Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MākZ1003 Etnogrāfija Bt Lekcija 23.04.2018-29.04.2018 Ozolniece Ligita 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZ1003 Etnogrāfija Bt Prakt.darbi 30.04.2018-20.05.2018 Ozolniece Ligita 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT1036 IT dizainā I Bt Lekcija 12.02.2018-20.05.2018 Vronska Nataļja 336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MākZP010 Formas dizains Bp Lab.darbi 12.02.2018-20.05.2018 1.2. Spulle-Meiere Ivanda 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MākZ3027 Dizaina pamati un izstrādājumu reģistrēšana Bt Lekcija 12.02.2018-06.05.2018 Boldiševica Laura 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Valo2057 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 12.02.2018-20.05.2018 1.1. Gode Ina 238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
09.30-10.15 |
MākZ1003 Etnogrāfija Bt Lekcija 12.02.2018-25.02.2018 26.03.2018-20.05.2018 Ozolniece Ligita 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZ1003 Etnogrāfija Bt Lekcija 26.02.2018-25.03.2018 Šmite Ginta 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT1036 IT dizainā I Bt Lekcija 12.03.2018-25.03.2018 Vronska Nataļja 336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZ3024 Padziļinātā zīmēšana II Bp Lekcija 12.02.2018-11.03.2018 Paulsone Inta 336. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT1036 IT dizainā I Bt Lab.darbi 26.03.2018-22.04.2018 1.2. Vronska Nataļja 340. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT1036 IT dizainā I Bt Lab.darbi 26.03.2018-22.04.2018 1.1. Vronska Nataļja 340. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZP010 Formas dizains Bp Lab.darbi 12.02.2018-20.05.2018 1.2. Spulle-Meiere Ivanda 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MākZ3027 Dizaina pamati un izstrādājumu reģistrēšana Bt Prakt.darbi 12.02.2018-08.04.2018 Boldiševica Laura 338. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Valo2057 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 12.02.2018-20.05.2018 1.1. Gode Ina 238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
10.30-11.15 |
MākZ1003 Etnogrāfija Bt Lekcija 26.02.2018-04.03.2018 Šmite Ginta 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZ1003 Etnogrāfija Bt Prakt.darbi 05.03.2018-25.03.2018 Šmite Ginta 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZ1003 Etnogrāfija Bt Prakt.darbi 12.02.2018-25.02.2018 26.03.2018-20.05.2018 Ozolniece Ligita 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MākZ3024 Padziļinātā zīmēšana II Bp Prakt.darbi 12.02.2018-20.05.2018 1.1. Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT1036 IT dizainā I Bt Lab.darbi 12.02.2018-20.05.2018 1.2. Vronska Nataļja 340. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT1036 IT dizainā I Bt Lab.darbi 12.02.2018-20.05.2018 1.1. Vronska Nataļja 340. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZP010 Formas dizains Bp Lab.darbi 12.02.2018-20.05.2018 1.2. Spulle-Meiere Ivanda 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Valo2057 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 07.05.2018-20.05.2018 1.1. Gode Ina 238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
11.30-12.15 |
ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lab.darbi 1.ned.-12.02.2018-20.05.2018 1.1. Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lab.darbi 2.ned.-12.02.2018-20.05.2018 1.2. Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MākZ3024 Padziļinātā zīmēšana II Bp Prakt.darbi 12.02.2018-20.05.2018 1.1. Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT1036 IT dizainā I Bt Lab.darbi 12.02.2018-20.05.2018 1.2. Vronska Nataļja 340. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT1036 IT dizainā I Bt Lab.darbi 12.02.2018-20.05.2018 1.1. Vronska Nataļja 340. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZP010 Formas dizains Bp Lab.darbi 12.02.2018-13.05.2018 1.2. Spulle-Meiere Ivanda 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi G0402(PLK) G0412(PLK) G0413(PLK) Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Valo2057 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 07.05.2018-20.05.2018 1.1. Gode Ina 238. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
12.30-13.15 |
ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lekcija 12.02.2018-20.05.2018 Šeļegovskis Raimunds 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MākZP010 Formas dizains Bp Lab.darbi 12.02.2018-20.05.2018 1.1. Spulle-Meiere Ivanda 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MākZ3027 Dizaina pamati un izstrādājumu reģistrēšana Bt Lekcija 1.ned.-12.02.2018-29.04.2018 Kronbergs Ēriks 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZ3027 Dizaina pamati un izstrādājumu reģistrēšana Bt Prakt.darbi 2.ned.-12.02.2018-29.04.2018 Kronbergs Ēriks 402. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
13.30-14.15 |
ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lekcija 12.02.2018-29.04.2018 Šeļegovskis Raimunds 314. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lab.darbi 23.04.2018 1.1. Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Lietišķās elektrotehnikas pamati Bp Lab.darbi 30.04.2018 1.2. Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MākZP010 Formas dizains Bp Lekcija 12.02.2018-20.05.2018 Spulle-Meiere Ivanda 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MākZP010 Formas dizains Bp Lab.darbi 12.02.2018-13.05.2018 1.1. Spulle-Meiere Ivanda 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
14.30-15.15 |
MākZP010 Formas dizains Bp Lekcija 12.02.2018-29.04.2018 Spulle-Meiere Ivanda 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZP010 Formas dizains Bp Lab.darbi 30.04.2018-20.05.2018 1.1. Spulle-Meiere Ivanda 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Valo2057 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 05.03.2018-20.05.2018 1.2. Ozola Inese 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
15.30-16.15 |
MākZ3024 Padziļinātā zīmēšana II Bp Prakt.darbi 12.03.2018-20.05.2018 1.2. Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZP010 Formas dizains Bp Lab.darbi 12.02.2018-20.05.2018 1.1. Spulle-Meiere Ivanda 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Valo2057 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 05.03.2018-20.05.2018 1.2. Ozola Inese 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
16.30-17.15 |
MākZ3024 Padziļinātā zīmēšana II Bp Prakt.darbi 12.03.2018-20.05.2018 1.2. Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MākZP010 Formas dizains Bp Lab.darbi 12.02.2018-29.04.2018 1.1. Spulle-Meiere Ivanda 431. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Valo2057 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 23.04.2018-20.05.2018 1.2. Ozola Inese 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
17.30-18.15 |
MākZ3024 Padziļinātā zīmēšana II Bp Prakt.darbi 12.03.2018-06.05.2018 1.2. Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |