Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Lekcija 01.02.2021-25.04.2021 Briede Baiba 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lekcija 01.02.2021-25.04.2021 Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lab.darbi 1 gr. 01.02.2021-28.02.2021 1.2. Pelēce Ilze 313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP292 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi 2 gr. 01.02.2021-25.04.2021 Pētersone Aija 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ķīmi1016 Ķīmija II A Lekcija 01.02.2021-25.04.2021 Dimiņš Fredijs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Lekcija 01.02.2021-28.02.2021 Briede Baiba 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Lekcija 01.03.2021-25.04.2021 Kirila Kitija 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1032 Matemātika II A Lekcija 01.02.2021-25.04.2021 Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1032 Matemātika II A Prakt.darbi 1 gr. 01.02.2021-28.02.2021 Zeidmane Anda 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP292 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi 2 gr. 01.02.2021-25.04.2021 Pētersone Aija 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
BūvZ1038 Mērniecība A Lab.darbi 1 gr. 01.02.2021-25.04.2021 1.1+1.2. Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Biol2001 Biometrija A Lab.darbi 2 gr. 01.02.2021-25.04.2021 Luguza Solveiga 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
10.30-11.15 |
Mate1032 Matemātika II A Lekcija 01.02.2021-28.02.2021 Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Lekcija 01.03.2021-25.04.2021 Kirila Kitija 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lab.darbi 2 gr. 01.02.2021-25.04.2021 Pelēce Ilze 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1032 Matemātika II A Prakt.darbi 1 gr. 01.02.2021-25.04.2021 Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sports II C Prakt.darbi G0508(PLK) G0507(PLK) Vītols Jānis, Markevics Māris, Alksne Inta, Valainis Viktors, Ozola Inta, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
BūvZ1038 Mērniecība A Lab.darbi 1 gr. 01.02.2021-28.02.2021 1.1+1.2. Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Biol2001 Biometrija A Lab.darbi 2 gr. 01.02.2021-28.02.2021 Luguza Solveiga 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Prakt.darbi 2 gr. 01.03.2021-25.04.2021 Kirila Kitija 336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
11.30-12.15 |
Mate1032 Matemātika II A Prakt.darbi 2 gr. 01.02.2021-25.04.2021 Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Prakt.darbi 1 gr. 01.02.2021-28.03.2021 Briede Baiba 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ķīmi1016 Ķīmija II A Lab.darbi 2 gr. 01.02.2021-25.04.2021 Dimiņš Fredijs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lab.darbi 1 gr. 01.02.2021-25.04.2021 Pelēce Ilze, Gavare Zanda 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sports II C Prakt.darbi G0508(PLK) G0507(PLK) Vītols Jānis, Markevics Māris, Alksne Inta, Valainis Viktors, Ozola Inta, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
BūvZ1038 Mērniecība A Lekcija 01.02.2021-11.04.2021 G0507(PLK) Silabriedis Gunārs zāle. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
12.30-13.15 |
Mate1032 Matemātika II A Prakt.darbi 2 gr. 01.02.2021-28.02.2021 Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1032 Matemātika II A Lab.darbi 2 gr. 01.03.2021-25.04.2021 Zeidmane Anda 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Prakt.darbi 1 gr. 01.03.2021-25.04.2021 Kirila Kitija 429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ķīmi1016 Ķīmija II A Lab.darbi 2 gr. 01.02.2021-25.04.2021 Dimiņš Fredijs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1032 Matemātika II A Lab.darbi 1 gr. 01.03.2021-25.04.2021 1.2. Zeidmane Anda 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1016 Ķīmija II A Lab.darbi 1 gr. 01.02.2021-25.04.2021 Dimiņš Fredijs, Bluka Aldona 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Prakt.darbi 2 gr. 01.02.2021-28.03.2021 Briede Baiba 403. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
BūvZ1038 Mērniecība A Lekcija 01.02.2021-14.03.2021 G0507(PLK) Silabriedis Gunārs zāle. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
13.30-14.15 |
Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lab.darbi 1 gr. 01.02.2021-28.02.2021 1.1. Pelēce Ilze 313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1032 Matemātika II A Lab.darbi 1 gr. 01.03.2021-25.04.2021 1.1. Zeidmane Anda 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1016 Ķīmija II A Lab.darbi 1 gr. 01.02.2021-25.04.2021 Dimiņš Fredijs, Bluka Aldona 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP292 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi 1 gr. 01.02.2021-25.04.2021 Pētersone Aija 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 BūvZ1038 Mērniecība A Lab.darbi 2 gr. 15.03.2021-25.04.2021 Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
14.30-15.15 |
Biol2001 Biometrija A Lekcija 01.02.2021-25.04.2021 Luguza Solveiga 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lekcija 01.02.2021-25.04.2021 Pelēce Ilze 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1016 Ķīmija II A Lekcija 29.03.2021-25.04.2021 Dimiņš Fredijs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lekcija 01.02.2021-28.03.2021 Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP292 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi 1 gr. 01.02.2021-25.04.2021 Pētersone Aija 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 BūvZ1038 Mērniecība A Lab.darbi 2 gr. 01.02.2021-25.04.2021 Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
15.30-16.15 |
Biol2001 Biometrija A Lekcija 01.02.2021-28.02.2021 Luguza Solveiga 42. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Biol2001 Biometrija A Lab.darbi 1 gr. 01.03.2021-25.04.2021 1.1. Luguza Solveiga 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lab.darbi 2 gr. 01.02.2021-28.02.2021 Pelēce Ilze 313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP292 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi 1 gr. 01.02.2021-28.03.2021 Pētersone Aija 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Biol2001 Biometrija A Lab.darbi 1 gr. 29.03.2021-25.04.2021 1.2. Luguza Solveiga 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
16.30-17.15 |
Biol2001 Biometrija A Lab.darbi 1 gr. 01.02.2021-28.03.2021 1.1. Luguza Solveiga 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
ValoP292 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi 2 gr. 01.02.2021-28.03.2021 Pētersone Aija 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Biol2001 Biometrija A Lab.darbi 1 gr. 01.02.2021-25.04.2021 1.2. Luguza Solveiga 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |