Atpakaļ

G0903 Datorvadība un datorzinātne Bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 InfT3012 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Lekcija
Bērziņa Laima
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
30.09.2022
21.10.2022
11.11.2022
09.12.2022
1.1.
Komašilovs Vitālijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
07.10.2022
28.10.2022
25.11.2022
16.12.2022
1.2.
Komašilovs Vitālijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 InfT4026 Datu aizsardzība A Lekcija
Rivža Pēteris
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati B Lekcija
G0907(PLK)

Rubina Tatjana
182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ3001 Mērsistēmu interfeisi B Lekcija
Kaķītis Aivars
410. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
30.09.2022
21.10.2022
11.11.2022
09.12.2022
1.1.
Komašilovs Vitālijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
07.10.2022
28.10.2022
25.11.2022
16.12.2022
1.2.
Komašilovs Vitālijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 InfT4029 Projektu vadīšana A Lab.darbi
1.1.
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT4026 Datu aizsardzība A Lab.darbi
1.2.
Rivža Pēteris
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4029 Projektu vadīšana A Lekcija
2.ned.
Koroļova Jeļena
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati B Lab.darbi
1.1.
Rubina Tatjana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT3012 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Lab.darbi
1.2.
Bērziņa Laima
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ3001 Mērsistēmu interfeisi B Lekcija
1.ned.
Kaķītis Aivars
410. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3001 Mērsistēmu interfeisi B Lab.darbi
2.ned.
1.1.
Kaķītis Aivars
512. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
30.09.2022
21.10.2022
11.11.2022
09.12.2022
1.1.
Komašilovs Vitālijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
07.10.2022
28.10.2022
25.11.2022
16.12.2022
1.2.
Komašilovs Vitālijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 InfT4029 Projektu vadīšana A Lab.darbi
1.ned.
1.1.
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT4029 Projektu vadīšana A Lab.darbi
2.ned.
1.2.
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT3012 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Lab.darbi
1.1.
Bērziņa Laima
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri B Lab.darbi
1.1.
Galiņš Ainārs
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ3001 Mērsistēmu interfeisi B Lab.darbi
2.ned.
1.2.
Kaķītis Aivars
512. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
30.09.2022
21.10.2022
11.11.2022
09.12.2022
1.1.
Komašilovs Vitālijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
07.10.2022
28.10.2022
25.11.2022
16.12.2022
1.2.
Komašilovs Vitālijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 InfT4029 Projektu vadīšana A Lab.darbi
1.2.
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT4026 Datu aizsardzība A Lab.darbi
1.1.
Rivža Pēteris
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4025 Programmēšanas tehnoloģijas datorvadībā I B Lekcija
Šmits Ingus
126. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati B Lab.darbi
1.2.
Rubina Tatjana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri B Lekcija
2.ned.
Galiņš Ainārs
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri B Prakt.darbi
1.ned.
Galiņš Ainārs
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
30.09.2022
21.10.2022
11.11.2022
09.12.2022
1.1.
Komašilovs Vitālijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
07.10.2022
28.10.2022
25.11.2022
16.12.2022
1.2.
Komašilovs Vitālijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 InfT4031 Datoru arhitektūra A Lekcija
Osadčuks Vitālijs
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4025 Programmēšanas tehnoloģijas datorvadībā I B Prakt.darbi
1.1.
Šmits Ingus
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Lekcija
2.ned.
G0907(PLK)

Komašilovs Vitālijs
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri B Lab.darbi
1.2.
Galiņš Ainārs
312. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
30.09.2022
21.10.2022
11.11.2022
09.12.2022
1.1.
Komašilovs Vitālijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Prakt.darbi
07.10.2022
28.10.2022
25.11.2022
16.12.2022
1.2.
Komašilovs Vitālijs
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 InfT4031 Datoru arhitektūra A Prakt.darbi
1.1.
Osadčuks Vitālijs
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT4025 Programmēšanas tehnoloģijas datorvadībā I B Prakt.darbi
1.2.
Šmits Ingus
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 InfT4031 Datoru arhitektūra A Prakt.darbi
1.2.
Osadčuks Vitālijs
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2