Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
BūvZ1038 Mērniecība A Lekcija 29.01.2018-22.04.2018 Celmiņa Vita 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1032 Matemātika II A Lekcija 29.01.2018-22.04.2018 Rubina Tatjana 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1016 Ķīmija II A Lab.darbi 29.01.2018-22.04.2018 Kūka Māra, Čakste Ilze 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP292 Profesionālā angļu valoda II A Seminārs 29.01.2018-22.04.2018 1.2. Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Biol2001 Biometrija A Lab.darbi 2.ned.-29.01.2018-25.03.2018 1.1. Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Lekcija 29.01.2018-22.04.2018 Ābele Jānis 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
09.30-10.15 |
BūvZ1038 Mērniecība A Lekcija 1.ned.-29.01.2018-18.03.2018 Celmiņa Vita 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1038 Mērniecība A Lab.darbi 2.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Celmiņa Vita, Kukule Irēna 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1032 Matemātika II A Lekcija 1.ned.-29.01.2018-18.03.2018 Rubina Tatjana 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Biol2001 Biometrija A Lekcija 2.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 Mate1032 Matemātika II A Prakt.darbi 1.ned.-19.03.2018-22.04.2018 Rubina Tatjana 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1016 Ķīmija II A Lab.darbi 29.01.2018-22.04.2018 Kūka Māra, Čakste Ilze 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP292 Profesionālā angļu valoda II A Seminārs 29.01.2018-22.04.2018 1.2. Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Biol2001 Biometrija A Lab.darbi 29.01.2018-22.04.2018 1.1. Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Lekcija 29.01.2018-25.02.2018 Ābele Jānis 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Seminārs 26.02.2018-22.04.2018 Ābele Jānis 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
10.30-11.15 |
BūvZ1038 Mērniecība A Lab.darbi 29.01.2018-22.04.2018 Celmiņa Vita, Kukule Irēna 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Biol2001 Biometrija A Lekcija 29.01.2018-22.04.2018 Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate1032 Matemātika II A Prakt.darbi 29.01.2018-22.04.2018 Rubina Tatjana 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP292 Profesionālā angļu valoda II A Seminārs 29.01.2018-22.04.2018 1.1. Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Biol2001 Biometrija A Lab.darbi 29.01.2018-22.04.2018 1.2. Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
11.30-12.15 |
Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lab.darbi 29.01.2018-25.03.2018 1.1. Pelēce Ilze 313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi1016 Ķīmija II A Lekcija 29.01.2018-22.04.2018 Kūka Māra 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lekcija 29.01.2018-22.04.2018 Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP292 Profesionālā angļu valoda II A Seminārs 29.01.2018-22.04.2018 1.1. Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Biol2001 Biometrija A Lab.darbi 2.ned.-29.01.2018-25.03.2018 1.2. Luguza Solveiga 59. aud. (5. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
12.30-13.15 |
Ķīmi1016 Ķīmija II A Lekcija 26.03.2018-22.04.2018 Kūka Māra 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1032 Matemātika II A Prakt.darbi 29.01.2018-25.03.2018 1.1. Rubina Tatjana 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lekcija 29.01.2018-22.04.2018 Gross Uldis 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lekcija 29.01.2018-25.03.2018 Pelēce Ilze 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lab.darbi 29.01.2018-25.03.2018 1.2. Pelēce Ilze 313. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lab.darbi 29.01.2018-25.03.2018 1.1. Gross Uldis 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2037 Fizika un meteoroloģija A Lab.darbi 29.01.2018-25.03.2018 1.2. Gavare Zanda 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Lekcija 29.01.2018-22.04.2018 Briede Baiba 336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
14.30-15.15 |
SpoZ1002 Sports II C Prakt.darbi G0508(PLK) G0507(PLK) Rimgaile Linda, Ozola Inta, Markevics Māris, Vītols Jānis, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
ValoP292 Profesionālā angļu valoda II A Seminārs 26.02.2018-22.04.2018 1.1. Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Lekcija 29.01.2018-25.02.2018 Briede Baiba 336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Psih1011 Organizāciju psiholoģija un vadībzinības A Prakt.darbi 26.02.2018-22.04.2018 Briede Baiba 336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
15.30-16.15 |
SpoZ1002 Sports II C Prakt.darbi G0508(PLK) G0507(PLK) Rimgaile Linda, Ozola Inta, Markevics Māris, Vītols Jānis, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
ValoP292 Profesionālā angļu valoda II A Seminārs 26.02.2018-22.04.2018 1.2. Pētersone Aija 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1032 Matemātika II A Prakt.darbi 26.03.2018-22.04.2018 Rubina Tatjana 103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1032 Matemātika II A Prakt.darbi 29.01.2018-25.03.2018 1.2. Rubina Tatjana 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |