Back

G0703 Veterinary Medicine Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
full-time
2-sem. 4-sem. 6-sem. 8-sem. 10-sem.
All groups 1 2 4-EN
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Lecture
1, 2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
Aplociņa Elita
278. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.1.1 grupa
Gulbe Gundega
D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP205 Russian for Beginners Bb Lecture
BISK
G0614(PLK)

Mališeva Oksana
331. aud. (3. floor), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete6023 Physiology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.3.1 grupa
Agarska Ketija
A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.1.2 grupa
Gulbe Gundega
D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4036 General Pathology I Bt Laboratory works
2 gr.
02.05.2022-08.05.2022
2.1.1 un 2.1.2 grupas pēc individuāla plāna
Meikulāne Agate
M217. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
09.30-10.15 LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Lecture
1, 2 gr.
1st week-31.01.2022-08.05.2022
Aplociņa Elita
278. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture
1, 2 gr.
07.02.2022
Bārzdiņa Dace
278. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture
1, 2 gr.
07.03.2022
Aplociņa Elita
278. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Lecture
1, 2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
Valdovska Anda
F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.1.1 grupa
Gulbe Gundega
D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
ValoP205 Russian for Beginners Bb Lecture
BISK
G0614(PLK)

Mališeva Oksana
331. aud. (3. floor), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Vete6023 Physiology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.3.1 grupa
Agarska Ketija
A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.1.2 grupa
Gulbe Gundega
D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4036 General Pathology I Bt Laboratory works
2 gr.
02.05.2022-08.05.2022
2.1.1 un 2.1.2 grupas pēc individuāla plāna
Meikulāne Agate
M217. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
10.30-11.15 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture
1, 2 gr.
31.01.2022-27.02.2022
Bārzdiņa Dace
278. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture
1, 2 gr.
28.02.2022-27.03.2022
Aplociņa Elita
278. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Lecture
1, 2 gr.
28.03.2022-08.05.2022
Nolberga-Trūpa Aiga
278. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Lecture
1, 2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
Valdovska Anda
F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
VidZ3046 Ecology and Environmental Protection Bt Lecture
1, 2 gr.
31.01.2022-27.03.2022
Grinberga Linda
602. aud. (6. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
Vete3008 Immunology Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6023 Physiology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.2.1 grupa
Agarska Ketija
A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
11.30-12.15 Vete6023 Physiology II Bt Lecture
1, 2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
Ilgaža Aija
A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
Aplociņa Elita
126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2
Vete3008 Immunology Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4036 General Pathology I Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.2.1 un 2.2.2 grupa
Meikulāne Agate
M217. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete6023 Physiology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.2.1 grupa
Agarska Ketija
A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
12.30-13.15 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works
2 gr.
14.02.2022
Bārzdiņa Dace
207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works
2 gr.
07.03.2022
Aplociņa Elita
207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works
2 gr.
28.03.2022-08.05.2022
Bārzdiņa Dace
207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2
Vete6023 Physiology II Bt Lecture
1, 2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
Ilgaža Aija
A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
LauZ2028 Forage Production and Animal Nutrition II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-01.05.2022
Aplociņa Elita
126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2
Vete4036 General Pathology I Bt Laboratory works
2 gr.
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Meikulāne Agate
M217. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8

Vete3008 Immunology Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6023 Physiology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.2.2 grupa
Agarska Ketija
A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.3.1 grupa
Ārne Astra, Cerbule Inga
A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
13.30-14.15 LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-27.02.2022
Bārzdiņa Dace
207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2

LauZ3142 Animal Husbandry II Bt Practical works
2 gr.
28.02.2022-27.03.2022
Aplociņa Elita
207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2
Vete4036 General Pathology I Bt Lecture
1, 2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
14 nedēļas
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
VidZ3046 Ecology and Environmental Protection Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-27.03.2022
Grinberga Linda
801. aud. (8. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
Vete3008 Immunology Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6023 Physiology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.2.2 grupa
Agarska Ketija
A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.3.1 grupa
Ārne Astra, Cerbule Inga
A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
14.30-15.15 VadZ2015 Stress Management Bb Lecture
1, 2 gr.
BISK
G0604(PLK)
G0614(PLK)
G0608(PLK)
G0215(PLK)
G0816(PLK)

Kirila Kitija
280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.2.1 grupa
Valdovska Anda
D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3008 Immunology Bt Lecture
1, 2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
Lūsis Ivars
F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6023 Physiology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.1.2 grupa
Gaveika Evita
A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Ārne Astra, Cerbule Inga
A200. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3008 Immunology Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.3.1 grupa
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Ārne Astra, Cerbule Inga
A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.3.1 grupa
Gulbe Gundega
D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4036 General Pathology I Bt Laboratory works
2 gr.
02.05.2022-08.05.2022
2.2.1 un 2.2.2 grupas pēc individuāla plāna
Meikulāne Agate
M217. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
15.30-16.15 VadZ2015 Stress Management Bb Practical works
1, 2 gr.
BISK
G0215(PLK)

Kirila Kitija
280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.2.1 grupa
Valdovska Anda
D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete3008 Immunology Bt Lecture
1, 2 gr.
02.02.2022
09.02.2022
Lūsis Ivars
F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete6023 Physiology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.1.2 grupa
Gaveika Evita
A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8

Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.2.1 un 2.2.2 grupas
Ārne Astra, Cerbule Inga
A200. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete3008 Immunology Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-24.04.2022
2.3.1 grupa
Lūsis Ivars
F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
Biol1021 Animal Biology, Ecology and Ethology III Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.1.1 un 2.1.2 grupas
Ārne Astra, Cerbule Inga
A302. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.3.1 grupa
Gulbe Gundega
D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4036 General Pathology I Bt Laboratory works
2 gr.
02.05.2022-08.05.2022
2.2.1 un 2.2.2 grupas pēc individuāla plāna
Meikulāne Agate
M217. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
16.30-17.15 Vete6023 Physiology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.1.1 grupa
Tiļļa Sintija
A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.2.2 grupa
Valdovska Anda
D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4036 General Pathology I Bt Laboratory works
2 gr.
02.05.2022-08.05.2022
2.3.1 grupa pēc individuāla plāna
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
M217. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8
Vete4036 General Pathology I Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.3.1 grupa
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
17.30-18.15 Vete6023 Physiology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.1.1 grupa
Tiļļa Sintija
A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8
Vete2024 Bacteriology, Mycology, Virology II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-08.05.2022
2.2.2 grupa
Valdovska Anda
D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8

Vete4036 General Pathology I Bt Laboratory works
2 gr.
02.05.2022-08.05.2022
2.3.1 grupa pēc individuāla plāna
Pigiņka-Vjačeslavova Inga
M217. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8