Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
09.30-10.15 |
InfT4029 Projektu vadīšana A Lekcija 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Koroļova Jeļena 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT4029 Projektu vadīšana A Prakt.darbi 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Koroļova Jeļena 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ3001 Mērsistēmu interfeisi B Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Kaķītis Aivars 429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri B Lab.darbi 06.09.2021-26.12.2021 1.1. Galiņš Ainārs 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ3001 Mērsistēmu interfeisi B Lab.darbi 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 1.2. Kaķītis Aivars 405. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Lab.darbi 10.09.2021 01.10.2021 22.10.2021 12.11.2021 Komašilovs Vitālijs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
InfT4029 Projektu vadīšana A Prakt.darbi 06.09.2021-26.12.2021 Koroļova Jeļena 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ3001 Mērsistēmu interfeisi B Lekcija 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Kaķītis Aivars 429. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri B Lekcija 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Galiņš Ainārs 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri B Prakt.darbi 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 1.1. Galiņš Ainārs 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ3001 Mērsistēmu interfeisi B Lab.darbi 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 1.1. Kaķītis Aivars 405. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ3001 Mērsistēmu interfeisi B Lab.darbi 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 1.2. Kaķītis Aivars 405. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri B Prakt.darbi 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 1.2. Galiņš Ainārs 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Lab.darbi 10.09.2021 01.10.2021 22.10.2021 12.11.2021 Komašilovs Vitālijs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
InfT4026 Datu aizsardzība A Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Rivža Pēteris 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Lekcija 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 G0907(PLK) Komašilovs Vitālijs 277. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ3001 Mērsistēmu interfeisi B Lab.darbi 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 1.1. Kaķītis Aivars 405. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3027 Programmējamie loģiskie kontrolleri B Lab.darbi 06.09.2021-26.12.2021 1.2. Galiņš Ainārs 312. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Lab.darbi 10.09.2021 01.10.2021 22.10.2021 12.11.2021 Komašilovs Vitālijs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati B Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 G0907(PLK) Smirnova Jekaterina 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3012 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” Bērziņa Laima 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4040 E-komercijas tehnoloģiju pamati B Prakt.darbi 06.09.2021-26.12.2021 Smirnova Jekaterina 217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Lab.darbi 10.09.2021 01.10.2021 22.10.2021 12.11.2021 Komašilovs Vitālijs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
InfT4026 Datu aizsardzība A Prakt.darbi 06.09.2021-26.12.2021 1.1. Rivža Pēteris 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3012 Ģeogrāfiskās informācijas sistēmas B Prakt.darbi 06.09.2021-26.12.2021 Septembrī nodarbības notiks attālināti” Bērziņa Laima 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4025 Programmēšanas tehnoloģijas datorvadībā I B Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Šmits Ingus 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Lab.darbi 10.09.2021 01.10.2021 22.10.2021 12.11.2021 Komašilovs Vitālijs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
InfT4026 Datu aizsardzība A Prakt.darbi 06.09.2021-26.12.2021 1.2. Rivža Pēteris 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4025 Programmēšanas tehnoloģijas datorvadībā I B Prakt.darbi 06.09.2021-26.12.2021 Šmits Ingus 28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4012 Mašīnmācīšanās pamati B Lab.darbi 10.09.2021 01.10.2021 22.10.2021 12.11.2021 Komašilovs Vitālijs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
InfT4031 Datoru arhitektūra A Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Zacepins Aleksejs 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
16.30-17.15 |
InfT4031 Datoru arhitektūra A Prakt.darbi 06.09.2021-26.12.2021 Zacepins Aleksejs 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |