Atpakaļ

G0109 Agrārā un reģionālā ekonomika Doktora
Pilna laika
1-sem. 3-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 CitiD001 Zinātnisko rakstu sagatavošana Bz Lekcija
02.10.2019-19.01.2020
lekc./sem.
G0906(PLK)
G0407(PLK)
G0516(PLK)
G0208(PLK)
G0321(PLK)
G0607(PLK)
G0319(PLK)
G0408(PLK)
G0515(PLK)
G0320(PLK)
G0322(PLK)
G0705(PLK)

Gaile Zinta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Eksāmens
01.11.2019
Jakušonoka Ingrīda, Kozlinskis Vulfs
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
07.09.2019
Popluga Dina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
14.09.2019
Vilciņa Anastasija
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
21.09.2019
Pelše Modrīte
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
28.09.2019
Muška Aina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
05.10.2019
Rivža Baiba
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
12.10.2019
Pilvere Irina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
19.10.2019
Dobelniece Signe
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
26.10.2019
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
02.11.2019
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
30.11.2019
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
07.12.2019
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
14.12.2019
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
21.12.2019
Pilvere Irina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
09.30-10.15 CitiD001 Zinātnisko rakstu sagatavošana Bz Lekcija
02.10.2019-19.01.2020
lekc./sem.
G0906(PLK)
G0407(PLK)
G0516(PLK)
G0208(PLK)
G0321(PLK)
G0607(PLK)
G0319(PLK)
G0408(PLK)
G0515(PLK)
G0320(PLK)
G0322(PLK)
G0705(PLK)

Gaile Zinta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Eksāmens
25.10.2019
Jakušonoka Ingrīda, Kozlinskis Vulfs
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Eksāmens
01.11.2019
Jakušonoka Ingrīda, Kozlinskis Vulfs
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
07.09.2019
Popluga Dina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
14.09.2019
Vilciņa Anastasija
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
21.09.2019
Pelše Modrīte
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
28.09.2019
Muška Aina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
05.10.2019
Rivža Baiba
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
12.10.2019
Pilvere Irina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
19.10.2019
Dobelniece Signe
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
26.10.2019
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
02.11.2019
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
30.11.2019
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
07.12.2019
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
14.12.2019
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
21.12.2019
Pilvere Irina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
10.30-11.15 CitiD001 Zinātnisko rakstu sagatavošana Bz Lekcija
02.10.2019-19.01.2020
lekc./sem.
G0906(PLK)
G0407(PLK)
G0516(PLK)
G0208(PLK)
G0321(PLK)
G0607(PLK)
G0319(PLK)
G0408(PLK)
G0515(PLK)
G0320(PLK)
G0322(PLK)
G0705(PLK)

Gaile Zinta
123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Eksāmens
25.10.2019
Jakušonoka Ingrīda, Kozlinskis Vulfs
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Eksāmens
01.11.2019
Jakušonoka Ingrīda, Kozlinskis Vulfs
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
07.09.2019
Popluga Dina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
14.09.2019
Vilciņa Anastasija
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
21.09.2019
Pelše Modrīte
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
28.09.2019
Muška Aina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
05.10.2019
Rivža Baiba
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
12.10.2019
Pilvere Irina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
19.10.2019
Dobelniece Signe
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
26.10.2019
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
02.11.2019
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
30.11.2019
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
07.12.2019
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
21.12.2019
Pilvere Irina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
11.30-12.15 MateD005 Lietišķās daudzvariāciju metodes I Bz Lekcija
28.10.2019-22.12.2019
lekc./sem.
G0516(PLK)
G0208(PLK)
G0321(PLK)
G0607(PLK)
G0515(PLK)
G0705(PLK)
G0322(PLK)

Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Eksāmens
25.10.2019
Jakušonoka Ingrīda, Kozlinskis Vulfs
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Eksāmens
01.11.2019
Jakušonoka Ingrīda, Kozlinskis Vulfs
306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
07.09.2019
Popluga Dina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
14.09.2019
Vilciņa Anastasija
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
21.09.2019
Pelše Modrīte
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
28.09.2019
Muška Aina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
05.10.2019
Rivža Baiba
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
19.10.2019
Dobelniece Signe
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
26.10.2019
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
02.11.2019
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
30.11.2019
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

EkonD123 Pētījumu metodoloģija ekonomikā I Bo Lekcija
07.12.2019
Zvirgzdiņa Līga
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 MateD005 Lietišķās daudzvariāciju metodes I Bz Lekcija
28.10.2019-22.12.2019
lekc./sem.
G0516(PLK)
G0208(PLK)
G0321(PLK)
G0607(PLK)
G0515(PLK)
G0705(PLK)
G0322(PLK)

Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
07.09.2019
Pilvere Irina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
14.09.2019
Pelše Modrīte
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
21.09.2019
Kozlinskis Vulfs
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
28.09.2019
Jakušonoka Ingrīda
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

ValoD001 Svešvalodas speckurss - angļu valoda Bo Prakt.darbi
05.10.2019-19.01.2020
G0906(PLK)
G0407(PLK)
G0516(PLK)
G0208(PLK)

Šinkus Tatjana
326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoD001 Svešvalodas speckurss - angļu valoda Bo Prakt.darbi
05.10.2019-19.01.2020
G0906(PLK)
G0407(PLK)
G0516(PLK)
G0208(PLK)
G0321(PLK)
G0607(PLK)
G0319(PLK)
G0408(PLK)
G0515(PLK)
G0320(PLK)
G0322(PLK)

Šinkus Tatjana
326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 MateD005 Lietišķās daudzvariāciju metodes I Bz Lekcija
28.10.2019-22.12.2019
lekc./sem.
G0516(PLK)
G0208(PLK)
G0321(PLK)
G0607(PLK)
G0515(PLK)
G0705(PLK)
G0322(PLK)

Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
07.09.2019
Pilvere Irina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
14.09.2019
Pelše Modrīte
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
21.09.2019
Kozlinskis Vulfs
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
28.09.2019
Jakušonoka Ingrīda
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

ValoD001 Svešvalodas speckurss - angļu valoda Bo Prakt.darbi
05.10.2019-19.01.2020
G0906(PLK)
G0407(PLK)
G0516(PLK)
G0208(PLK)

Šinkus Tatjana
326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoD001 Svešvalodas speckurss - angļu valoda Bo Prakt.darbi
05.10.2019-19.01.2020
G0906(PLK)
G0407(PLK)
G0516(PLK)
G0208(PLK)
G0321(PLK)
G0607(PLK)
G0319(PLK)
G0408(PLK)
G0515(PLK)
G0320(PLK)
G0322(PLK)

Šinkus Tatjana
326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 MateD005 Lietišķās daudzvariāciju metodes I Bz Lekcija
28.10.2019-22.12.2019
lekc./sem.
G0516(PLK)
G0208(PLK)
G0321(PLK)
G0607(PLK)
G0515(PLK)
G0705(PLK)
G0322(PLK)

Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
07.09.2019
Pilvere Irina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
14.09.2019
Pelše Modrīte
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
21.09.2019
Kozlinskis Vulfs
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
28.09.2019
Jakušonoka Ingrīda
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

ValoD001 Svešvalodas speckurss - angļu valoda Bo Prakt.darbi
05.10.2019-19.01.2020
G0906(PLK)
G0407(PLK)
G0516(PLK)
G0208(PLK)

Šinkus Tatjana
326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoD001 Svešvalodas speckurss - angļu valoda Bo Prakt.darbi
05.10.2019-19.01.2020
G0906(PLK)
G0407(PLK)
G0516(PLK)
G0208(PLK)
G0321(PLK)
G0607(PLK)
G0319(PLK)
G0408(PLK)
G0515(PLK)
G0320(PLK)
G0322(PLK)

Šinkus Tatjana
326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
07.09.2019
Pilvere Irina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
14.09.2019
Pelše Modrīte
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
21.09.2019
Kozlinskis Vulfs
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Lekcija
28.09.2019
Jakušonoka Ingrīda
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

ValoD001 Svešvalodas speckurss - angļu valoda Bo Prakt.darbi
05.10.2019-19.01.2020
G0906(PLK)
G0407(PLK)
G0516(PLK)
G0208(PLK)

Šinkus Tatjana
326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ValoD001 Svešvalodas speckurss - angļu valoda Bo Prakt.darbi
05.10.2019-19.01.2020
G0906(PLK)
G0407(PLK)
G0516(PLK)
G0208(PLK)
G0321(PLK)
G0607(PLK)
G0319(PLK)
G0408(PLK)
G0515(PLK)
G0320(PLK)
G0322(PLK)

Šinkus Tatjana
326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi
21.10.2019
Jakušonoka Ingrīda, Muška Aina, Vilciņa Anastasija, Pilvere Irina, Popluga Dina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi
28.10.2019
Vilciņa Anastasija, Popluga Dina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi
23.10.2019
Kozlinskis Vulfs, Pelše Modrīte
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
17.30-18.15 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi
21.10.2019
Jakušonoka Ingrīda, Muška Aina, Vilciņa Anastasija, Pilvere Irina, Popluga Dina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18

EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi
28.10.2019
Vilciņa Anastasija, Popluga Dina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi
23.10.2019
Kozlinskis Vulfs, Pelše Modrīte
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
18.30-19.15 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi
21.10.2019
Jakušonoka Ingrīda, Muška Aina, Vilciņa Anastasija, Pilvere Irina, Popluga Dina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi
23.10.2019
Kozlinskis Vulfs, Pelše Modrīte
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
19.30-20.15 EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi
21.10.2019
Jakušonoka Ingrīda, Muška Aina, Vilciņa Anastasija, Pilvere Irina, Popluga Dina
200. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18
EkonD111 Agrārā un reģionālā ekonomika Bo Prakt.darbi
23.10.2019
Kozlinskis Vulfs, Pelše Modrīte
132. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18