Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.1.1., 2.1.2. gr. Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 03.09.2018-09.12.2018 2.1.1.,2.1.2. gr. Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.2.1.,2.2.2. gr. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 03.09.2018-23.12.2018 Ilgaža Aija A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 03.09.2018-09.12.2018 Zirnītis Agris F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.1.1., 2.1.2. gr. Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
09.30-10.15 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.1.1., 2.1.2. gr. Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 03.09.2018-09.12.2018 2.1.1.,2.1.2. gr. Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.2.1.,2.2.2. gr. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 03.09.2018-23.12.2018 Ilgaža Aija A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 03.09.2018-09.12.2018 Zirnītis Agris F103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.1.1., 2.1.2. gr. Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
10.30-11.15 |
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 03.09.2018-23.12.2018 Plivča Alma A300. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Lekcija 1, 2, 3 gr. Griņēviča Linda 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 03.09.2018-23.12.2018 Mancēviča Lauma B100. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.1.1.,2.1.2. gr. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
11.30-12.15 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 03.09.2018-30.09.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 01.10.2018-11.11.2018 Degola Lilija 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Lekcija 1, 2, 3 gr. 12.11.2018-23.12.2018 Cielava Lāsma 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2084 Ekonomikas teorija Bv Prakt.darbi 2 gr. Griņēviča Linda 127. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete4034 Citoloģija, histoloģija, embrioloģija II Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.1.1.,2.1.2. gr. Plivča Alma A312. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
12.30-13.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi Alksne Inta, Ozola Inta, Markevics Māris, Anškins Andis, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Vete2021 Veterinārā darba organizācija I Bp Prakt.darbi 2 gr. 1.ned. Lasmanis Vairis 15. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.2.1.,2.2.2. gr. Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
13.30-14.15 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi Alksne Inta, Ozola Inta, Markevics Māris, Anškins Andis, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Vete2021 Veterinārā darba organizācija I Bp Lekcija 1, 2, 3 gr. 2.ned. Lasmanis Vairis 16. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.2.1.,2.2.2. gr. Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.1.1.,2.1.2. gr. Grīnblate Silva, Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.2.1.,2.2.2. gr. Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
14.30-15.15 |
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Lekcija Izvēles kurss, 03.09.- kontaktnodarbība G0412(PLK) G0413(PLK) G0604(PLK) G0112(PLK) G0603(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) G0816(PLK) Perez Alvarez Sergio 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 1, 2, 3 gr. Izvēles kurss G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2015 Mājdzīvnieku anatomija III Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.2.1.,2.2.2. gr. Mancēviča Lauma, Saulīte Jana E103. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, E106. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.1.1.,2.1.2. gr. Grīnblate Silva, Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
15.30-16.15 |
ValoP226 Spāņu valoda I Bb Lekcija Izvēles kurss, 03.09.- kontaktnodarbība G0412(PLK) G0413(PLK) G0604(PLK) G0112(PLK) G0603(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) G0816(PLK) Perez Alvarez Sergio 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 1, 2, 3 gr. Izvēles kurss G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 03.09.2018-09.12.2018 2.2.1.,2.2.2. gr. Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.2.1.,2.2.2. gr. Jonova Sintija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.1.1.,2.1.2. gr. Grīnblate Silva, Ozola Gita A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
16.30-17.15 |
LauZ3085 Zirga un jātnieka sagatavošanas pamati Lekcija 1, 2, 3 gr. Izvēles kurss G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Vete2009 Bakterioloģija, mikoloģija, virusoloģija I Bt Lab.darbi 2 gr. 03.09.2018-09.12.2018 2.2.1.,2.2.2. gr. Zirnītis Agris D115. aud. (1. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.2.1.,2.2.2. gr. Jonova Sintija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-30.09.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 01.10.2018-11.11.2018 Degola Lilija 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 12.11.2018-23.12.2018 Cielava Lāsma 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
17.30-18.15 |
TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Lekcija 1, 2, 3 gr. Izvēles kurss G0402(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0215(PLK) G0507(PLK) Bolšteins Juris 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Vete6022 Fizioloģija I Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-23.12.2018 2.2.1.,2.2.2. gr. Jonova Sintija, Ozola Gita A311. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8, A307. aud. (3. stāvs), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 03.09.2018-30.09.2018 Kļaviņa-Blekte Iveta 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 01.10.2018-11.11.2018 Degola Lilija 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Lopkopība I Bt Prakt.darbi 2 gr. 12.11.2018-23.12.2018 Cielava Lāsma 126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
18.30-19.15 |
TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Lekcija 1, 2, 3 gr. Izvēles kurss G0402(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0215(PLK) G0507(PLK) Bolšteins Juris 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
19.30-20.15 |
TraZ2002 Automobiļa droša vadīšana Lekcija 1, 2, 3 gr. 1.ned. Izvēles kurss G0413(PLK) G0402(PLK) G0506(PLK) G0311(PLK) G0215(PLK) G0507(PLK) Bolšteins Juris 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |