Atpakaļ

G0507 Mežinženieris Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Visas grupas 1 2
31.07.-11.08.2023. prakse "Motorinstrumenti mežsaimniecībā", vadītājs Santa Kalēja
24.04.-05.05.2023. prakse "Mežsaimniecības darbu mehanizācija", vadītājs Māris Davidāns
21.02.2023. plkst. 12:30 Ievadlekcija MF 22. aud.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
1 gr.
06.03.2023
1. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
2 gr.
13.03.2023
2. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ2046 Meža mašīnmācība Bp Konsultācija
21.02.2023
Strūbergs Aigars
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3066 Mežkopība Bt Lekcija
22.02.2023
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
01.03.2023
1. grupa
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
2 gr.
08.03.2023
15.03.2023
2. grupa
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lab.darbi
2 gr.
01.03.2023
2. grupa
Strūbergs Aigars
48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3066 Mežkopība Bt Lekcija
23.02.2023
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Prakt.darbi
16.03.2023
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
09.03.2023
1. grupa
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
2 gr.
02.03.2023
2. grupa
Miezīte Olga
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
1 gr.
02.03.2023
1. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ3066 Mežkopība Bt Eksāmens
17.03.2023
Miezīte Olga
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lekcija
03.03.2023
Gabranovs Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
09.30-10.15 MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
1 gr.
06.03.2023
1. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
2 gr.
13.03.2023
2. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lekcija
28.02.2023
Strūbergs Aigars
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lekcija
21.02.2023
Strūbergs Aigars
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3066 Mežkopība Bt Lekcija
22.02.2023
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
01.03.2023
1. grupa
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
2 gr.
08.03.2023
15.03.2023
2. grupa
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lab.darbi
2 gr.
01.03.2023
2. grupa
Strūbergs Aigars
48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3066 Mežkopība Bt Lekcija
23.02.2023
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Prakt.darbi
16.03.2023
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
09.03.2023
1. grupa
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
2 gr.
02.03.2023
2. grupa
Miezīte Olga
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
1 gr.
02.03.2023
1. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lekcija
03.03.2023
Gabranovs Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
10.30-11.15 MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
1 gr.
06.03.2023
1. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
2 gr.
13.03.2023
2. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lekcija
28.02.2023
Strūbergs Aigars
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lekcija
21.02.2023
Strūbergs Aigars
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3066 Mežkopība Bt Lekcija
22.02.2023
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
01.03.2023
1. grupa
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
2 gr.
08.03.2023
15.03.2023
2. grupa
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lab.darbi
2 gr.
01.03.2023
2. grupa
Strūbergs Aigars
48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3066 Mežkopība Bt Lekcija
23.02.2023
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Prakt.darbi
16.03.2023
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
09.03.2023
1. grupa
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
2 gr.
02.03.2023
2. grupa
Miezīte Olga
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
1 gr.
02.03.2023
1. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lekcija
03.03.2023
Gabranovs Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lekcija
17.03.2023
Gabranovs Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
11.30-12.15 MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
1 gr.
06.03.2023
1. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
2 gr.
13.03.2023
2. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lekcija
28.02.2023
Strūbergs Aigars
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lekcija
21.02.2023
Strūbergs Aigars
22. aud. (2. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3066 Mežkopība Bt Prakt.darbi
22.02.2023
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
01.03.2023
1. grupa
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
2 gr.
08.03.2023
15.03.2023
2. grupa
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lab.darbi
2 gr.
01.03.2023
2. grupa
Strūbergs Aigars
48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
09.03.2023
1. grupa
Miezīte Olga
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
2 gr.
02.03.2023
2. grupa
Miezīte Olga
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
1 gr.
02.03.2023
1. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
23.02.2023
1. grupa
Miezīte Olga
44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lekcija
24.02.2023
10.03.2023
Gabranovs Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lekcija
03.03.2023
Gabranovs Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lekcija
17.03.2023
Gabranovs Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
12.30-13.15 MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
1 gr.
06.03.2023
1. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
2 gr.
13.03.2023
2. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lekcija
28.02.2023
Strūbergs Aigars
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lab.darbi
2 gr.
01.03.2023
2. grupa
Strūbergs Aigars
48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lekcija
16.03.2023
Strūbergs Aigars
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lekcija
24.02.2023
10.03.2023
Gabranovs Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lekcija
17.03.2023
Gabranovs Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
13.30-14.15 MežZ3066 Mežkopība Bt Prakt.darbi
15.03.2023
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
23.02.2023
1. grupa
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lekcija
02.03.2023
Strūbergs Aigars
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Eksāmens
16.03.2023
Strūbergs Aigars
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lekcija
24.02.2023
10.03.2023
Gabranovs Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lekcija
03.03.2023
Gabranovs Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lekcija
17.03.2023
Gabranovs Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
14.30-15.15 MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
1 gr.
13.03.2023
1. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
2 gr.
06.03.2023
2. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lab.darbi
1 gr.
06.03.2023
1. grupa
Strūbergs Aigars
48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
2 gr.
28.02.2023
2. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lekcija
21.02.2023
Gailums Guntis
429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ3066 Mežkopība Bt Prakt.darbi
15.03.2023
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
23.02.2023
1. grupa
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lekcija
02.03.2023
Strūbergs Aigars
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lekcija
10.03.2023
Gabranovs Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Prakt.darbi
24.02.2023
Gabranovs Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Prakt.darbi
03.03.2023
Gabranovs Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Eksāmens
17.03.2023
Gabranovs Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
15.30-16.15 MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
1 gr.
13.03.2023
1. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
2 gr.
06.03.2023
2. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lab.darbi
1 gr.
06.03.2023
1. grupa
Strūbergs Aigars
48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
2 gr.
28.02.2023
2. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lekcija
21.02.2023
Gailums Guntis
429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ3066 Mežkopība Bt Prakt.darbi
15.03.2023
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ3066 Mežkopība Bt Lab.darbi
1 gr.
23.02.2023
1. grupa
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lekcija
02.03.2023
Strūbergs Aigars
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Prakt.darbi
10.03.2023
Gabranovs Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lab.darbi
1 gr.
24.02.2023
1. grupa
Gabranovs Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lab.darbi
2 gr.
03.03.2023
2. grupa
Gabranovs Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
16.30-17.15 MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
1 gr.
13.03.2023
1. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
2 gr.
06.03.2023
2. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lab.darbi
1 gr.
06.03.2023
1. grupa
Strūbergs Aigars
48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
2 gr.
28.02.2023
2. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ3066 Mežkopība Bt Prakt.darbi
15.03.2023
Miezīte Olga
36. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Prakt.darbi
10.03.2023
Gabranovs Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lab.darbi
1 gr.
24.02.2023
1. grupa
Gabranovs Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lab.darbi
2 gr.
03.03.2023
2. grupa
Gabranovs Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
17.30-18.15 MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
1 gr.
13.03.2023
1. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
2 gr.
06.03.2023
2. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lab.darbi
1 gr.
06.03.2023
1. grupa
Strūbergs Aigars
48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
2 gr.
28.02.2023
2. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lab.darbi
1 gr.
24.02.2023
1. grupa
Gabranovs Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lab.darbi
2 gr.
03.03.2023
2. grupa
Gabranovs Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
18.30-19.15 MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
1 gr.
13.03.2023
1. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4021 Tehniskā grafika Bt Lab.darbi
2 gr.
06.03.2023
2. grupa
Gailums Guntis
408. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MežZ2045 Mežsaimniecības darbu mehanizācija II Bp Lab.darbi
1 gr.
06.03.2023
1. grupa
Strūbergs Aigars
48. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lab.darbi
1 gr.
24.02.2023
1. grupa
Gabranovs Jānis
32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

MežZ2044 Meža darbi un tehnika III Bp Lab.darbi
2 gr.
03.03.2023
2. grupa
Gabranovs Jānis
42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11