Atpakaļ

G0508 Kokapstrāde Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem.
2023. pavasara semestra prakse "Zāģmateriālu ražošana", vadītājs Gints Priedkalns
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
21.02.2023
28.02.2023
07.03.2023
Ābele Andis
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
14.03.2023
Vintere Anna
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lekcija
01.03.2023
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
08.03.2023
15.03.2023
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lekcija
23.02.2023
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
02.03.2023
09.03.2023
16.03.2023
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
10.03.2023
Vintere Anna
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
21.02.2023
28.02.2023
07.03.2023
Ābele Andis
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
14.03.2023
Vintere Anna
130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lekcija
01.03.2023
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
08.03.2023
15.03.2023
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lekcija
23.02.2023
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
02.03.2023
09.03.2023
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
16.03.2023
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
10.03.2023
Vintere Anna
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
21.02.2023
28.02.2023
07.03.2023
Ābele Andis
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
14.03.2023
Vintere Anna
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
01.03.2023
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
08.03.2023
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
15.03.2023
Dekšnis Andris
403. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
23.02.2023
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
02.03.2023
09.03.2023
16.03.2023
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lekcija
24.02.2023
03.03.2023
Kjakste Jānis
403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
10.03.2023
Vintere Anna
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
21.02.2023
28.02.2023
Ābele Andis
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
07.03.2023
Ābele Andis
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
14.03.2023
Vintere Anna
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
01.03.2023
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
08.03.2023
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
15.03.2023
Dekšnis Andris
403. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lekcija
24.02.2023
03.03.2023
Kjakste Jānis
403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
10.03.2023
Vintere Anna
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
21.02.2023
28.02.2023
Ābele Andis
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
07.03.2023
Ābele Andis
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

Mate1035 Matemātika II Bv Eksāmens
14.03.2023
Vintere Anna
127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi
24.02.2023
03.03.2023
Kjakste Jānis
426. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
21.02.2023
28.02.2023
Ābele Andis
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
07.03.2023
Ābele Andis
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
01.03.2023
08.03.2023
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
15.03.2023
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lekcija
23.02.2023
02.03.2023
09.03.2023
16.03.2023
Kjakste Jānis
403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi
24.02.2023
03.03.2023
Kjakste Jānis
426. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

Mate1035 Matemātika II Bv Lab.darbi
10.03.2023
Vintere Anna
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
14.03.2023
Ābele Andis
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
01.03.2023
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
08.03.2023
15.03.2023
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lekcija
23.02.2023
02.03.2023
09.03.2023
16.03.2023
Kjakste Jānis
403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
03.03.2023
Vintere Anna
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Lab.darbi
10.03.2023
Vintere Anna
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
14.03.2023
Ābele Andis
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
07.03.2023
Vintere Anna
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
01.03.2023
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
08.03.2023
15.03.2023
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi
23.02.2023
02.03.2023
09.03.2023
16.03.2023
Kjakste Jānis
426. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
03.03.2023
Vintere Anna
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Lab.darbi
10.03.2023
Vintere Anna
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
14.03.2023
Ābele Andis
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
07.03.2023
Vintere Anna
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi
21.02.2023
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
01.03.2023
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
08.03.2023
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Eksāmens
15.03.2023
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi
23.02.2023
02.03.2023
09.03.2023
16.03.2023
Kjakste Jānis
426. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
03.03.2023
Vintere Anna
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Lab.darbi
10.03.2023
Vintere Anna
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
07.03.2023
Vintere Anna
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi
21.02.2023
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
03.03.2023
Vintere Anna
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
18.30-19.15 Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
07.03.2023
Vintere Anna
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2