Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
BūvZ1038 Mērniecība A Lekcija 03.02.2020-26.04.2020 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ķīmi1016 Ķīmija II A Lekcija 02.03.2020-29.03.2020 Čakste Ilze 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1032 Matemātika II A Lab.darbi 1 gr. 16.03.2020-26.04.2020 1.1. Zeidmane Anda 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol2001 Biometrija A Lab.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.2. Luguza Solveiga 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Lekcija 03.02.2020-26.04.2020 Briede Baiba 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
09.30-10.15 |
BūvZ1038 Mērniecība A Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1038 Mērniecība A Lab.darbi 1 gr. 02.03.2020-29.03.2020 Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1032 Matemātika II A Lekcija 16.03.2020-26.04.2020 Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lab.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Rumba Janīna, Gavare Zanda 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 Briede Baiba 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Lekcija 02.03.2020-26.04.2020 Kaufmane Dace 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate1032 Matemātika II A Lekcija 27.03.2020 Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1032 Matemātika II A Lekcija 03.04.2020 Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
BūvZ1038 Mērniecība A Lab.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lekcija 03.02.2020-26.04.2020 Gross Uldis 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lekcija 03.02.2020-29.03.2020 Pelēce Ilze 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lekcija 30.03.2020-26.04.2020 Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Lekcija 03.02.2020-29.03.2020 Kaufmane Dace 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate1032 Matemātika II A Lekcija 27.03.2020 Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1032 Matemātika II A Lekcija 03.04.2020 Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lab.darbi 1 gr. 03.02.2020-29.03.2020 1.2. Pelēce Ilze 313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1032 Matemātika II A Lekcija 30.03.2020-26.04.2020 Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lab.darbi 1 gr. 03.02.2020-29.03.2020 1.1. Pelēce Ilze 313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol2001 Biometrija A Lab.darbi 1 gr. 30.03.2020-26.04.2020 1.2. Luguza Solveiga 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol2001 Biometrija A Lekcija 30.03.2020-26.04.2020 Luguza Solveiga 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-29.03.2020 Briede Baiba 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1032 Matemātika II A Lekcija 27.03.2020 Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1032 Matemātika II A Lekcija 03.04.2020 Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
ValoP292 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Svika Diana 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Ķīmi1016 Ķīmija II A Lekcija 03.02.2020-26.04.2020 Čakste Ilze 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sports II C Prakt.darbi G0508(PLK) G0507(PLK) Markevics Māris, Anškins Andis, Valainis Viktors, Ozola Inta, Vītols Jānis, Mateikovičs Česlavs zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Biol2001 Biometrija A Lekcija 03.02.2020-26.04.2020 Luguza Solveiga 32. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
13.30-14.15 |
ValoP292 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Svika Diana 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
SpoZ1002 Sports II C Prakt.darbi G0508(PLK) G0507(PLK) Markevics Māris, Anškins Andis, Valainis Viktors, Ozola Inta, Vītols Jānis, Mateikovičs Česlavs zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Prakt.darbi 1 gr. 13.02.2020-29.03.2020 Kaufmane Dace 284. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1032 Matemātika II A Lab.darbi 1 gr. 30.03.2020-12.04.2020 1.2. Zeidmane Anda 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
ValoP292 Profesionālā angļu valoda II A Prakt.darbi 1 gr. 03.02.2020-29.03.2020 Svika Diana 44. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lab.darbi 1 gr. 30.03.2020-26.04.2020 Gavare Zanda, Rumba Janīna 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1016 Ķīmija II A Lab.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Čakste Ilze, Ķeķe Anete 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1032 Matemātika II A Prakt.darbi 1 gr. 16.03.2020-26.04.2020 Zeidmane Anda 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
Mate1032 Matemātika II A Prakt.darbi 1 gr. 16.03.2020-26.04.2020 Zeidmane Anda 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1016 Ķīmija II A Lab.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 Čakste Ilze, Ķeķe Anete 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1032 Matemātika II A Lab.darbi 1 gr. 16.03.2020-26.04.2020 1.2. Zeidmane Anda 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol2001 Biometrija A Lab.darbi 1 gr. 03.02.2020-26.04.2020 1.1. Luguza Solveiga 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
16.30-17.15 |
Mate1032 Matemātika II A Prakt.darbi 1 gr. 30.03.2020-26.04.2020 Zeidmane Anda 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Biol2001 Biometrija A Lab.darbi 1 gr. 30.03.2020-26.04.2020 1.1. Luguza Solveiga 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
17.30-18.15 |
Mate1032 Matemātika II A Lab.darbi 1 gr. 30.03.2020-12.04.2020 1.1. Zeidmane Anda 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |