Atpakaļ

G0907 Informācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
2-sem. 4-sem. 6-sem.
Visas grupas 1 2
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 DatZ3004 Lielās datu bāzes II Bp Prakt.darbi
1 gr.
28.03.2022-22.05.2022
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 InfT3032 ĢIS uzdevumu automatizācija Bp Lekcija
Bērziņa Laima
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ3004 Lielās datu bāzes II Bp Prakt.darbi
1 gr.
28.03.2022-22.05.2022
Būmanis Nikolajs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2010 Diskrētā matemātika Bt Lekcija
G0903(PLK)

Sergejeva Natālija
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2058 Programminženierijas metodes II Bt Prakt.darbi
1 gr.
Kotovs Daniēls
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 InfT4006 Programmatūras testēšana Bp Lekcija
Rubina Tatjana
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3032 ĢIS uzdevumu automatizācija Bp Prakt.darbi
1 gr.
Bērziņa Laima
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate1038 Matemātika III Bt Lekcija
G0903(PLK)

Āboltiņš Aivars
288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2058 Programminženierijas metodes II Bt Lekcija
G0903(PLK)

Čevere Rudīte
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 DatZ3004 Lielās datu bāzes II Bp Lekcija
28.03.2022-22.05.2022
G0903(PLK)

Vītols Gatis
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT2034 Lietojumu programmēšana datubāzēm Bp Lekcija
G0903(PLK)

Šmits Ingus
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Lekcija
31.01.2022-27.03.2022
Eglīte Aija
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Lekcija
28.03.2022-22.05.2022
Lazdiņš Andrejs
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Mate2010 Diskrētā matemātika Bt Prakt.darbi
1 gr.
Sergejeva Natālija
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 Fizi3001 Fizika Bt Lekcija
G0903(PLK)

Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4006 Programmatūras testēšana Bp Prakt.darbi
1 gr.
Rubina Tatjana
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Lekcija
31.01.2022-27.03.2022
Eglīte Aija
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Lekcija
28.03.2022-22.05.2022
Lazdiņš Andrejs
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
Mate1038 Matemātika III Bt Prakt.darbi
1 gr.
Āboltiņš Aivars
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 Fizi3001 Fizika Bt Prakt.darbi
2.ned.
Gross Uldis
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi3001 Fizika Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
Gajevskis Antons, Rumba Janīna
303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Prakt.darbi
28.03.2022-22.05.2022
Lazdiņš Andrejs
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

Ekon4081 Ekonomika un uzņēmējdarbības pamati Bv Prakt.darbi
31.01.2022-27.03.2022
Eglīte Aija
105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
InfT2034 Lietojumu programmēšana datubāzēm Bp Prakt.darbi
1 gr.
Smirnova Jekaterina
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 DatZ3004 Lielās datu bāzes II Bp Lekcija
28.03.2022-22.05.2022
G0903(PLK)

Vītols Gatis
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2