Atpakaļ

G0412 Lietišķā enerģētika Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 9-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Fizi2033 Fizika II Bt Prakt.darbi
24.10.2022
31.10.2022
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
01.11.2022
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
19.10.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
02.11.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
26.10.2022
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
09.11.2022
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
10.11.2022
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4165 Inženiergrafika Bt Lab.darbi
03.11.2022
Šmits Mareks
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lekcija
27.10.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4165 Inženiergrafika Bt Lekcija
21.10.2022
Šmits Mareks
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4165 Inženiergrafika Bt Lab.darbi
04.11.2022
Šmits Mareks
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4165 Inženiergrafika Bt Lab.darbi
11.11.2022
Šmits Mareks
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 Fizi2033 Fizika II Bt Prakt.darbi
24.10.2022
31.10.2022
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
01.11.2022
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4165 Inženiergrafika Bt Lekcija
25.10.2022
Šmits Mareks
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
19.10.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
02.11.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
26.10.2022
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
09.11.2022
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
10.11.2022
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lekcija
27.10.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lab.darbi
03.11.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
20.10.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4165 Inženiergrafika Bt Lekcija
21.10.2022
Šmits Mareks
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4165 Inženiergrafika Bt Lab.darbi
04.11.2022
Šmits Mareks
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4165 Inženiergrafika Bt Lab.darbi
11.11.2022
Šmits Mareks
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lekcija
28.10.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 DatZ2019 Informātika II Bt Lekcija
24.10.2022
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
01.11.2022
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ4165 Inženiergrafika Bt Lekcija
18.10.2022
Šmits Mareks
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4165 Inženiergrafika Bt Lekcija
25.10.2022
Šmits Mareks
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
19.10.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
02.11.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
26.10.2022
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
09.11.2022
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lab.darbi
03.11.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
10.11.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
20.10.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
27.10.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
04.11.2022
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
11.11.2022
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lekcija
21.10.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
28.10.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
17.10.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
31.10.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
24.10.2022
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4165 Inženiergrafika Bt Lekcija
18.10.2022
Šmits Mareks
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4165 Inženiergrafika Bt Lab.darbi
25.10.2022
Šmits Mareks
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4165 Inženiergrafika Bt Lab.darbi
01.11.2022
Šmits Mareks
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
26.10.2022
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
09.11.2022
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
02.11.2022
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lekcija
19.10.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
20.10.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
27.10.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
03.11.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
10.11.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
04.11.2022
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
11.11.2022
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
21.10.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
28.10.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 Mate2034 Matemātika III Bt Lab.darbi
31.10.2022
G0402(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
17.10.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
24.10.2022
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ4165 Inženiergrafika Bt Lab.darbi
25.10.2022
Šmits Mareks
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ4165 Inženiergrafika Bt Lab.darbi
01.11.2022
Šmits Mareks
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lekcija
18.10.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
26.10.2022
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
02.11.2022
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
09.11.2022
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lekcija
19.10.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
20.10.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
27.10.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
03.11.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
10.11.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
04.11.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lab.darbi
11.11.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 Mate2034 Matemātika III Bt Lab.darbi
31.10.2022
G0402(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
17.10.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
24.10.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ4165 Inženiergrafika Bt Lab.darbi
01.11.2022
Šmits Mareks
527. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lekcija
18.10.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
26.10.2022
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
02.11.2022
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
09.11.2022
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
19.10.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
28.10.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
04.11.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lab.darbi
11.11.2022
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
24.10.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
17.10.2022
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Lab.darbi
07.11.2022
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
18.10.2022
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
25.10.2022
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
09.11.2022
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
19.10.2022
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
02.11.2022
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2019 Informātika II Bt Lekcija
20.10.2022
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
27.10.2022
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
03.11.2022
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
28.10.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
24.10.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
17.10.2022
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Lab.darbi
07.11.2022
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
18.10.2022
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
25.10.2022
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
19.10.2022
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
02.11.2022
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Fizi2033 Fizika II Bt Lab.darbi
26.10.2022
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2019 Informātika II Bt Lekcija
20.10.2022
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
27.10.2022
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
03.11.2022
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
28.10.2022
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 Mate2034 Matemātika III Bt Lab.darbi
07.11.2022
G0402(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
17.10.2022
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
18.10.2022
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
25.10.2022
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
02.11.2022
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Fizi2033 Fizika II Bt Lab.darbi
26.10.2022
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2019 Informātika II Bt Lekcija
20.10.2022
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
27.10.2022
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
03.11.2022
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 Mate2034 Matemātika III Bt Lab.darbi
07.11.2022
G0402(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2