Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
DatZ2024 Datoru tīkli I Bp Lekcija G0903(PLK) Paura Andrejs 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1037 Matemātika II Bt Lekcija G0903(PLK) Zeidmane Anda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1037 Matemātika II Bt Prakt.darbi Zeidmane Anda 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Lab.darbi Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Pecka Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Lekcija G0903(PLK) Šmits Ingus 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Lekcija G0903(PLK) Čevere Rudīte 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3003 Lielās datu bāzes I Bp Lekcija G0903(PLK) Vītols Gatis 278. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi1003 Fizikas pamati Bb Prakt.darbi Gajevskis Antons 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Lab.darbi Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Pecka Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Lekcija Smirnova Jekaterina 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2024 Datoru tīkli I Bp Lab.darbi 1.1. Puzanovs Aleksandrs 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Prakt.darbi 1.2. Smirnova Jekaterina 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi1003 Fizikas pamati Bb Lekcija G0903(PLK) Gajevskis Antons 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Lab.darbi Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Pecka Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Lekcija Smirnova Jekaterina 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2033 Programmēšana Windows vidē Bp Prakt.darbi 1.1. Smirnova Jekaterina 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ3003 Lielās datu bāzes I Bp Prakt.darbi 1.2. Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1037 Matemātika II Bt Prakt.darbi Zeidmane Anda 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Lab.darbi Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Pecka Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Prakt.darbi 1.2. Orehova Inga 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Lab.darbi Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Pecka Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
DatZ3003 Lielās datu bāzes I Bp Prakt.darbi 1.1. Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 DatZ2024 Datoru tīkli I Bp Lab.darbi 1.2. Puzanovs Aleksandrs 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi 1.1. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2056 Datoru uzbūve II Bt Lab.darbi Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Pecka Aldis 47. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi lekc./pr.d. G0903(PLK) Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi 1.1. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi lekc./pr.d. G0903(PLK) Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
DatZ2057 Programminženierijas metodes I Bt Prakt.darbi 1.1. Orehova Inga 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi 1.2. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
InfT2041 Sistēmanalīze un modelēšana Bt Prakt.darbi 1.2. Smirnova Jekaterina 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |