Atpakaļ

G0507 Mežinženieris Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Visas grupas 1 2
10.04.-21.04.2023. prakse "Mērniecība", vadītājs Miks Brinkmanis-Brimanis
24.04.-05.05.2023. prakse "Mežsaimniecība", vadītājs Edgars Dubrovskis
13.03.2023. plkst. 12:30 Ievadlekcija MF 22. aud.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
20.03.2023
a. grupa
Skutele Kristiāna
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lekcija
14.03.2023
21.03.2023
28.03.2023
04.04.2023
Strausmanis Jānis
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Mate1033 Matemātika II Bv Lab.darbi
29.03.2023
a grupa
Vintere Anna
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1033 Matemātika II Bv Lekcija
22.03.2023
Vintere Anna
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
15.03.2023
Erdberga Ieva
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
05.04.2023
Orlova Irina
403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
29.03.2023
b grupa
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1033 Matemātika II Bv Lab.darbi
30.03.2023
c grupa
Vintere Anna
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1033 Matemātika II Bv Lekcija
23.03.2023
Vintere Anna
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
16.03.2023
b. grupa
Skutele Kristiāna
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija
06.04.2023
Brinkmanis-Brimanis Miks, Silabriedis Gunārs
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Mate1033 Matemātika II Bv Lekcija
24.03.2023
Vintere Anna
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
17.03.2023
Eihvalde Indra
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
09.30-10.15 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
20.03.2023
a. grupa
Skutele Kristiāna
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1033 Matemātika II Bv Lekcija
21.03.2023
Vintere Anna
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Mate1033 Matemātika II Bv Eksāmens
04.04.2023
Vintere Anna
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
28.03.2023
a. grupa
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
14.03.2023
Orlova Irina
238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1033 Matemātika II Bv Lab.darbi
29.03.2023
a grupa
Vintere Anna
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1033 Matemātika II Bv Lekcija
22.03.2023
Vintere Anna
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
15.03.2023
Erdberga Ieva
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
05.04.2023
Orlova Irina
403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
29.03.2023
b grupa
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1033 Matemātika II Bv Lab.darbi
30.03.2023
c grupa
Vintere Anna
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1033 Matemātika II Bv Lekcija
23.03.2023
Vintere Anna
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
16.03.2023
b. grupa
Skutele Kristiāna
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija
06.04.2023
Brinkmanis-Brimanis Miks, Silabriedis Gunārs
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Mate1033 Matemātika II Bv Lekcija
24.03.2023
Vintere Anna
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
17.03.2023
Eihvalde Indra
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
10.30-11.15 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
20.03.2023
b. grupa
Skutele Kristiāna
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi
21.03.2023
Vintere Anna
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Mate1033 Matemātika II Bv Eksāmens
04.04.2023
Vintere Anna
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
28.03.2023
a. grupa
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
14.03.2023
Orlova Irina
238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi
22.03.2023
Vintere Anna
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
29.03.2023
c. grupa
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
15.03.2023
Erdberga Ieva
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
05.04.2023
Orlova Irina
403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi
23.03.2023
Vintere Anna
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
16.03.2023
a. grupa
Skutele Kristiāna
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi
06.04.2023
Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks
602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi
24.03.2023
Vintere Anna
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
17.03.2023
Eihvalde Indra
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
11.30-12.15 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
20.03.2023
b. grupa
Skutele Kristiāna
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lekcija
14.03.2023
21.03.2023
04.04.2023
Strausmanis Jānis
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
28.03.2023
c. grupa
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1033 Matemātika II Bv Lab.darbi
29.03.2023
a grupa
Vintere Anna
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi
22.03.2023
Vintere Anna
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
29.03.2023
c. grupa
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
15.03.2023
Orlova Irina
403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
05.04.2023
Orlova Irina
403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1033 Matemātika II Bv Lab.darbi
30.03.2023
c grupa
Vintere Anna
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi
23.03.2023
Vintere Anna
277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
16.03.2023
a. grupa
Skutele Kristiāna
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi
06.04.2023
Brinkmanis-Brimanis Miks, Silabriedis Gunārs
601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi
24.03.2023
Vintere Anna
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
17.03.2023
Eihvalde Indra
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
12.30-13.15 BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija
03.04.2023
Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks
602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
28.03.2023
c. grupa
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
14.03.2023
21.03.2023
Orlova Irina
238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1033 Matemātika II Bv Lab.darbi
29.03.2023
a grupa
Vintere Anna
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
15.03.2023
Orlova Irina
403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
05.04.2023
Orlova Irina
403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1033 Matemātika II Bv Lab.darbi
30.03.2023
c grupa
Vintere Anna
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1033 Matemātika II Bv Lekcija
23.03.2023
Vintere Anna
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
16.03.2023
c. grupa
Skutele Kristiāna
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi
06.04.2023
Brinkmanis-Brimanis Miks, Silabriedis Gunārs
601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Mate1033 Matemātika II Bv Prakt.darbi
24.03.2023
Vintere Anna
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija
13.03.2023
Magaznieks Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lab.darbi
20.03.2023
Magaznieks Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija
03.04.2023
Brinkmanis-Brimanis Miks, Silabriedis Gunārs
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lekcija
28.03.2023
Strausmanis Jānis
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi
2 gr.
21.03.2023
04.04.2023
2. grupa
Strausmanis Jānis
01. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Eksāmens
29.03.2023
Magaznieks Jānis
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
22.03.2023
Orlova Irina
238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
15.03.2023
Orlova Irina
403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
05.04.2023
Orlova Irina
403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
16.03.2023
c. grupa
Skutele Kristiāna
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi
06.04.2023
Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks
602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija
17.03.2023
Magaznieks Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
14.30-15.15 MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija
13.03.2023
Magaznieks Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lab.darbi
20.03.2023
Magaznieks Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija
03.04.2023
Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks
602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Mate1033 Matemātika II Bv Lab.darbi
29.03.2023
b grupa
Vintere Anna
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
29.03.2023
a. grupa
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
22.03.2023
Erdberga Ieva
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
16.03.2023
Erdberga Ieva
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi
06.04.2023
Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks
602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate1033 Matemātika II Bv Lab.darbi
23.03.2023
b grupa
Vintere Anna
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija
17.03.2023
Magaznieks Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lab.darbi
24.03.2023
Magaznieks Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
15.30-16.15 MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija
13.03.2023
Magaznieks Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lab.darbi
20.03.2023
Magaznieks Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija
03.04.2023
Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks
602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi
2 gr.
21.03.2023
04.04.2023
2. grupa
Strausmanis Jānis
01. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Mate1033 Matemātika II Bv Lab.darbi
29.03.2023
b grupa
Vintere Anna
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
29.03.2023
a. grupa
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
22.03.2023
Erdberga Ieva
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
15.03.2023
b grupa
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Eksāmens
05.04.2023
Erdberga Ieva
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
16.03.2023
Erdberga Ieva
85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi
06.04.2023
Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks
602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate1033 Matemātika II Bv Lab.darbi
23.03.2023
b grupa
Vintere Anna
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija
17.03.2023
Magaznieks Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lab.darbi
24.03.2023
Magaznieks Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
16.30-17.15 MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija
13.03.2023
Magaznieks Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lab.darbi
20.03.2023
Magaznieks Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija
03.04.2023
Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks
602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
LauZ1015 Meža augsnes Bt Lekcija
22.03.2023
Erdberga Ieva
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
15.03.2023
b grupa
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi
06.04.2023
Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks
602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lekcija
17.03.2023
Magaznieks Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lab.darbi
24.03.2023
Magaznieks Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
17.30-18.15 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
20.03.2023
c. grupa
Skutele Kristiāna
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

BūvZ1038 Mērniecība Bt Lekcija
03.04.2023
Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks
602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi
2 gr.
21.03.2023
04.04.2023
2. grupa
Strausmanis Jānis
01. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
22.03.2023
Orlova Irina
238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
BūvZ1038 Mērniecība Bt Lab.darbi
06.04.2023
Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks
602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
MatZ3018 Meža prečzinība Bp Lab.darbi
24.03.2023
Magaznieks Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
18.30-19.15 LauZ1015 Meža augsnes Bt Lab.darbi
20.03.2023
c. grupa
Skutele Kristiāna
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MežZ1015 Meža darbi un tehnika I Bp Lab.darbi
2 gr.
21.03.2023
04.04.2023
2. grupa
Strausmanis Jānis
01. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
ValoP300 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi
22.03.2023
Orlova Irina
238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
BūvZ1038 Mērniecība Bt Eksāmens
06.04.2023
Brinkmanis-Brimanis Miks, Silabriedis Gunārs
602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Nodarbības, kurām nav norādīts laiks
Kurss Pasniedzējs Telpa
LauZ1015 Meža augsnes [Latviešu] Bt Eksāmens Erdberga Ieva 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2