
45. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
11.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
04.10.2023
c grupa
Alksnis Reinis
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
04.10.2023
b grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Lekcija
18.10.2023
Sisenis Linards
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi
28.09.2023
05.10.2023
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
12.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


Biol1022 Dendroloģija Bt Eksāmens
19.10.2023
Luguza Solveiga
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
06.10.2023
b grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
29.09.2023
c grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
13.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
20.10.2023
Mācību šaušana Kandavas šautuvē


Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
06.10.2023
a grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
16.30-17.15 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
25.09.2023
02.10.2023
Orlova Irina
336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
09.10.2023
a grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
16.10.2023
b grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija
03.10.2023
Alksnis Reinis
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
17.10.2023
Alksnis Reinis
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
26.09.2023
Orlova Irina
336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
10.10.2023
c grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lekcija
27.09.2023
Šulcs Viesturs
15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
18.10.2023
c grupa
Šulcs Viesturs
45. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
04.10.2023
a grupa
Šulcs Viesturs
45. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
11.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
18.10.2023
b grupa
Alksnis Reinis
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
04.10.2023
c grupa
Alksnis Reinis
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
04.10.2023
b grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MatZ2008 Koksnes mācība Bt Lab.darbi
28.09.2023
05.10.2023
Magaznieks Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
12.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


Biol1022 Dendroloģija Bt Eksāmens
19.10.2023
Luguza Solveiga
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
06.10.2023
b grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
29.09.2023
c grupa
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
13.10.2023
MPS CA un Medību saimn. apskate (Kalsnava)


MežZ1014 Medniecība Bt Prakt.darbi
20.10.2023
Mācību šaušana Kandavas šautuvē


Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
06.10.2023
a grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
17.30-18.15 ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
25.09.2023
Orlova Irina
336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
09.10.2023
b grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
02.10.2023
c grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
10.10.2023
a grupa
Alksnis Reinis
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija
03.10.2023
Alksnis Reinis
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
17.10.2023
Alksnis Reinis
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
26.09.2023
Orlova Irina
336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
10.10.2023
c grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
04.10.2023
VISI
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
18.10.2023
b grupa
Alksnis Reinis
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
27.09.2023
Orlova Irina
336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija
05.10.2023
Alksnis Reinis
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1022 Dendroloģija Bt Lekcija
29.09.2023
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
06.10.2023
c grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
18.30-19.15 Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
09.10.2023
b grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
02.10.2023
c grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi
10.10.2023
a grupa
Alksnis Reinis
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija
03.10.2023
Alksnis Reinis
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
17.10.2023
Alksnis Reinis
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
26.09.2023
Orlova Irina
336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
10.10.2023
c grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Biol3016 Meža botānika un fitocenoloģija Bt Lab.darbi
04.10.2023
VISI
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
18.10.2023
Alksnis Reinis
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP299 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
27.09.2023
Orlova Irina
336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija
05.10.2023
Alksnis Reinis
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1022 Dendroloģija Bt Lekcija
29.09.2023
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
06.10.2023
c grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
19.30-20.15 Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
09.10.2023
b grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
02.10.2023
c grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija
03.10.2023
10.10.2023
Alksnis Reinis
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi
17.10.2023
Alksnis Reinis
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4016 Matemātika I Bv Eksāmens
18.10.2023

101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija
05.10.2023
Alksnis Reinis
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1022 Dendroloģija Bt Lekcija
29.09.2023
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol1022 Dendroloģija Bt Lab.darbi
06.10.2023
c grupa
Luguza Solveiga
59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11