Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Lekcija 1g, 2g gr. 01.09.2020-04.10.2020 Dobele Aina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2119 Reģionālā ekonomika B Lekcija 1g, 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Lejava Tatjana 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2119 Reģionālā ekonomika B Prakt.darbi 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Lejava Tatjana 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Prakt.darbi 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Dobele Aina 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18, 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
09.30-10.15 |
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Lekcija 1g, 2g gr. 01.09.2020-04.10.2020 Dobele Aina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2100 Bioekonomika I B Prakt.darbi 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Naglis-Liepa Kaspars 305. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Prakt.darbi 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Dobele Aina 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18, 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
10.30-11.15 |
Ekon3113 Finanses un nodokļi A Lekcija 1g, 2g gr. 01.09.2020-25.10.2020 Mistre Baiba 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3113 Finanses un nodokļi A Lekcija 1g, 2g gr. 26.10.2020-21.12.2020 Kreicberga Anita 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Valo2050 Angļu valoda ekonomistiem II A Prakt.darbi 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Gode Ina 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Prakt.darbi 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Dobele Aina 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18, 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
11.30-12.15 |
Ekon3113 Finanses un nodokļi A Prakt.darbi 2g gr. 01.09.2020-25.10.2020 Mistre Baiba 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3113 Finanses un nodokļi A Prakt.darbi 2g gr. 26.10.2020-21.12.2020 Kreicberga Anita 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2122 Statistika A Prakt.darbi 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Jurevica Aija 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Valo2050 Angļu valoda ekonomistiem II A Prakt.darbi 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Gode Ina 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Lekcija 1g, 2g gr. 01.09.2020-27.09.2020 Dobele Aina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
12.30-13.15 |
Ekon3113 Finanses un nodokļi A Prakt.darbi 2g gr. 01.09.2020-25.10.2020 Mistre Baiba 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3113 Finanses un nodokļi A Prakt.darbi 2g gr. 26.10.2020-21.12.2020 Kreicberga Anita 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2122 Statistika A Prakt.darbi 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Jurevica Aija 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2100 Bioekonomika I B Lekcija 1g, 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Naglis-Liepa Kaspars 308. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Lekcija 1g, 2g gr. 01.09.2020-27.09.2020 Dobele Aina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
13.30-14.15 |
Ekon3113 Finanses un nodokļi A Prakt.darbi 2g gr. 01.09.2020-25.10.2020 Mistre Baiba 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3113 Finanses un nodokļi A Prakt.darbi 2g gr. 26.10.2020-21.12.2020 Kreicberga Anita 132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||||
14.30-15.15 |
SpoZ2001 Sports III C Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 G0112(PLK) G0816(PLK) Ozola Inta, Rimgaile Linda, Markevics Māris, Alksne Inta, Anškins Andis zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
||||||
15.30-16.15 |
SpoZ2001 Sports III C Prakt.darbi 01.09.2020-20.12.2020 G0112(PLK) G0816(PLK) Ozola Inta, Rimgaile Linda, Markevics Māris, Alksne Inta, Anškins Andis zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Ekon2122 Statistika A Lekcija 1g, 2g gr. 02.11.2020-20.12.2020 G0112(PLK) Jurevica Aija |
|||||
16.30-17.15 |
Ekon3104 E-komercija C Lekcija 1g, 2g gr. 01.09.2020-21.12.2020 BISK Lēnerts Arnis 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MākZ3028 Mājizstrādājumi un dizains C Lekcija 1g, 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0112(PLK) Paulsone Inta 511. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon2122 Statistika A Lekcija 1g, 2g gr. 02.11.2020-20.12.2020 G0112(PLK) Jurevica Aija |
||||
17.30-18.15 |
Ekon3104 E-komercija C Lekcija 1g, 2g gr. 01.09.2020-21.12.2020 BISK Lēnerts Arnis 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
MākZ3028 Mājizstrādājumi un dizains C Lekcija 1g, 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0112(PLK) Paulsone Inta 511. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |