Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MežZ2012 Mežsaimniecības pamati Bp Lekcija Dubrovskis Edgars 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi G0506(PLK) G0507(PLK) Zonnenberga Gita, Vītols Jānis, Ozola Inta, Markevics Māris, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi 1.2. Vronskis Olafs 527. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi 2.ned. 1.1. Repša Edgars 426. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3029 Kokapstrādes procesu modelēšana Bp Lekcija Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
09.30-10.15 |
MežZ2012 Mežsaimniecības pamati Bp Prakt.darbi Dubrovskis Edgars 35. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
SpoZ2001 Sports III Bb Prakt.darbi G0506(PLK) G0507(PLK) Zonnenberga Gita, Vītols Jānis, Ozola Inta, Markevics Māris, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi 1.2. Vronskis Olafs 527. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi 1.1. Repša Edgars 426. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3029 Kokapstrādes procesu modelēšana Bp Prakt.darbi Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
10.30-11.15 |
Mate4016 Matemātika I Bv Lekcija Zvirgzdiņa Līga 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Meha4014 Lietišķā mehānika Bt Lekcija Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lekcija Repša Edgars 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lekcija 2.ned. Dekšnis Andris 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi 1.ned. Dekšnis Andris 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
11.30-12.15 |
Mate4016 Matemātika I Bv Prakt.darbi Zvirgzdiņa Līga 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Meha4014 Lietišķā mehānika Bt Lekcija Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lekcija 1.ned. Repša Edgars 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi 2.ned. 1.2. Repša Edgars 426. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Prakt.darbi Dekšnis Andris 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
12.30-13.15 |
Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi 1.ned. 1.2. Vintere Anna 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi 1.1. Vronskis Olafs 527. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4049 Hidraulika un pneimatika Bt Lab.darbi 1.2. Repša Edgars 426. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi 1.1. Dekšnis Andris 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||||
13.30-14.15 |
Mate4016 Matemātika I Bv Lab.darbi 1.ned. 1.1. Vintere Anna 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Meha4014 Lietišķā mehānika Bt Prakt.darbi Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4014 Tehniskā grafika II Bt Lab.darbi 1.1. Vronskis Olafs 527. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2037 CNC kokapstrādē Bp Lab.darbi 1.2. Dekšnis Andris 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
14.30-15.15 |
Meha4014 Lietišķā mehānika Bt Prakt.darbi Dauvarts Mārtiņš 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3017 Kokapstrādes mašīnas un instrumenti Bp Prakt.darbi Miončinskis Ulvis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||||
15.30-16.15 |
MatZ3017 Kokapstrādes mašīnas un instrumenti Bp Prakt.darbi Miončinskis Ulvis 204. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |