Atpakaļ

G0207 Lauksaimniecība Maģistra
Pilna laika
1-sem. 3-sem.
Visas apakšprog. Dārz-Dārzkopība Lauk-Laukkopība Lop-Lopkopība
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 LauZ6134 Dārzeņkopības zinātne B Lekcija
Dārz a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ6134 Dārzeņkopības zinātne B Lekcija
Dārz a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Sivicka Irina
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ5126 Laukaugi I B Lekcija
Lauk a.prg.
09.09.2019-22.12.2019
Gaile Zinta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5126 Laukaugi I B Prakt.darbi
Lauk a.prg.
02.09.2019-08.09.2019
Darguža Madara
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6125 Govju audzēšana B Lekcija
Lop a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Kairiša Daina
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5161 Gaļas ražošanas tehnoloģija B Lekcija
Lop a.prg.
18.11.2019-22.12.2019
Kairiša Daina
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5161 Gaļas ražošanas tehnoloģija B Lekcija
Lop a.prg.
28.10.2019-10.11.2019
Degola Lilija
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 LauZ6137 Kultūraugu kaitēkļi un patogēni B Lekcija
Lauk, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ6134 Dārzeņkopības zinātne B Lekcija
Dārz a.prg.
02.09.2019-22.09.2019
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ6134 Dārzeņkopības zinātne B Prakt.darbi
Dārz a.prg.
23.09.2019-27.10.2019
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ6134 Dārzeņkopības zinātne B Lekcija
Dārz a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Sivicka Irina
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ5126 Laukaugi I B Lekcija
Lauk a.prg.
09.09.2019-10.11.2019
Gaile Zinta
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5126 Laukaugi I B Prakt.darbi
Lauk a.prg.
02.09.2019-08.09.2019
11.11.2019-22.12.2019
Darguža Madara
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6125 Govju audzēšana B Prakt.darbi
Lop a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Kairiša Daina
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5161 Gaļas ražošanas tehnoloģija B Lekcija
Lop a.prg.
18.11.2019-24.11.2019
Kairiša Daina
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5161 Gaļas ražošanas tehnoloģija B Prakt.darbi
Lop a.prg.
25.11.2019-22.12.2019
Kairiša Daina
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5161 Gaļas ražošanas tehnoloģija B Prakt.darbi
Lop a.prg.
28.10.2019-10.11.2019
Degola Lilija
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 LauZ6137 Kultūraugu kaitēkļi un patogēni B Lekcija
Lauk, Dārz a.prg.
02.09.2019-15.09.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ6137 Kultūraugu kaitēkļi un patogēni B Prakt.darbi
Lauk, Dārz a.prg.
16.09.2019-08.12.2019
Bankina Biruta
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ6134 Dārzeņkopības zinātne B Prakt.darbi
Dārz a.prg.
02.09.2019-17.11.2019
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ6134 Dārzeņkopības zinātne B Lekcija
Dārz a.prg.
18.11.2019-22.12.2019
Sivicka Irina
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ5126 Laukaugi I B Prakt.darbi
Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Darguža Madara
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6125 Govju audzēšana B Lekcija
Lop a.prg.
02.09.2019-15.09.2019
Kairiša Daina
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6125 Govju audzēšana B Lekcija
Lop a.prg.
16.09.2019-17.11.2019
Jonkus Daina
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5161 Gaļas ražošanas tehnoloģija B Prakt.darbi
Lop a.prg.
18.11.2019-01.12.2019
Kairiša Daina
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5161 Gaļas ražošanas tehnoloģija B Lekcija
Lop a.prg.
09.12.2019-22.12.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 LauZ6137 Kultūraugu kaitēkļi un patogēni B Lekcija
Lauk, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ6134 Dārzeņkopības zinātne B Prakt.darbi
Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Sivicka Irina
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ5126 Laukaugi I B Prakt.darbi
Lauk a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Darguža Madara
233. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6125 Govju audzēšana B Prakt.darbi
Lop a.prg.
02.09.2019-15.09.2019
Kairiša Daina
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6125 Govju audzēšana B Lekcija
Lop a.prg.
16.09.2019-22.09.2019
Jonkus Daina
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5161 Gaļas ražošanas tehnoloģija B Prakt.darbi
Lop a.prg.
09.12.2019-22.12.2019
Nolberga-Trūpa Aiga
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6125 Govju audzēšana B Prakt.darbi
Lop a.prg.
23.09.2019-01.12.2019
Jonkus Daina
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 LauZ6137 Kultūraugu kaitēkļi un patogēni B Lekcija
Lauk, Dārz a.prg.
02.09.2019-15.09.2019
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ6137 Kultūraugu kaitēkļi un patogēni B Prakt.darbi
Lauk, Dārz a.prg.
16.09.2019-08.12.2019
Gailis Jānis
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ6134 Dārzeņkopības zinātne B Prakt.darbi
Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Sivicka Irina
227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
LauZ5162 Piena ražošanas tehnoloģija B Lekcija
Lop a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Ruska Diāna
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5142 Augu ekofizioloģija B Lekcija
Lauk, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
13.30-14.15 LauZ6111 Stādaudzētavu menedžments B Lekcija
Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Siliņa Dace
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ5162 Piena ražošanas tehnoloģija B Lekcija
Lop a.prg.
02.09.2019-27.10.2019
Ruska Diāna
209. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5162 Piena ražošanas tehnoloģija B Prakt.darbi
Lop a.prg.
28.10.2019-22.12.2019
Ruska Diāna
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5142 Augu ekofizioloģija B Lekcija
Lauk, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Alsiņa Ina
zāle. aud. (2. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
14.30-15.15 LauZ6111 Stādaudzētavu menedžments B Lekcija
Dārz a.prg.
02.09.2019-13.10.2019
Siliņa Dace
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ6111 Stādaudzētavu menedžments B Prakt.darbi
Dārz a.prg.
14.10.2019-22.12.2019
Siliņa Dace
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ5162 Piena ražošanas tehnoloģija B Prakt.darbi
Lop a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Ruska Diāna
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ5142 Augu ekofizioloģija B Prakt.darbi
Lauk, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
15.30-16.15 LauZ6111 Stādaudzētavu menedžments B Prakt.darbi
Dārz a.prg.
02.09.2019-29.09.2019
Siliņa Dace
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ6111 Stādaudzētavu menedžments B Lekcija
Dārz a.prg.
30.09.2019-22.12.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ5142 Augu ekofizioloģija B Prakt.darbi
Lauk, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4083 Ievads populāciju ģenētikā B Lekcija
Lop a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 LauZ6111 Stādaudzētavu menedžments B Lekcija
Dārz a.prg.
02.09.2019-29.09.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1
LauZ5142 Augu ekofizioloģija B Lab.darbi
Lauk, Dārz a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Alsiņa Ina
15. aud. (1. stāvs), LF, Strazdu iela, 1

LauZ4083 Ievads populāciju ģenētikā B Prakt.darbi
Lop a.prg.
02.09.2019-22.12.2019
Jonkus Daina
206. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

LauZ6134 Dārzeņkopības zinātne B Prakt.darbi
Dārz a.prg.
30.09.2019-24.11.2019
Sivicka Irina
Dārzk.lab.. aud. (. stāvs), LF, Strazdu iela, 1