Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Lekcija 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Riekstiņa-Dolģe Rita 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1023 Informātika Bt Lekcija 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Mozga Ivars 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1023 Informātika Bt Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Mozga Ivars 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi 2 gr. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Vintere Anna 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
CitiP007 Ievads viesmīlībā Bp Prakt.darbi 06.09.2021-14.11.2021 Īriste Sandra 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Lekcija 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Riekstiņa-Dolģe Rita 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1023 Informātika Bt Lab.darbi 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Mozga Ivars 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Vintere Anna 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi1013 Tūrisma vadība Bt Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Eglīte Marta 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
CitiP007 Ievads viesmīlībā Bp Prakt.darbi 06.09.2021-14.11.2021 Īriste Sandra 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Riekstiņa-Dolģe Rita 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Riekstiņa-Dolģe Rita 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1023 Informātika Bt Lab.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Mozga Ivars 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Vintere Anna 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi1013 Tūrisma vadība Bt Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Eglīte Marta 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
CitiP007 Ievads viesmīlībā Bp Prakt.darbi 06.09.2021-14.11.2021 Īriste Sandra 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Riekstiņa-Dolģe Rita 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Riekstiņa-Dolģe Rita 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1023 Informātika Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Mozga Ivars 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Vintere Anna 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi1013 Tūrisma vadība Bt Prakt.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Eglīte Marta 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
CitiP007 Ievads viesmīlībā Bp Prakt.darbi 06.09.2021-14.11.2021 Īriste Sandra 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
Ķīmi2022 Pārtikas ķīmija I Bt Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Cinkmanis Ingmārs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2022 Pārtikas ķīmija I Bt Lab.darbi 1 gr. 06.09.2021-28.11.2021 Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Citi1013 Tūrisma vadība Bt Prakt.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Eglīte Marta 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
Mate3012 Matemātika Bt Lekcija 1.ned.-06.09.2021-26.12.2021 Vintere Anna 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Ķīmi2022 Pārtikas ķīmija I Bt Lab.darbi 1 gr. 06.09.2021-28.11.2021 Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
Mate3012 Matemātika Bt Lekcija 06.09.2021-26.12.2021 Vintere Anna 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo1061 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Gode Ina 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Citi1013 Tūrisma vadība Bt Prakt.darbi 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Eglīte Marta 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
Valo1061 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Pušinska Baiba 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ķīmi2022 Pārtikas ķīmija I Bt Lab.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Ķeķe Anete 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo1061 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Gode Ina 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Citi1013 Tūrisma vadība Bt Prakt.darbi 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Eglīte Marta 85. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
Valo1061 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Pušinska Baiba 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ķīmi2022 Pārtikas ķīmija I Bt Lab.darbi 2 gr. 06.09.2021-26.12.2021 Ķeķe Anete 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |