Atpakaļ

G0215 Lauksaimniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem.
Visas grupas 1 2
Lauksaimniecības pamati (prakse) 22.05.2023. - 04.06.2023
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ3175 Agroekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
30.01.2023-07.05.2023
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
27.02.2023-16.04.2023
Erdberga Ieva
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
30.01.2023-23.04.2023
Fizika
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
1 gr.
30.01.2023-23.04.2023
1.2.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
31.03.2023
2.2.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
07.04.2023
2.1.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-30.01.2023-23.04.2023
1.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-30.01.2023-23.04.2023
1.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-30.01.2023-23.04.2023
2.2.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-30.01.2023-23.04.2023
2.1.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
09.30-10.15 LauZ3175 Agroekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
30.01.2023-07.05.2023
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
27.03.2023-23.04.2023
Fizika
Gross Uldis
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-30.01.2023-26.03.2023
2.1.
Gavare Zanda
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-30.01.2023-26.03.2023
2.2.
Gavare Zanda
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Lekcija
30.01.2023-07.05.2023
Kūlupa Vizma
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi
2 gr.
30.01.2023-23.04.2023
Kūlupa Vizma
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
1 gr.
30.01.2023-23.04.2023
1.2.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
31.03.2023
2.2.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
07.04.2023
2.1.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-30.01.2023-23.04.2023
1.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-30.01.2023-23.04.2023
1.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-30.01.2023-23.04.2023
2.2.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-30.01.2023-23.04.2023
2.1.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
10.30-11.15 Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lekcija
2.ned.-30.01.2023-26.03.2023
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

LauZ3175 Agroekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
1.ned.-30.01.2023-26.03.2023
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-30.01.2023-26.03.2023
2.1.
Gavare Zanda
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-30.01.2023-26.03.2023
2.2.
Gavare Zanda
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Lekcija
30.01.2023-07.05.2023
Kūlupa Vizma
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
30.01.2023-26.03.2023
Rumba Janīna, Gavare Zanda
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi
2 gr.
27.03.2023-23.04.2023
Kūlupa Vizma
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
31.03.2023
2.2.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
07.04.2023
2.1.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-30.01.2023-23.04.2023
1.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-30.01.2023-23.04.2023
1.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-30.01.2023-23.04.2023
2.2.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-30.01.2023-23.04.2023
2.1.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lekcija
30.01.2023-23.04.2023
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1
VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Lekcija
27.03.2023-23.04.2023
Kūlupa Vizma
308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Biol1001 Botānika Bt Lekcija
30.01.2023-26.03.2023
Šulcs Viesturs
16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
30.01.2023-26.03.2023
Rumba Janīna, Gavare Zanda
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi
1 gr.
30.01.2023-23.04.2023
Kūlupa Vizma
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
31.03.2023
2.2.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
2 gr.
07.04.2023
2.1.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-30.01.2023-23.04.2023
1.1.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-30.01.2023-23.04.2023
1.2.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
30.01.2023-23.04.2023
Ilgaža Aija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
30.01.2023-26.03.2023
Meteoroloģija
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi
10.04.2023-07.05.2023
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi
10.04.2023-07.05.2023
Orlova Irina
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-30.01.2023-26.03.2023
1.1.
Gavare Zanda
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-30.01.2023-26.03.2023
1.2.
Gavare Zanda
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-27.02.2023-23.04.2023
1.2.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-27.02.2023-26.03.2023
05.04.2023
1.1.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
2 gr.
30.01.2023-23.04.2023
2.1.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
VadZ3024 Uzņēmuma vadīšanas pamati Bv Prakt.darbi
1 gr.
27.03.2023-23.04.2023
Kūlupa Vizma
310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-30.01.2023-23.04.2023
1.1.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-30.01.2023-23.04.2023
1.2.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lekcija
1.ned.-30.01.2023-26.03.2023
Ilgaža Aija
A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi
30.01.2023-07.05.2023
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi
30.01.2023-07.05.2023
Orlova Irina
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-30.01.2023-26.03.2023
1.1.
Gavare Zanda
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-30.01.2023-26.03.2023
1.2.
Gavare Zanda
313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-27.02.2023-23.04.2023
1.2.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-27.02.2023-26.03.2023
05.04.2023
1.1.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
2 gr.
30.01.2023-23.04.2023
2.1.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
1 gr.
30.01.2023-23.04.2023
1.1.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-30.01.2023-23.04.2023
2.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-30.01.2023-23.04.2023
2.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1
Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-30.01.2023-23.04.2023
1.1.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2022 Dzīvnieku fizioloģija Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-30.01.2023-23.04.2023
1.2.
Ilgaža Aija
A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lekcija
10.04.2023
Erdberga Ieva
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi
30.01.2023-07.05.2023
Pētersone Aija
337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ValoP031 Profesionālā angļu valoda lauksaimniecībā I Bv Prakt.darbi
30.01.2023-07.05.2023
Orlova Irina
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
30.01.2023-26.03.2023
Gavare Zanda, Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
05.04.2023
1.1.
Erdberga Ieva
113. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
2 gr.
30.01.2023-23.04.2023
2.2.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
1 gr.
27.03.2023-23.04.2023
1.1.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-30.01.2023-23.04.2023
2.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-30.01.2023-23.04.2023
2.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1
15.30-16.15 Fizi2036 Agrofizika Bt Lab.darbi
1 gr.
30.01.2023-26.03.2023
Gavare Zanda, Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Biol1001 Botānika Bt Lab.darbi
2 gr.
30.01.2023-23.04.2023
2.2.
Šulcs Viesturs
51. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11
Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-30.01.2023-23.04.2023
2.1.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1

Biol3014 Augu fizioloģija I Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-30.01.2023-23.04.2023
2.2.
Dubova Laila
12. aud. (1. stāvs), LPTF, Strazdu iela, 1