Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Valo5001 Svešvalodas speckurss C Prakt.darbi 02.09.2019-24.11.2019 Šinkus Tatjana 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5040 Sistēmu teorija A Lekcija 25.11.2019-22.12.2019 Rivža Pēteris 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5039 Fundamentālie algoritmi A Lekcija 02.09.2019-24.11.2019 Štāls Mārtiņš 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
09.30-10.15 |
Valo5001 Svešvalodas speckurss C Prakt.darbi 02.09.2019-24.11.2019 Šinkus Tatjana 326-1. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5040 Sistēmu teorija A Lab.darbi 25.11.2019-22.12.2019 Rivža Pēteris 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5039 Fundamentālie algoritmi A Lekcija 02.09.2019-24.11.2019 Štāls Mārtiņš 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
10.30-11.15 |
Filz5003 Zinātnes filozofija C Lekcija 02.09.2019-24.11.2019 G0514(PLK) G0329(PLK) G0405(PLK) Brāzma Gunārs 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5040 Sistēmu teorija A Lab.darbi 25.11.2019-22.12.2019 Rivža Pēteris 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5034 Resursu plānošanas sistēmas B Lekcija 28.10.2019-22.12.2019 Rudusa Ilva 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5039 Fundamentālie algoritmi A Prakt.darbi 02.09.2019-27.10.2019 Štāls Mārtiņš 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
11.30-12.15 |
Filz5003 Zinātnes filozofija C Prakt.darbi 02.09.2019-24.11.2019 Brāzma Gunārs 288. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate5017 Starpdisciplinārā skaitļošana I A Lekcija 25.11.2019-22.12.2019 Gavare Zanda 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5034 Resursu plānošanas sistēmas B Lekcija 28.10.2019-24.11.2019 Rudusa Ilva 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5034 Resursu plānošanas sistēmas B Lab.darbi 25.11.2019-22.12.2019 Rudusa Ilva 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5039 Fundamentālie algoritmi A Prakt.darbi 02.09.2019-27.10.2019 Štāls Mārtiņš 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
12.30-13.15 |
Mate5017 Starpdisciplinārā skaitļošana I A Lab.darbi 25.11.2019-22.12.2019 Gavare Zanda 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate5017 Starpdisciplinārā skaitļošana I A Lekcija 02.09.2019-24.11.2019 Atslēga Svetlana 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5034 Resursu plānošanas sistēmas B Lab.darbi 28.10.2019-22.12.2019 Rudusa Ilva 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5038 Informācijas aizsardzība A Lekcija 02.09.2019-27.10.2019 Pauliņš Nauris 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
Mate5017 Starpdisciplinārā skaitļošana I A Lab.darbi 25.11.2019-22.12.2019 Gavare Zanda 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate5017 Starpdisciplinārā skaitļošana I A Lab.darbi 02.09.2019-24.11.2019 Atslēga Svetlana 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5038 Informācijas aizsardzība A Lekcija 02.09.2019-29.09.2019 Pauliņš Nauris 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5038 Informācijas aizsardzība A Prakt.darbi 30.09.2019-27.10.2019 Pauliņš Nauris 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
Mate5017 Starpdisciplinārā skaitļošana I A Lab.darbi 25.11.2019-22.12.2019 Gavare Zanda 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5040 Sistēmu teorija A Lekcija 02.09.2019-24.11.2019 Rivža Pēteris 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5038 Informācijas aizsardzība A Prakt.darbi 02.09.2019-27.10.2019 Pauliņš Nauris 324. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
InfT5048 Pētījumu metodoloģija A Prakt.darbi 25.11.2019-22.12.2019 Mozga Ivars 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5040 Sistēmu teorija A Lekcija 02.09.2019-27.10.2019 Rivža Pēteris 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5040 Sistēmu teorija A Lab.darbi 28.10.2019-24.11.2019 Rivža Pēteris 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
16.30-17.15 |
InfT5048 Pētījumu metodoloģija A Prakt.darbi 25.11.2019-22.12.2019 Mozga Ivars 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5040 Sistēmu teorija A Lab.darbi 02.09.2019-24.11.2019 Rivža Pēteris 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
17.30-18.15 |
Mate5017 Starpdisciplinārā skaitļošana I A Lekcija 28.10.2019-24.11.2019 Gavare Zanda 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5048 Pētījumu metodoloģija A Lekcija 02.09.2019-27.10.2019 Mozga Ivars 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
18.30-19.15 |
Mate5017 Starpdisciplinārā skaitļošana I A Lekcija 28.10.2019-24.11.2019 Gavare Zanda 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT5048 Pētījumu metodoloģija A Lekcija 02.09.2019-27.10.2019 Mozga Ivars 31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |