Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Visas apakšprog. Darz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lopk-Ciltslietu zootehniķis Uzne-Lauksaimnieciskās ražošanas vadītājs
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
30.01.2023-12.02.2023
Zagorska Jeļena
211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
13.02.2023-26.02.2023
Grāmatiņa Ilze
211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
27.02.2023-12.03.2023
Kunkulberga Daiga
211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
13.03.2023-26.03.2023
Ozola Liene
116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22
09.30-10.15 LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
30.01.2023-26.03.2023
Ņikonova Viktorija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
30.01.2023-26.03.2023
Ņikonova Viktorija
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
30.01.2023-12.02.2023
Medne Ruta
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
13.02.2023-26.02.2023
lekc./pr.d.
Pundurs Einārs
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
27.02.2023-26.03.2023
lekc./pr.d.
Ruska Diāna
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
30.01.2023-12.02.2023
Zagorska Jeļena
211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
13.02.2023-26.02.2023
Grāmatiņa Ilze
211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
27.02.2023-12.03.2023
Kunkulberga Daiga
211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
13.03.2023-26.03.2023
Ozola Liene
116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22
10.30-11.15 LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
30.01.2023-26.03.2023
Ņikonova Viktorija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
30.01.2023-26.03.2023
Ņikonova Viktorija
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
30.01.2023-12.02.2023
Medne Ruta
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
13.02.2023-26.02.2023
lekc./pr.d.
Pundurs Einārs
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
27.02.2023-26.03.2023
lekc./pr.d.
Ruska Diāna
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
30.01.2023-12.02.2023
Zagorska Jeļena
211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
13.02.2023-26.02.2023
Grāmatiņa Ilze
211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
27.02.2023-12.03.2023
Kunkulberga Daiga
211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
13.03.2023-26.03.2023
Ozola Liene
116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22
11.30-12.15 LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
30.01.2023-26.03.2023
Ņikonova Viktorija
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4247 Zirgkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
30.01.2023-26.03.2023
Ņikonova Viktorija
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
30.01.2023-12.02.2023
Zagorska Jeļena
235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
13.02.2023-26.02.2023
Grāmatiņa Ilze
235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
27.02.2023-12.03.2023
Kunkulberga Daiga
235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
13.03.2023-26.03.2023
Ozola Liene
235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22
LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
30.01.2023-12.02.2023
Medne Ruta
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
13.02.2023-26.02.2023
lekc./pr.d.
Pundurs Einārs
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
27.02.2023-26.03.2023
lekc./pr.d.
Ruska Diāna
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
30.01.2023-12.02.2023
Zagorska Jeļena
211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
13.02.2023-19.02.2023
Grāmatiņa Ilze
211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
27.02.2023-12.03.2023
Kunkulberga Daiga
211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lab.darbi
Lopk a.prg.
13.03.2023-19.03.2023
Ozola Liene
116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22
12.30-13.15 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
30.01.2023-26.03.2023
Nolberga-Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
30.01.2023-12.02.2023
Zagorska Jeļena
235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
13.02.2023-26.02.2023
Grāmatiņa Ilze
235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
27.02.2023-12.03.2023
Kunkulberga Daiga
235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22

PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
13.03.2023-26.03.2023
Ozola Liene
235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22
LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
30.01.2023-12.02.2023
Medne Ruta
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
13.02.2023-26.02.2023
lekc./pr.d.
Pundurs Einārs
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
27.02.2023-26.03.2023
lekc./pr.d.
Ruska Diāna
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
30.01.2023-26.03.2023
Nolberga-Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
30.01.2023-26.03.2023
Bārzdiņa Dace
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ3065 Lauksaimniecības produktu pārstrāde Bp Lekcija
Uzne, Lopk a.prg.
13.03.2023-26.03.2023
Ozola Liene
235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22
LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
30.01.2023-12.02.2023
Medne Ruta
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
13.02.2023-26.02.2023
lekc./pr.d.
Pundurs Einārs
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
27.02.2023-26.03.2023
lekc./pr.d.
Ruska Diāna
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 LauZ2050 Putnkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
30.01.2023-26.03.2023
Nolberga-Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
30.01.2023-26.03.2023
Bārzdiņa Dace
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4264 Zivkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
09.02.2023
Medne Ruta
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
13.02.2023-26.02.2023
lekc./pr.d.
Pundurs Einārs
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
23.03.2023
lekc./pr.d.
Ruska Diāna
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 LauZ2050 Putnkopība Bp Prakt.darbi
Lopk a.prg.
30.01.2023-26.03.2023
Bārzdiņa Dace
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
13.02.2023-26.02.2023
lekc./pr.d.
Pundurs Einārs
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 LauZ4264 Zivkopība Bp Lekcija
Lopk a.prg.
13.02.2023-26.02.2023
lekc./pr.d.
Pundurs Einārs
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2