Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Mate1021 Matemātika I Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Atslēga Svetlana 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ1004 Ievads specialitātē I Bv Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Andersons Guntis 302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Valo1047 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Orlova Irina 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate1021 Matemātika I Bt Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.1. Atslēga Svetlana 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1021 Matemātika I Bt Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.2. Atslēga Svetlana 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
Arhi1020 Būvgrafika Bt Lekcija 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Brencis Raitis 802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Brencis Raitis 802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Atslēga Svetlana 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ1004 Ievads specialitātē I Bv Lekcija 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Fībigs Mārtiņš 302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1004 Ievads specialitātē I Bv Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Fībigs Mārtiņš 302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Atslēga Svetlana 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Valo1047 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Orlova Irina 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
10.30-11.15 |
Valo1047 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Orlova Irina 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Brencis Raitis 802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 G0327(PLK) G0330(PLK) Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Cīrule Marina, Šillere Līvija, Alksne Inta, Zonnenberga Gita |
BūvZ1004 Ievads specialitātē I Bv Prakt.darbi 2 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Fībigs Mārtiņš 302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Preikšs Ilmārs 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Vronskis Olafs 410. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
11.30-12.15 |
Valo1047 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Orlova Irina 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 G0327(PLK) G0330(PLK) Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Cīrule Marina, Šillere Līvija, Alksne Inta, Zonnenberga Gita |
Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Brencis Raitis 802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Preikšs Ilmārs 125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Vronskis Olafs 419. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Atslēga Svetlana 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Dimiņš Fredijs 182. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Skujāns Juris 302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1021 Matemātika I Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Atslēga Svetlana 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.2. Brencis Raitis 802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.1. Brencis Raitis 802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.1. Preikšs Ilmārs 125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 1.2. Preikšs Ilmārs 125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Vronskis Olafs 419. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate1021 Matemātika I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Atslēga Svetlana 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Dūma Māra, Dimiņš Fredijs 170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Lekcija 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Skujāns Juris 302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-04.09.2017-22.10.2017 Puļķis Kristaps 125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-30.10.2017-26.12.2017 Puļķe Santa 125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Valo1047 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Orlova Irina 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Arhi1020 Būvgrafika Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.1. Brencis Raitis 802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 1.2. Preikšs Ilmārs 125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Valo1047 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Orlova Irina 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
14.30-15.15 |
Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Dimiņš Fredijs, Dūma Māra 170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Dūma Māra, Dimiņš Fredijs 170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-22.10.2017 Puļķis Kristaps 125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Arhi1020 Būvgrafika Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Liepa Valdis 302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Lab.darbi 2 gr. 30.10.2017-26.12.2017 Puļķe Santa 125. aud. (1. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Valo1047 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Orlova Irina 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ2010 Tēlotāja ģeometrija, rasēšana Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Vronskis Olafs 419. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Valo1047 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Orlova Irina 327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
15.30-16.15 |
Ķīmi1020 Ķīmija Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Dimiņš Fredijs, Dūma Māra 170. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Arhi1020 Būvgrafika Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Liepa Valdis 302. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Prakt.darbi 2 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Puļķis Kristaps 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2007 Būvmateriāli I Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Puļķe Santa 301. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |