Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Lekcija 03.09.2018-30.09.2018 G0112(PLK) Dobele Aina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3113 Finanses un nodokļi A Lekcija 03.09.2018-28.10.2018 Mistre Baiba 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3113 Finanses un nodokļi A Lekcija 29.10.2018-23.12.2018 Kreicberga Anita 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Lekcija 03.09.2018-30.09.2018 G0112(PLK) Dobele Aina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
09.30-10.15 |
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Lekcija 03.09.2018-30.09.2018 G0112(PLK) Dobele Aina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3113 Finanses un nodokļi A Lekcija 03.09.2018-28.10.2018 Mistre Baiba 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3113 Finanses un nodokļi A Lekcija 29.10.2018-23.12.2018 Kreicberga Anita 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2122 Statistika A Prakt.darbi 2g gr. Vītiņa Anda 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Lekcija 03.09.2018-30.09.2018 G0112(PLK) Dobele Aina 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
10.30-11.15 |
Ekon2122 Statistika A Lekcija G0112(PLK) Vītiņa Anda 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3113 Finanses un nodokļi A Prakt.darbi 2g gr. 03.09.2018-28.10.2018 Mistre Baiba 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3113 Finanses un nodokļi A Prakt.darbi 2g gr. 29.10.2018-23.12.2018 Kreicberga Anita 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2122 Statistika A Prakt.darbi 2g gr. 1.ned. Vītiņa Anda 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2122 Statistika A Prakt.darbi 2g gr. 2.ned. Jurevica Aija 107. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2100 Bioekonomika I B Lekcija Naglis-Liepa Kaspars 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
11.30-12.15 |
Ekon2122 Statistika A Lekcija G0112(PLK) Vītiņa Anda 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3113 Finanses un nodokļi A Prakt.darbi 2g gr. 03.09.2018-28.10.2018 Mistre Baiba 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3113 Finanses un nodokļi A Prakt.darbi 2g gr. 29.10.2018-23.12.2018 Kreicberga Anita 106. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Prakt.darbi 2g gr. Dobele Aina 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18, 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Valo2050 Angļu valoda ekonomistiem II A Prakt.darbi 2g gr. Gode Ina 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
12.30-13.15 |
Ekon2119 Reģionālā ekonomika B Lekcija Vītoliņa Zane 212. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2119 Reģionālā ekonomika B Prakt.darbi 2g gr. Vītoliņa Zane 306. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Prakt.darbi 2g gr. Dobele Aina 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18, 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Valo2050 Angļu valoda ekonomistiem II A Prakt.darbi 2g gr. Gode Ina 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
13.30-14.15 |
VadZ2028 Saimniekošanas mācība B Prakt.darbi 2g gr. Dobele Aina 302. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18, 210. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon2100 Bioekonomika I B Prakt.darbi 2g gr. Naglis-Liepa Kaspars 310. aud. (3. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
|||||
14.30-15.15 |
SpoZ2001 Sports III C Prakt.darbi lekc./pr.d. G0112(PLK) Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Anškins Andis, Ozola Inta, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Markevics Māris zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
||||||
15.30-16.15 |
SpoZ2001 Sports III C Prakt.darbi lekc./pr.d. G0112(PLK) Alksne Inta, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Anškins Andis, Ozola Inta, Visocka Jeļena, Rimgaile Linda, Markevics Māris zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
VadZ4041 Biznesa informācijas menedžments C Lekcija Izvēles kurss G0215(PLK) G0816(PLK) Līcīte-Ķurbe Lāsma 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
MākZ3028 Mājizstrādājumi un dizains C Lekcija Izvēles kurss G0112(PLK) G0807(PLK) Paulsone Inta 511. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VadZ4041 Biznesa informācijas menedžments C Lekcija Izvēles kurss G0215(PLK) G0816(PLK) Līcīte-Ķurbe Lāsma 130. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
17.30-18.15 |
MākZ3028 Mājizstrādājumi un dizains C Prakt.darbi Izvēles kurss G0112(PLK) G0807(PLK) Paulsone Inta 511. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |