G0400 TF brīvā izvēle Pam Bakalaura Pilna laika 3-sem. 5-sem. |
|
Jebkura diena | |
08.30-19.15 C Lauksaimniecības mašīnu koplietošana Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 1,5 h |
viesdocents Jānis Tupiņš Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
08.30-19.15 C Datorprojektēšana Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 2 h |
docents Imants Nulle Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
08.30-19.15 C Tehnikas izvēle un kopšana Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 2 h |
docents Gunārs Aizsils Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
08.30-19.15 C Karjeras izglītība Lekcija Grupa:G0403 G0415 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 2 h |
lektors Vizma Slava Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
08.30-19.15 C Porcelāna un stikla apgleznošana Lekcija Grupa:G0403 G0415 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 2 h |
vieslektors Ivanda Spulle-Meiere Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
08.30-19.15 C Pamati darbā ar AutoCAD Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 2 h |
vieslektors Ilmārs Dukulis Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
08.30-19.15 C Dīzeļmotoru barošanas sistēmas Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 1,5 h |
docents Gunārs Aizsils Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
08.30-19.15 C Prezentāciju programma PowerPoint Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 2 h |
vieslektors Ilmārs Dukulis Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
08.30-19.15 C Grafiskā programma CorelDraw Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 2 h |
vieslektors Ilmārs Dukulis Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
08.30-19.15 C Otto motoru barošanas sistēmas Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 1,5 h |
viesdocents Zigurds Miķelsons Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
08.30-19.15 C Autoriepu ekspluatācija un remonts Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 1,5 h |
asociētais profesors Dainis Berjoza Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
08.30-19.15 C Kvalitātes sistēmas Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 1,5 h |
docents Antoņina Čukure Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
08.30-19.15 C Loģistikas pamati Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 1,5 h |
profesors Gints Birzietis Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
08.30-19.15 C Roku darbu mehanizācija Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 2 h |
docents Gunārs Aizsils Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
08.30-19.15 C Programmējamie loģiskie kontrolleri Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 2 h |
asociētais profesors Ainārs Galiņš Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
08.30-19.15 C Motora iedarbināšana Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 1,5 h |
viesdocents Zigurds Miķelsons Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
Pirmdiena | |
14.30-15.15 C Anketu datorizēta apstrāde Lekcija Grupa:G0403 G0415 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 2 h |
lektors Laima Bērziņa Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
14.30-15.15 C Lopkopības enerģētiskās iekārtas Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 2 h |
profesors Juris Priekulis Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
14.30-15.15 C Ceļu satiksmes noteikumi Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 2,5 h |
viesasistents Juris Bolšteins Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
14.30-15.15 C Graudu kaltēšana un glabāšana Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 2 h |
asociētais profesors Jānis Palabinskis Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
14.30-15.15 C Apģērbs un stils Lekcija Grupa:G0403 G0415 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 2 h |
lektors Silvija Reihmane Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
15.30-16.15 C Bioenerģētika Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 2 h |
vadošais pētnieks Vilis Dubrovskis Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
16.30-17.15 C Komunālā tehnika Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 2 h |
asociētais profesors Jānis Palabinskis Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
17.30-18.15 C Automobiļa droša vadīšana Lekcija Grupa:G0402 G0412 G0413 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 2,5 h |
viesasistents Juris Bolšteins Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
Piektdiena | |
08.30-09.15 C Rasēšana un datorizēta projektēšana AutoCAD vidē Lekcija Grupa:G0403 G0415 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 2 h |
viesasistents Uģis Pekša Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
08.30-09.15 C Digitālo attēlu apstrāde Lekcija Grupa:G0403 G0415 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 3 h |
vieslektors Inga Viļumsone Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |
13.30-14.15 C ECDL pamati Lekcija Grupa:G0403 G0415 No:01.09.2011 Līdz:31.01.2012 2 h |
vieslektors Gatis Vītols Pils, Lielā iela 2, jebkura. auditorija (1. stāvs) |