Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 23.09.2021 30.09.2021 07.10.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ģeog5005 Application of Geographic Information Systems A Lecture 10.09.2021-29.10.2021 Lagzdiņš Ainis 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 Ģeog5005 Application of Geographic Information Systems A Lecture 05.11.2021-10.12.2021 Ratkevičs Aivars 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi6016 Territorial Development and Spatial Planning B Lecture ZP s.prg. 17.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 17.12.2021 VBF 205. kabinets Celms Armands BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 17.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs |
HidZ6017 Irrigation B Lecture VIZ s.prg. 25.09.2021 02.10.2021 16.10.2021 30.10.2021 06.11.2021 20.11.2021 04.12.2021 18.12.2021 Grinberga Linda 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ6010 Modeling of Hydrological Processes B Lecture VIZ s.prg. 18.09.2021 09.10.2021 23.10.2021 13.11.2021 27.11.2021 11.12.2021 Grīnfelde Inga 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5028 Cadastral Surveying B Lecture ZP s.prg. 02.10.2021 09.10.2021 23.10.2021 20.11.2021 04.12.2021 11.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace JurZ6003 Real Property Formation B Lecture ZP s.prg. 18.09.2021 25.09.2021 16.10.2021 6. stāva telpās Virkavs Māris Arhi6016 Territorial Development and Spatial Planning B Lecture ZP s.prg. 30.10.2021 06.11.2021 13.11.2021 27.11.2021 18.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace JurZ6003 Real Property Formation B Lecture ZP s.prg. 11.09.2021 6. stāva telpās Virkavs Māris BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 09.10.2021 Goldbergs Grigorijs 612. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 23.10.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 20.11.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 11.09.2021 Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 18.12.2021 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 02.10.2021 16.10.2021 30.10.2021 06.11.2021 13.11.2021 04.12.2021 11.12.2021 VBF 205. kabinets Celms Armands BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 18.09.2021 25.09.2021 6. stāva telpās Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 27.11.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 18.09.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 25.09.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ5025 Waterpower II B Lecture HUS s.prg. 02.10.2021 06.11.2021 04.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 16.10.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 23.10.2021 11.12.2021 18.12.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 09.10.2021 30.10.2021 13.11.2021 20.11.2021 27.11.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
||||
09.30-10.15 |
BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 23.09.2021 30.09.2021 07.10.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ģeog5005 Application of Geographic Information Systems A Lecture 10.09.2021-29.10.2021 Lagzdiņš Ainis 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 Ģeog5005 Application of Geographic Information Systems A Lecture 05.11.2021-10.12.2021 Ratkevičs Aivars 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi6016 Territorial Development and Spatial Planning B Lecture ZP s.prg. 17.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 17.12.2021 VBF 205. kabinets Celms Armands BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 17.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs |
HidZ6017 Irrigation B Lecture VIZ s.prg. 25.09.2021 02.10.2021 16.10.2021 30.10.2021 06.11.2021 20.11.2021 04.12.2021 18.12.2021 Grinberga Linda 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ6010 Modeling of Hydrological Processes B Lecture VIZ s.prg. 18.09.2021 09.10.2021 23.10.2021 13.11.2021 27.11.2021 11.12.2021 Grīnfelde Inga 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5028 Cadastral Surveying B Lecture ZP s.prg. 02.10.2021 09.10.2021 23.10.2021 20.11.2021 04.12.2021 11.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace JurZ6003 Real Property Formation B Lecture ZP s.prg. 18.09.2021 25.09.2021 16.10.2021 6. stāva telpās Virkavs Māris Arhi6016 Territorial Development and Spatial Planning B Lecture ZP s.prg. 30.10.2021 06.11.2021 13.11.2021 27.11.2021 18.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace JurZ6003 Real Property Formation B Lecture ZP s.prg. 11.09.2021 6. stāva telpās Virkavs Māris BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 09.10.2021 Goldbergs Grigorijs 612. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 23.10.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 20.11.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 11.09.2021 Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 18.12.2021 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 02.10.2021 16.10.2021 30.10.2021 06.11.2021 13.11.2021 04.12.2021 11.12.2021 VBF 205. kabinets Celms Armands BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 18.09.2021 25.09.2021 6. stāva telpās Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 27.11.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 18.09.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 25.09.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ5025 Waterpower II B Lecture HUS s.prg. 02.10.2021 06.11.2021 04.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 16.10.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 23.10.2021 11.12.2021 18.12.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 09.10.2021 30.10.2021 13.11.2021 20.11.2021 27.11.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
||||
10.30-11.15 |
BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 23.09.2021 30.09.2021 07.10.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Ģeog5005 Application of Geographic Information Systems A Lecture 10.09.2021-29.10.2021 Lagzdiņš Ainis 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 Ģeog5005 Application of Geographic Information Systems A Lecture 05.11.2021-10.12.2021 Ratkevičs Aivars 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi6016 Territorial Development and Spatial Planning B Lecture ZP s.prg. 17.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 17.12.2021 VBF 205. kabinets Celms Armands BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 17.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs |
HidZ6017 Irrigation B Lecture VIZ s.prg. 25.09.2021 02.10.2021 16.10.2021 30.10.2021 06.11.2021 20.11.2021 04.12.2021 18.12.2021 Grinberga Linda 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ6010 Modeling of Hydrological Processes B Lecture VIZ s.prg. 18.09.2021 09.10.2021 23.10.2021 13.11.2021 27.11.2021 11.12.2021 Grīnfelde Inga 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5028 Cadastral Surveying B Lecture ZP s.prg. 02.10.2021 09.10.2021 23.10.2021 20.11.2021 04.12.2021 11.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace JurZ6003 Real Property Formation B Lecture ZP s.prg. 18.09.2021 25.09.2021 16.10.2021 6. stāva telpās Virkavs Māris Arhi6016 Territorial Development and Spatial Planning B Lecture ZP s.prg. 30.10.2021 06.11.2021 13.11.2021 27.11.2021 18.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace JurZ6003 Real Property Formation B Lecture ZP s.prg. 11.09.2021 6. stāva telpās Virkavs Māris BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 09.10.2021 Goldbergs Grigorijs 612. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 23.10.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 20.11.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 11.09.2021 Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 18.12.2021 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 02.10.2021 16.10.2021 30.10.2021 06.11.2021 13.11.2021 04.12.2021 11.12.2021 VBF 205. kabinets Celms Armands BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 18.09.2021 25.09.2021 6. stāva telpās Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 27.11.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 18.09.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 25.09.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ5025 Waterpower II B Lecture HUS s.prg. 02.10.2021 06.11.2021 04.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 16.10.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 23.10.2021 11.12.2021 18.12.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 09.10.2021 30.10.2021 13.11.2021 20.11.2021 27.11.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
||||
11.30-12.15 |
BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 23.09.2021 30.09.2021 07.10.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ6007 Land Use Planning B Lecture ZP s.prg. 03.12.2021 9. stāva telpās Jankava Anda BūvZ5028 Cadastral Surveying B Lecture ZP s.prg. 10.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace Arhi6016 Territorial Development and Spatial Planning B Lecture ZP s.prg. 17.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 03.12.2021 Goldbergs Grigorijs 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 10.12.2021 Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 17.12.2021 VBF 205. kabinets Celms Armands BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 10.12.2021 17.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ5025 Waterpower II B Lecture HUS s.prg. 12.11.2021 19.11.2021 26.11.2021 03.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 05.11.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
HidZ6017 Irrigation B Lecture VIZ s.prg. 25.09.2021 02.10.2021 16.10.2021 30.10.2021 06.11.2021 20.11.2021 04.12.2021 18.12.2021 Grinberga Linda 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ6010 Modeling of Hydrological Processes B Lecture VIZ s.prg. 18.09.2021 09.10.2021 23.10.2021 13.11.2021 27.11.2021 11.12.2021 Grīnfelde Inga 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5028 Cadastral Surveying B Lecture ZP s.prg. 02.10.2021 09.10.2021 23.10.2021 20.11.2021 04.12.2021 11.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace JurZ6003 Real Property Formation B Lecture ZP s.prg. 18.09.2021 25.09.2021 16.10.2021 6. stāva telpās Virkavs Māris Arhi6016 Territorial Development and Spatial Planning B Lecture ZP s.prg. 30.10.2021 06.11.2021 13.11.2021 27.11.2021 18.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace JurZ6003 Real Property Formation B Lecture ZP s.prg. 11.09.2021 6. stāva telpās Virkavs Māris BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 09.10.2021 Goldbergs Grigorijs 612. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 23.10.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 20.11.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 11.09.2021 Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 18.12.2021 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 02.10.2021 16.10.2021 30.10.2021 06.11.2021 04.12.2021 11.12.2021 VBF 205. kabinets Celms Armands BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 18.09.2021 25.09.2021 6. stāva telpās Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 13.11.2021 27.11.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 18.09.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 25.09.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ5025 Waterpower II B Lecture HUS s.prg. 02.10.2021 06.11.2021 04.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 16.10.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 23.10.2021 11.12.2021 18.12.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 09.10.2021 30.10.2021 13.11.2021 20.11.2021 27.11.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
||||
12.30-13.15 |
BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 23.09.2021 30.09.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
JurZ6007 Land Use Planning B Lecture ZP s.prg. 03.12.2021 9. stāva telpās Jankava Anda BūvZ5028 Cadastral Surveying B Lecture ZP s.prg. 10.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace Arhi6016 Territorial Development and Spatial Planning B Lecture ZP s.prg. 17.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 03.12.2021 Goldbergs Grigorijs 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 10.12.2021 Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 10.12.2021 17.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ5025 Waterpower II B Lecture HUS s.prg. 12.11.2021 19.11.2021 26.11.2021 03.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 05.11.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
VidZ6010 Modeling of Hydrological Processes B Lecture VIZ s.prg. 18.09.2021 09.10.2021 23.10.2021 13.11.2021 27.11.2021 11.12.2021 Grīnfelde Inga 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5028 Cadastral Surveying B Lecture ZP s.prg. 02.10.2021 23.10.2021 20.11.2021 04.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace JurZ6003 Real Property Formation B Lecture ZP s.prg. 25.09.2021 6. stāva telpās Virkavs Māris Arhi6016 Territorial Development and Spatial Planning B Lecture ZP s.prg. 30.10.2021 06.11.2021 13.11.2021 27.11.2021 18.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace JurZ6003 Real Property Formation B Lecture ZP s.prg. 11.09.2021 6. stāva telpās Virkavs Māris BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 09.10.2021 Goldbergs Grigorijs 612. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 23.10.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 20.11.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 11.09.2021 Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 18.12.2021 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 02.10.2021 16.10.2021 30.10.2021 VBF 205. kabinets Celms Armands BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 18.09.2021 25.09.2021 6. stāva telpās Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 13.11.2021 27.11.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 18.09.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 25.09.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ5025 Waterpower II B Lecture HUS s.prg. 02.10.2021 06.11.2021 04.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 16.10.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 23.10.2021 11.12.2021 18.12.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 09.10.2021 30.10.2021 13.11.2021 20.11.2021 27.11.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
||||
13.30-14.15 |
HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 18.10.2021-13.12.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 23.09.2021 30.09.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ5023 Maintenance of Land Reclamation Systems B Lecture VIZ s.prg. 03.12.2021-17.12.2021 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ6007 Land Use Planning B Lecture ZP s.prg. 03.12.2021 9. stāva telpās Jankava Anda BūvZ5028 Cadastral Surveying B Lecture ZP s.prg. 10.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace Arhi6016 Territorial Development and Spatial Planning B Lecture ZP s.prg. 17.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 03.12.2021 17.12.2021 Goldbergs Grigorijs 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 10.12.2021 Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 10.12.2021 17.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ5025 Waterpower II B Lecture HUS s.prg. 12.11.2021 19.11.2021 26.11.2021 03.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 05.11.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
VidZ6010 Modeling of Hydrological Processes B Lecture VIZ s.prg. 18.09.2021 09.10.2021 23.10.2021 13.11.2021 27.11.2021 11.12.2021 Grīnfelde Inga 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ5022 Hydrologic Analysis and Design B Lecture VIZ s.prg. 25.09.2021 02.10.2021 16.10.2021 30.10.2021 06.11.2021 20.11.2021 04.12.2021 18.12.2021 Abramenko Kaspars 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ6007 Land Use Planning B Lecture ZP s.prg. 11.09.2021 09.10.2021 16.10.2021 9. stāva telpās Jankava Anda BūvZ5028 Cadastral Surveying B Lecture ZP s.prg. 02.10.2021 23.10.2021 20.11.2021 04.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace JurZ6003 Real Property Formation B Lecture ZP s.prg. 25.09.2021 6. stāva telpās Virkavs Māris Arhi6016 Territorial Development and Spatial Planning B Lecture ZP s.prg. 30.10.2021 06.11.2021 13.11.2021 27.11.2021 11.12.2021 18.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 09.10.2021 Goldbergs Grigorijs 612. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 23.10.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 06.11.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 20.11.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 11.12.2021 Goldbergs Grigorijs 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 11.09.2021 Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 02.10.2021 Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 04.12.2021 18.12.2021 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 18.09.2021 25.09.2021 6. stāva telpās Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 13.11.2021 27.11.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 18.09.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 16.10.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 23.10.2021 11.12.2021 18.12.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 25.09.2021 09.10.2021 30.10.2021 13.11.2021 20.11.2021 27.11.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
|||
14.30-15.15 |
HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 18.10.2021-13.12.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
HidZ5023 Maintenance of Land Reclamation Systems B Lecture VIZ s.prg. 06.09.2021-26.11.2021 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ5023 Maintenance of Land Reclamation Systems B Lecture VIZ s.prg. 03.12.2021-17.12.2021 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ6007 Land Use Planning B Lecture ZP s.prg. 03.12.2021 9. stāva telpās Jankava Anda BūvZ5028 Cadastral Surveying B Lecture ZP s.prg. 01.10.2021 10.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace Arhi6016 Territorial Development and Spatial Planning B Lecture ZP s.prg. 17.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 17.12.2021 Goldbergs Grigorijs 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 01.10.2021 03.12.2021 10.12.2021 VBF 205. kabinets Celms Armands BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 17.09.2021 6. stāva telpās Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 05.11.2021 12.11.2021 19.11.2021 26.11.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 15.10.2021 29.10.2021 10.12.2021 17.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ5025 Waterpower II B Lecture HUS s.prg. 01.10.2021 08.10.2021 12.11.2021 19.11.2021 26.11.2021 03.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 17.09.2021 24.09.2021 05.11.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 22.10.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
VidZ6010 Modeling of Hydrological Processes B Lecture VIZ s.prg. 18.09.2021 09.10.2021 23.10.2021 13.11.2021 27.11.2021 11.12.2021 Grīnfelde Inga 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ5022 Hydrologic Analysis and Design B Lecture VIZ s.prg. 25.09.2021 02.10.2021 16.10.2021 30.10.2021 06.11.2021 20.11.2021 04.12.2021 18.12.2021 Abramenko Kaspars 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ6007 Land Use Planning B Lecture ZP s.prg. 11.09.2021 09.10.2021 16.10.2021 9. stāva telpās Jankava Anda BūvZ5028 Cadastral Surveying B Lecture ZP s.prg. 02.10.2021 23.10.2021 20.11.2021 04.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace JurZ6003 Real Property Formation B Lecture ZP s.prg. 25.09.2021 6. stāva telpās Virkavs Māris Arhi6016 Territorial Development and Spatial Planning B Lecture ZP s.prg. 30.10.2021 06.11.2021 13.11.2021 27.11.2021 11.12.2021 18.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 09.10.2021 Goldbergs Grigorijs 612. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 23.10.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 30.10.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 06.11.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 20.11.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 11.12.2021 Goldbergs Grigorijs 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 11.09.2021 Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 02.10.2021 Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 16.10.2021 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 04.12.2021 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 18.09.2021 25.09.2021 6. stāva telpās Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 13.11.2021 27.11.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 16.10.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 23.10.2021 11.12.2021 18.12.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 25.09.2021 13.11.2021 20.11.2021 27.11.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
||||
15.30-16.15 |
HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 18.10.2021-13.12.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
HidZ5023 Maintenance of Land Reclamation Systems B Lecture VIZ s.prg. 06.09.2021-26.11.2021 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ5023 Maintenance of Land Reclamation Systems B Lecture VIZ s.prg. 03.12.2021-17.12.2021 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ6007 Land Use Planning B Lecture ZP s.prg. 10.09.2021 08.10.2021 15.10.2021 22.10.2021 29.10.2021 9. stāva telpās Jankava Anda BūvZ5028 Cadastral Surveying B Lecture ZP s.prg. 24.09.2021 01.10.2021 05.11.2021 26.11.2021 10.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace Arhi6016 Territorial Development and Spatial Planning B Lecture ZP s.prg. 12.11.2021 19.11.2021 17.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 17.12.2021 Goldbergs Grigorijs 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 10.09.2021 24.09.2021 01.10.2021 29.10.2021 03.12.2021 10.12.2021 VBF 205. kabinets Celms Armands BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 17.09.2021 08.10.2021 15.10.2021 22.10.2021 6. stāva telpās Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 05.11.2021 12.11.2021 19.11.2021 26.11.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 15.10.2021 29.10.2021 10.12.2021 17.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ5025 Waterpower II B Lecture HUS s.prg. 01.10.2021 08.10.2021 12.11.2021 19.11.2021 26.11.2021 03.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 17.09.2021 24.09.2021 05.11.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 22.10.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
VidZ6010 Modeling of Hydrological Processes B Lecture VIZ s.prg. 18.09.2021 09.10.2021 23.10.2021 13.11.2021 27.11.2021 11.12.2021 Grīnfelde Inga 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ5022 Hydrologic Analysis and Design B Lecture VIZ s.prg. 25.09.2021 02.10.2021 16.10.2021 30.10.2021 06.11.2021 20.11.2021 04.12.2021 18.12.2021 Abramenko Kaspars 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ6007 Land Use Planning B Lecture ZP s.prg. 11.09.2021 09.10.2021 16.10.2021 9. stāva telpās Jankava Anda BūvZ5028 Cadastral Surveying B Lecture ZP s.prg. 02.10.2021 23.10.2021 20.11.2021 04.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace JurZ6003 Real Property Formation B Lecture ZP s.prg. 25.09.2021 6. stāva telpās Virkavs Māris Arhi6016 Territorial Development and Spatial Planning B Lecture ZP s.prg. 30.10.2021 06.11.2021 13.11.2021 27.11.2021 11.12.2021 18.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 23.10.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 30.10.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 06.11.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 20.11.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 11.12.2021 Goldbergs Grigorijs 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 11.09.2021 Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 02.10.2021 Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 16.10.2021 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 04.12.2021 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 18.09.2021 25.09.2021 6. stāva telpās Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 13.11.2021 27.11.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 16.10.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 11.12.2021 18.12.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 25.09.2021 13.11.2021 20.11.2021 27.11.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
||||
16.30-17.15 |
HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 18.10.2021-13.12.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
HidZ5023 Maintenance of Land Reclamation Systems B Lecture VIZ s.prg. 03.12.2021-17.12.2021 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ6007 Land Use Planning B Lecture ZP s.prg. 10.09.2021 08.10.2021 15.10.2021 22.10.2021 29.10.2021 9. stāva telpās Jankava Anda BūvZ5028 Cadastral Surveying B Lecture ZP s.prg. 24.09.2021 01.10.2021 05.11.2021 26.11.2021 03.12.2021 10.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace Arhi6016 Territorial Development and Spatial Planning B Lecture ZP s.prg. 12.11.2021 19.11.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 17.12.2021 Goldbergs Grigorijs 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5017 Global Positioning Methods B Lecture GEO s.prg. 10.09.2021 24.09.2021 29.10.2021 03.12.2021 10.12.2021 VBF 205. kabinets Celms Armands BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 17.09.2021 08.10.2021 15.10.2021 22.10.2021 6. stāva telpās Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 05.11.2021 12.11.2021 19.11.2021 26.11.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 15.10.2021 29.10.2021 10.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ5025 Waterpower II B Lecture HUS s.prg. 01.10.2021 08.10.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 17.09.2021 24.09.2021 05.11.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 22.10.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
HidZ5022 Hydrologic Analysis and Design B Lecture VIZ s.prg. 25.09.2021 02.10.2021 16.10.2021 30.10.2021 06.11.2021 20.11.2021 04.12.2021 18.12.2021 Abramenko Kaspars 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ6007 Land Use Planning B Lecture ZP s.prg. 11.09.2021 09.10.2021 16.10.2021 9. stāva telpās Jankava Anda BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 30.10.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 06.11.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 11.12.2021 Goldbergs Grigorijs 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 02.10.2021 Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 16.10.2021 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 04.12.2021 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 13.11.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 11.12.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 25.09.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
||||
17.30-18.15 |
BūvZ5013 Computer Graphics and Computer Aided Design B Lecture VIZ, HUS, ZP, GEO s.prg. 06.09.2021-25.11.2021 Ķirulis Bruno 702. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ5028 Cadastral Surveying B Lecture ZP s.prg. 24.09.2021 05.11.2021 26.11.2021 03.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace Arhi6016 Territorial Development and Spatial Planning B Lecture ZP s.prg. 12.11.2021 19.11.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 17.12.2021 Goldbergs Grigorijs 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 08.10.2021 15.10.2021 22.10.2021 6. stāva telpās Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 05.11.2021 12.11.2021 19.11.2021 26.11.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 15.10.2021 29.10.2021 10.12.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ5025 Waterpower II B Lecture HUS s.prg. 01.10.2021 08.10.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 17.09.2021 24.09.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 22.10.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 30.10.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 06.11.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 11.12.2021 Goldbergs Grigorijs 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 02.10.2021 Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 16.10.2021 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 04.12.2021 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 13.11.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ6016 Wastewater Treatment B Lecture HUS s.prg. 25.09.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
||||
18.30-19.15 |
BūvZ5013 Computer Graphics and Computer Aided Design B Lecture VIZ, HUS, ZP, GEO s.prg. 06.09.2021-25.11.2021 Ķirulis Bruno 702. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ5028 Cadastral Surveying B Lecture ZP s.prg. 03.12.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace Arhi6016 Territorial Development and Spatial Planning B Lecture ZP s.prg. 12.11.2021 19.11.2021 6. stāva telpās Kadiķe Dace BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 08.10.2021 15.10.2021 22.10.2021 6. stāva telpās Ratkevičs Aivars BūvZ6051 Geodetic Support System II B Lecture GEO s.prg. 05.11.2021 26.11.2021 Ratkevičs Aivars 603. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ5001 Integrated Water Resources Management B Lecture HUS s.prg. 15.10.2021 29.10.2021 VBF 3. stāva telpās Pundurs Einārs HidZ6020 Water Supply B Lecture HUS s.prg. 17.09.2021 24.09.2021 VBF 3. stāva telpās Ieviņa Daina |
BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 30.10.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 06.11.2021 9. stāva telpās Goldbergs Grigorijs BūvZ5018 Methods of Digital Photogrammetry in Georeferencing Networks B Lecture GEO s.prg. 11.12.2021 Goldbergs Grigorijs 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ6050 Geodetic Instruments B Lecture GEO s.prg. 16.10.2021 Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
19.30-20.15 |
BūvZ5013 Computer Graphics and Computer Aided Design B Lecture VIZ, HUS, ZP, GEO s.prg. 06.09.2021-25.11.2021 Ķirulis Bruno 702. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ6048 Basics of Gravimetry B Lecture GEO s.prg. 22.10.2021 6. stāva telpās Ratkevičs Aivars |