Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lekcija 16.11.2020 23.11.2020 Dimiņš Fredijs Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi 30.11.2020 Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi1004 Ķīmija Bv Eksāmens 07.12.2020 Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Prakt.darbi 08.12.2020 262. aud., Pils, Lielā iela 2 Morozovs Andris MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi 24.11.2020 01.12.2020 262. aud., Pils, Lielā iela 2 Morozovs Andris Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi 17.11.2020 Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lekcija 25.11.2020 02.12.2020 262. aud., Pils, Lielā iela 2 Morozovs Andris Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Eksāmens 09.12.2020 Karlsons Uldis 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija 26.11.2020-10.12.2020 Balodis Juris |
MežZ3057 Kokmateriālu ārējā tirdzniecība Lekcija 27.11.2020-04.12.2020 Alksne Sigita |
||
09.30-10.15 |
Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lekcija 16.11.2020 23.11.2020 Dimiņš Fredijs Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi 30.11.2020 Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi 24.11.2020 01.12.2020 262. aud., Pils, Lielā iela 2 Morozovs Andris Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi 17.11.2020 Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lekcija 25.11.2020 262. aud., Pils, Lielā iela 2 Morozovs Andris |
MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija 26.11.2020-10.12.2020 Balodis Juris |
MežZ3057 Kokmateriālu ārējā tirdzniecība Lekcija 27.11.2020-04.12.2020 Alksne Sigita MežZ3057 Kokmateriālu ārējā tirdzniecība Ieskaite 11.12.2020 Alksne Sigita zāle 3.st.. aud. (3. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
10.30-11.15 |
Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lekcija 16.11.2020 23.11.2020 Dimiņš Fredijs Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi 30.11.2020 Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi 24.11.2020 01.12.2020 262. aud., Pils, Lielā iela 2 Morozovs Andris Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi 17.11.2020 Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi 25.11.2020 Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija 26.11.2020-10.12.2020 Balodis Juris |
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lekcija 20.11.2020 262. aud., Pils, Lielā iela 2 Morozovs Andris MežZ3057 Kokmateriālu ārējā tirdzniecība Lekcija 27.11.2020-04.12.2020 Alksne Sigita |
||
11.30-12.15 |
Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lekcija 16.11.2020 23.11.2020 Dimiņš Fredijs Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi 30.11.2020 Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lab.darbi 24.11.2020 01.12.2020 262. aud., Pils, Lielā iela 2 Morozovs Andris Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi 17.11.2020 Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi 25.11.2020 Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lekcija 19.11.2020 262. aud., Pils, Lielā iela 2 Morozovs Andris MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Lekcija 26.11.2020-10.12.2020 Balodis Juris |
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lekcija 20.11.2020 262. aud., Pils, Lielā iela 2 Morozovs Andris MežZ3057 Kokmateriālu ārējā tirdzniecība Lekcija 27.11.2020-04.12.2020 Alksne Sigita |
||
12.30-13.15 |
Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Lekcija 16.11.2020-23.11.2020 Karlsons Uldis Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Prakt.darbi 30.11.2020-07.12.2020 Karlsons Uldis 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi 24.11.2020 Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi 01.12.2020 Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija 17.11.2020 Jakovļevs Vilnis MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija 08.12.2020 Jakovļevs Vilnis |
MatZ3058 Koksnes ķīmiskās tehnoloģijas Bp Lekcija 19.11.2020 262. aud., Pils, Lielā iela 2 Morozovs Andris MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Prakt.darbi 26.11.2020 03.12.2020 Balodis Juris 212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MežZ3057 Kokmateriālu ārējā tirdzniecība Lekcija 27.11.2020-04.12.2020 Alksne Sigita |
|||
13.30-14.15 |
Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Lekcija 16.11.2020-23.11.2020 Karlsons Uldis Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Prakt.darbi 30.11.2020-07.12.2020 Karlsons Uldis 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi 24.11.2020 Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi 01.12.2020 Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija 17.11.2020 Jakovļevs Vilnis MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija 08.12.2020 Jakovļevs Vilnis |
Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija 25.11.2020 Jesemčika Anna Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi 02.12.2020 Jesemčika Anna 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MatZ2029 Guļbūvju ražošana Bb Prakt.darbi 26.11.2020 03.12.2020 Balodis Juris 212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MežZ3057 Kokmateriālu ārējā tirdzniecība Lekcija 27.11.2020-04.12.2020 Alksne Sigita |
||
14.30-15.15 |
Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Lekcija 16.11.2020-23.11.2020 Karlsons Uldis Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Prakt.darbi 30.11.2020-07.12.2020 Karlsons Uldis 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi 24.11.2020 Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija 17.11.2020 Jakovļevs Vilnis MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija 01.12.2020 08.12.2020 Jakovļevs Vilnis |
Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija 25.11.2020 Jesemčika Anna Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi 02.12.2020 Jesemčika Anna 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lab.darbi 26.11.2020 03.12.2020 Jakovļevs Vilnis 212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MežZ3057 Kokmateriālu ārējā tirdzniecība Lekcija 27.11.2020-04.12.2020 Alksne Sigita |
||
15.30-16.15 |
Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Lekcija 16.11.2020-23.11.2020 Karlsons Uldis Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Prakt.darbi 30.11.2020-07.12.2020 Karlsons Uldis 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1004 Ķīmija Bv Lab.darbi 24.11.2020 Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija 17.11.2020 Jakovļevs Vilnis MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija 01.12.2020 08.12.2020 Jakovļevs Vilnis |
Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija 25.11.2020 Jesemčika Anna Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi 02.12.2020 Jesemčika Anna 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lab.darbi 26.11.2020 03.12.2020 Jakovļevs Vilnis 212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MežZ3057 Kokmateriālu ārējā tirdzniecība Lekcija 27.11.2020-04.12.2020 Alksne Sigita |
||
16.30-17.15 |
Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Lekcija 16.11.2020-23.11.2020 Karlsons Uldis Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Prakt.darbi 30.11.2020-07.12.2020 Karlsons Uldis 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija 17.11.2020 Jakovļevs Vilnis MatZ3031 Koksnes materiālu apdare Bp Lekcija 01.12.2020 Jakovļevs Vilnis Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija 24.11.2020 Feldmane Līga Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi 08.12.2020 Feldmane Līga |
Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija 25.11.2020 Jesemčika Anna Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi 02.12.2020 Jesemčika Anna 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija 26.11.2020 Feldmane Līga Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi 03.12.2020 Feldmane Līga |
|||
17.30-18.15 |
Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Lekcija 16.11.2020-23.11.2020 Karlsons Uldis Citi4011 Darba un civilā aizsardzība Bt Prakt.darbi 30.11.2020-07.12.2020 Karlsons Uldis 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija 24.11.2020 Feldmane Līga Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi 08.12.2020 Feldmane Līga |
Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Lekcija 26.11.2020 Feldmane Līga Ekon3125 Bioekonomika un grāmatvedība Bv Prakt.darbi 03.12.2020 Feldmane Līga |