Atpakaļ

G0508 Kokapstrāde Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
2-sem. 4-sem. 8-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lekcija
21.02.2022
28.02.2022
07.03.2022
14.03.2022
Pudāns Emīls
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
01.03.2022
08.03.2022
Ābele Andis
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lekcija
22.02.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
15.03.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
23.02.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
02.03.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
09.03.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
16.03.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi
24.02.2022
10.03.2022
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lekcija
21.02.2022
28.02.2022
07.03.2022
14.03.2022
Pudāns Emīls
403. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
01.03.2022
08.03.2022
Ābele Andis
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lekcija
22.02.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
15.03.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
23.02.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
02.03.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
09.03.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
16.03.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Mate1035 Matemātika II Bv Lab.darbi
03.03.2022
Vintere Anna
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi
24.02.2022
10.03.2022
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lekcija
21.02.2022
28.02.2022
07.03.2022
14.03.2022
Pudāns Emīls
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
01.03.2022
08.03.2022
Ābele Andis
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lekcija
22.02.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
15.03.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
23.02.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
02.03.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
09.03.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
16.03.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi
24.02.2022
10.03.2022
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Mate1035 Matemātika II Bv Lab.darbi
03.03.2022
Vintere Anna
27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
01.03.2022
08.03.2022
Ābele Andis
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lekcija
22.02.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
15.03.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
23.02.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi
02.03.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
09.03.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Eksāmens
16.03.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
12.30-13.15 MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Prakt.darbi
21.02.2022
28.02.2022
07.03.2022
14.03.2022
Pudāns Emīls
426. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi
22.02.2022
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi
15.03.2022
Dekšnis Andris
404. aud. (4. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
23.02.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
02.03.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
09.03.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
16.03.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
24.02.2022
Vintere Anna
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
03.03.2022
Vintere Anna
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
10.03.2022
Vintere Anna
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Prakt.darbi
21.02.2022
28.02.2022
07.03.2022
14.03.2022
Pudāns Emīls
426. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi
22.02.2022
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi
01.03.2022
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
08.03.2022
Vintere Anna
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
23.02.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
02.03.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
09.03.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
16.03.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
24.02.2022
Vintere Anna
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
03.03.2022
Vintere Anna
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
10.03.2022
Vintere Anna
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Prakt.darbi
21.02.2022
28.02.2022
07.03.2022
14.03.2022
Pudāns Emīls
426. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi
22.02.2022
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi
01.03.2022
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
08.03.2022
Vintere Anna
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
23.02.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
02.03.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
09.03.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
16.03.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
24.02.2022
Vintere Anna
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
03.03.2022
Vintere Anna
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
10.03.2022
Vintere Anna
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Ieskaite
14.03.2022
Pudāns Emīls
426. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
08.03.2022
Vintere Anna
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi
22.02.2022
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi
01.03.2022
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
23.02.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
02.03.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
09.03.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
16.03.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
10.03.2022
Vintere Anna
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Lekcija
24.02.2022
Vintere Anna
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
03.03.2022
Vintere Anna
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 Mate1035 Matemātika II Bv Prakt.darbi
08.03.2022
Vintere Anna
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi
22.02.2022
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi
01.03.2022
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
23.02.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
02.03.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
09.03.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lekcija
16.03.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Mate1035 Matemātika II Bv Lab.darbi
24.02.2022
Vintere Anna
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate1035 Matemātika II Bv Eksāmens
10.03.2022
Vintere Anna
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi
01.03.2022
Šmits Mareks
408. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MatZ3057 Zāģmateriālu ražošana Bp Lab.darbi
23.02.2022
02.03.2022
09.03.2022
16.03.2022
Ābele Andis
204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Mate1035 Matemātika II Bv Lab.darbi
24.02.2022
Vintere Anna
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2