Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I Bp Lekcija 26.03.2018-08.04.2018 G0603(PLK) Galoburda Ruta 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3002 Fizikālā un koloidālā ķīmija II Bt Lekcija 29.01.2018-25.03.2018 Dimiņš Fredijs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2007 Pārtikas siltuma un aukstuma procesi Bp Lekcija 29.01.2018-06.05.2018 Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Prakt.darbi 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0603(PLK) G0807(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
09.30-10.15 |
Psih4001 Vadības psiholoģija Bv Lekcija 26.02.2018-06.05.2018 G0603(PLK) G0807(PLK) Brokāne Larisa 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I Bp Lekcija 29.01.2018-06.05.2018 G0603(PLK) Galoburda Ruta 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2007 Pārtikas siltuma un aukstuma procesi Bp Lekcija 29.01.2018-06.05.2018 Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3002 Fizikālā un koloidālā ķīmija II Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Kūka Pēteris 270. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Prakt.darbi 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0603(PLK) G0807(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
10.30-11.15 |
ETeh4049 Automatizācija Bp Lekcija 29.01.2018-06.05.2018 Moskvins Genādijs 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ķīmi3002 Fizikālā un koloidālā ķīmija II Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 270. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2007 Pārtikas siltuma un aukstuma procesi Bp Lekcija 1.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3002 Fizikālā un koloidālā ķīmija II Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Kūka Pēteris 270. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Prakt.darbi 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0603(PLK) G0807(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
11.30-12.15 |
Psih4001 Vadības psiholoģija Bv Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-26.02.2018-29.04.2018 Brokāne Larisa 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih4001 Vadības psiholoģija Bv Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-05.03.2018-06.05.2018 Brokāne Larisa 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh4049 Automatizācija Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-05.03.2018-06.05.2018 Moskvins Genādijs 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh4049 Automatizācija Bp Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-26.02.2018-29.04.2018 Moskvins Genādijs 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ķīmi3002 Fizikālā un koloidālā ķīmija II Bt Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Dimiņš Fredijs 268. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2, 270. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I Bp Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Galoburda Ruta 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lekcija 2.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Miķelsone Velga 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-29.01.2018-22.04.2018 Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Prakt.darbi 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0603(PLK) G0807(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 PārZ3056 Cittautu virtuve Bb Lab.darbi 02.02.2018 16.02.2018 02.03.2018 16.03.2018 Izvēles kurss Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
Psih4001 Vadības psiholoģija Bv Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-26.02.2018-29.04.2018 Brokāne Larisa 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih4001 Vadības psiholoģija Bv Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-05.03.2018-06.05.2018 Brokāne Larisa 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh4049 Automatizācija Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-05.03.2018-06.05.2018 Moskvins Genādijs 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh4049 Automatizācija Bp Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-26.02.2018-29.04.2018 Moskvins Genādijs 321. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I Bp Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Galoburda Ruta 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lekcija 29.01.2018-06.05.2018 Miķelsone Velga 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-29.01.2018-22.04.2018 Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ2007 Pārtikas siltuma un aukstuma procesi Bp Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Bb Lab.darbi 02.02.2018 16.02.2018 02.03.2018 16.03.2018 Izvēles kurss Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
13.30-14.15 |
PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I Bp Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Galoburda Ruta 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Galoburda Ruta 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2007 Pārtikas siltuma un aukstuma procesi Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lekcija 29.01.2018-06.05.2018 Miķelsone Velga 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ2007 Pārtikas siltuma un aukstuma procesi Bp Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Bb Lab.darbi 02.02.2018 16.02.2018 02.03.2018 16.03.2018 Izvēles kurss Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I Bp Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Galoburda Ruta 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2007 Pārtikas siltuma un aukstuma procesi Bp Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Bb Lekcija 29.01.2018-06.05.2018 Izvēles kurss G0603(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ2007 Pārtikas siltuma un aukstuma procesi Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Bb Lab.darbi 02.02.2018 16.02.2018 02.03.2018 16.03.2018 Izvēles kurss Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
PārZ2004 Pārtikas procesi un iekārtas I Bp Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Galoburda Ruta 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2007 Pārtikas siltuma un aukstuma procesi Bp Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Sturmoviča Elīna 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Bb Lekcija 29.01.2018-06.05.2018 Izvēles kurss G0603(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi3005 Bioķīmija Bt Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-06.05.2018 Miķelsone Velga 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |