Atpakaļ

G0412 Lietišķā enerģētika Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Ener3027 Siltumzinību teorētiskie pamati I Bp Lekcija
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2005 Elektriskie mērījumi Bt Lekcija
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
G0413(PLK)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 Ener3027 Siltumzinību teorētiskie pamati I Bp Lekcija
1.ned.
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Ener3027 Siltumzinību teorētiskie pamati I Bp Lab.darbi
2.ned.
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2005 Elektriskie mērījumi Bt Lab.darbi
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
2.ned.
G0413(PLK)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Prakt.darbi
1.ned.
G0413(PLK)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lekcija
Galiņš Ainārs
314. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
2.ned.
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
G0413(PLK)

Sergejeva Natālija
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
1.ned.
Galiņš Ainārs
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lab.darbi
2.ned.
Galiņš Ainārs
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Lekcija
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Abramenko Kaspars
402. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
G0402(PLK)
G0413(PLK)

Sergejeva Natālija
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ3069 Inženierdarba pamati I Bt Lekcija
2.ned.
Šmigins Ruslans
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ3069 Inženierdarba pamati I Bt Prakt.darbi
1.ned.
Šmigins Ruslans
238. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
Galiņš Ainārs
316. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh3029 Datorgrafika enerģētikā Bt Lekcija
2.ned.
Straume Indulis
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh3029 Datorgrafika enerģētikā Bt Lab.darbi
1.ned.
Straume Indulis
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
G0413(PLK)

Sergejeva Natālija
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 Ener3027 Siltumzinību teorētiskie pamati I Bp Prakt.darbi
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh3029 Datorgrafika enerģētikā Bt Prakt.darbi
Straume Indulis
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Lab.darbi
2.ned.
Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 308. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 VidZ3006 Ekoloģija un vides aizsardzība Bv Prakt.darbi
1.ned.
Valujeva Kristīne
403. aud. (4. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
Mate2034 Matemātika III Bt Lab.darbi
2.ned.
G0413(PLK)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2