Atpakaļ

G0412 Lietišķā enerģētika Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 DatZ2019 Informātika II Bt Lekcija
16.10.2023
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
23.10.2023
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
30.10.2023
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
06.11.2023
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
17.10.2023
G0402(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
31.10.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
07.11.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lekcija
24.10.2023
Galiņš Ainārs
316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
08.11.2023
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
19.10.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Lab.darbi
02.11.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
03.11.2023
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ3069 Inženierdarba pamati I Bt Prakt.darbi
10.11.2023
Šmigins Ruslans
129. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lekcija
20.10.2023
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 DatZ2019 Informātika II Bt Lekcija
16.10.2023
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
23.10.2023
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
30.10.2023
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
06.11.2023
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
17.10.2023
G0402(NLN)
G0413(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
31.10.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
07.11.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
24.10.2023
Galiņš Ainārs
316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ3069 Inženierdarba pamati I Bt Prakt.darbi
01.11.2023
Šmigins Ruslans
128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
08.11.2023
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
19.10.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Lab.darbi
02.11.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
26.10.2023
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
09.11.2023
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
03.11.2023
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ3069 Inženierdarba pamati I Bt Prakt.darbi
10.11.2023
Šmigins Ruslans
129. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3021 Mērīšanas tehnika Bt Lekcija
27.10.2023
Šmigins Ruslans
207. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
20.10.2023
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 DatZ2019 Informātika II Bt Lekcija
16.10.2023
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
23.10.2023
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
30.10.2023
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
06.11.2023
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lekcija
17.10.2023
Galiņš Ainārs
316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
24.10.2023
Galiņš Ainārs
316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lekcija
31.10.2023
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lab.darbi
07.11.2023
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
LauZ3069 Inženierdarba pamati I Bt Prakt.darbi
01.11.2023
Šmigins Ruslans
128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
08.11.2023
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
19.10.2023
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
26.10.2023
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
02.11.2023
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
09.11.2023
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
03.11.2023
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3021 Mērīšanas tehnika Bt Lekcija
27.10.2023
Šmigins Ruslans
207. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3021 Mērīšanas tehnika Bt Lekcija
10.11.2023
Šmigins Ruslans
207. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
20.10.2023
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lekcija
17.10.2023
Galiņš Ainārs
316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
24.10.2023
Galiņš Ainārs
316. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lekcija
31.10.2023
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lab.darbi
07.11.2023
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
18.10.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
01.11.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
08.11.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
09.11.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
19.10.2023
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
26.10.2023
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
02.11.2023
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
20.10.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
03.11.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ3021 Mērīšanas tehnika Bt Lab.darbi
27.10.2023
Šmigins Ruslans
207. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3021 Mērīšanas tehnika Bt Lekcija
10.11.2023
Šmigins Ruslans
207. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
18.10.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
01.11.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
08.11.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
09.11.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2019 Informātika II Bt Lekcija
19.10.2023
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
02.11.2023
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
20.10.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
03.11.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lab.darbi
27.10.2023
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
10.11.2023
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
16.10.2023
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
23.10.2023
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3021 Mērīšanas tehnika Bt Lekcija
30.10.2023
Šmigins Ruslans
207. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate2034 Matemātika III Bt Lekcija
18.10.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
01.11.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
02.11.2023
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
19.10.2023
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
26.10.2023
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lekcija
09.11.2023
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lab.darbi
27.10.2023
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
10.11.2023
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 Mate2034 Matemātika III Bt Lab.darbi
30.10.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
16.10.2023
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lekcija
23.10.2023
Šeļegovskis Raimunds
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
06.11.2023
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Lab.darbi
31.10.2023
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3069 Inženierdarba pamati I Bt Lekcija
17.10.2023
Šmigins Ruslans
128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ3069 Inženierdarba pamati I Bt Lekcija
07.11.2023
Šmigins Ruslans
128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
18.10.2023
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
25.10.2023
01.11.2023
08.11.2023
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
02.11.2023
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2019 Informātika II Bt Prakt.darbi
26.10.2023
G0402(NLN)

Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
09.11.2023
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ3021 Mērīšanas tehnika Bt Lekcija
20.10.2023
Šmigins Ruslans
207. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3021 Mērīšanas tehnika Bt Lab.darbi
27.10.2023
Šmigins Ruslans
207. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3021 Mērīšanas tehnika Bt Lab.darbi
03.11.2023
Šmigins Ruslans
207. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3021 Mērīšanas tehnika Bt Lab.darbi
10.11.2023
Šmigins Ruslans
207. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 Mate2034 Matemātika III Bt Lab.darbi
30.10.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
16.10.2023
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
23.10.2023
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
06.11.2023
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Lab.darbi
31.10.2023
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ3069 Inženierdarba pamati I Bt Lekcija
17.10.2023
Šmigins Ruslans
128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

LauZ3069 Inženierdarba pamati I Bt Lekcija
07.11.2023
Šmigins Ruslans
128. aud. (1. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
18.10.2023
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
25.10.2023
01.11.2023
08.11.2023
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
26.10.2023
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Lab.darbi
02.11.2023
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
09.11.2023
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ3021 Mērīšanas tehnika Bt Lekcija
20.10.2023
Šmigins Ruslans
207. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3021 Mērīšanas tehnika Bt Lab.darbi
27.10.2023
Šmigins Ruslans
207. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3021 Mērīšanas tehnika Bt Lab.darbi
03.11.2023
Šmigins Ruslans
207. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3021 Mērīšanas tehnika Bt Lab.darbi
10.11.2023
Šmigins Ruslans
207. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
16.30-17.15 Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
06.11.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
16.10.2023
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh2019 Lietišķā elektrotehnika Bp Lab.darbi
23.10.2023
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lekcija
17.10.2023
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
Fizi2033 Fizika II Bt Prakt.darbi
18.10.2023
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Prakt.darbi
25.10.2023
01.11.2023
08.11.2023
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Fizi2033 Fizika II Bt Lekcija
26.10.2023
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Fizi2033 Fizika II Bt Lab.darbi
02.11.2023
G0413(NLN)

Gajevskis Antons
305. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2

ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Prakt.darbi
09.11.2023
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 Mate2034 Matemātika III Bt Prakt.darbi
06.11.2023
G0413(NLN)
G0402(NLN)

Sergejeva Natālija
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh4037 Teorētiskā elektrotehnika I Bp Lekcija
17.10.2023
Galiņš Ainārs
304. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5