Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete3036 Parasitology and Parasitic Diseases I Bp Lecture 4-EN gr. 2nd week Kļaviņa Alīna F101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3043 Animal Welfare, Environment Hygiene II Bt Lecture 4-EN gr. 2nd week Kociņa Iveta F101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4113 Surgery Techniques and Topographical Anatomy II Bp Lecture 4-EN gr. 2nd week Indāns Gusts A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3026 Special Pathology and Forensic Veterinary Medicine II Bp Practical works 4-EN gr. 4.1.1 grupa Liepa Kristīne D102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
09.30-10.15 |
Vete3036 Parasitology and Parasitic Diseases I Bp Lecture 4-EN gr. Kļaviņa Alīna F101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3043 Animal Welfare, Environment Hygiene II Bt Lecture 4-EN gr. Kociņa Iveta F101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4114 Anesthesiology and Emergency Bp Lecture 4-EN gr. Voiko Laura M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete4077 Radiology I Bp Lecture 4-EN gr. Vekšins Armands A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3026 Special Pathology and Forensic Veterinary Medicine II Bp Practical works 4-EN gr. 4.1.1 grupa Liepa Kristīne D102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
10.30-11.15 |
Vete4111 Clinical and Laboratory Diagnostics II Bp Lecture 4-EN gr. Mālniece Aija, Dūrītis Ilmārs A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parasitology and Parasitic Diseases I Bp Practical works 4-EN gr. 4.1.1 grupa Keidāne Dace F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Clinical and Laboratory Diagnostics II Bp Practical works 4-EN gr. 4.2.1 grupa Nikolajenko Madara A109. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4113 Surgery Techniques and Topographical Anatomy II Bp Practical works 4-EN gr. 31.01.2022-10.04.2022 4.1.1 grupa Liepiņa Evija E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3043 Animal Welfare, Environment Hygiene II Bt Practical works 4-EN gr. 4.1.2 grupa Zvaigzne Inga F205. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anesthesiology and Emergency Bp Practical works 4-EN gr. 4.2.1 grupa Voiko Laura M217. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete4077 Radiology I Bp Practical works 4-EN gr. Vekšins Armands A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3026 Special Pathology and Forensic Veterinary Medicine II Bp Practical works 4-EN gr. 4.1.2 grupa Liepa Kristīne D102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
11.30-12.15 |
Vete4111 Clinical and Laboratory Diagnostics II Bp Lecture 4-EN gr. Mālniece Aija, Dūrītis Ilmārs A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parasitology and Parasitic Diseases I Bp Practical works 4-EN gr. 4.1.1 grupa Keidāne Dace F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Clinical and Laboratory Diagnostics II Bp Practical works 4-EN gr. 4.2.1 grupa Nikolajenko Madara A109. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4113 Surgery Techniques and Topographical Anatomy II Bp Practical works 4-EN gr. 31.01.2022-10.04.2022 4.1.1 grupa Liepiņa Evija E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3043 Animal Welfare, Environment Hygiene II Bt Practical works 4-EN gr. 4.1.2 grupa Zvaigzne Inga F205. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anesthesiology and Emergency Bp Practical works 4-EN gr. 2nd week 4.2.1 grupa Voiko Laura M217. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete4077 Radiology I Bp Practical works 4-EN gr. 2nd week Vekšins Armands A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3026 Special Pathology and Forensic Veterinary Medicine II Bp Practical works 4-EN gr. 4.1.2 grupa Liepa Kristīne D102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
12.30-13.15 |
Vete3026 Special Pathology and Forensic Veterinary Medicine II Bp Lecture 4-EN gr. Bogdanova Ksenija A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4111 Clinical and Laboratory Diagnostics II Bp Practical works 4-EN gr. 4.1.1 grupa Nikolajenko Madara A109. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3036 Parasitology and Parasitic Diseases I Bp Practical works 4-EN gr. 4.1.2 grupa Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3043 Animal Welfare, Environment Hygiene II Bt Practical works 4-EN gr. 4.2.1 grupa Zvaigzne Inga F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4113 Surgery Techniques and Topographical Anatomy II Bp Practical works 4-EN gr. 4.1.1 grupa Indāns Gusts B106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Surgery Techniques and Topographical Anatomy II Bp Practical works 4-EN gr. 31.01.2022-10.04.2022 4.1.2 grupa Liepiņa Evija E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3026 Special Pathology and Forensic Veterinary Medicine II Bp Practical works 4-EN gr. 4.2.1 grupa Liepa Kristīne D102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
13.30-14.15 |
Vete3026 Special Pathology and Forensic Veterinary Medicine II Bp Lecture 4-EN gr. Bogdanova Ksenija A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4111 Clinical and Laboratory Diagnostics II Bp Practical works 4-EN gr. 4.1.1 grupa Nikolajenko Madara A109. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3036 Parasitology and Parasitic Diseases I Bp Practical works 4-EN gr. 4.1.2 grupa Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete3043 Animal Welfare, Environment Hygiene II Bt Practical works 4-EN gr. 4.2.1 grupa Zvaigzne Inga F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4113 Surgery Techniques and Topographical Anatomy II Bp Practical works 4-EN gr. 4.1.1 grupa Indāns Gusts B106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Surgery Techniques and Topographical Anatomy II Bp Practical works 4-EN gr. 31.01.2022-10.04.2022 4.1.2 grupa Liepiņa Evija E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3026 Special Pathology and Forensic Veterinary Medicine II Bp Practical works 4-EN gr. 4.2.1 grupa Liepa Kristīne D102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
14.30-15.15 |
Vete4113 Surgery Techniques and Topographical Anatomy II Bp Practical works 4-EN gr. 31.01.2022-10.04.2022 4.2.1 grupa Ārne Astra E103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Clinical and Laboratory Diagnostics II Bp Practical works 4-EN gr. 4.1.2 grupa Nikolajenko Madara A109. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4113 Surgery Techniques and Topographical Anatomy II Bp Practical works 4-EN gr. 4.1.2 grupa Indāns Gusts B106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parasitology and Parasitic Diseases I Bp Practical works 4-EN gr. 4.2.1 grupa Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
15.30-16.15 |
Vete4114 Anesthesiology and Emergency Bp Practical works 4-EN gr. 4.1.2 grupa Kaņka Elīna M217. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete4113 Surgery Techniques and Topographical Anatomy II Bp Practical works 4-EN gr. 31.01.2022-10.04.2022 4.2.1 grupa Ārne Astra E103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4111 Clinical and Laboratory Diagnostics II Bp Practical works 4-EN gr. 4.1.2 grupa Nikolajenko Madara A109. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4114 Anesthesiology and Emergency Bp Practical works 4-EN gr. 4.1.1 grupa Lapinskis Vladislavs M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete4113 Surgery Techniques and Topographical Anatomy II Bp Practical works 4-EN gr. 4.1.2 grupa Indāns Gusts B106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3036 Parasitology and Parasitic Diseases I Bp Practical works 4-EN gr. 4.2.1 grupa Kļaviņa Alīna F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
16.30-17.15 |
Vete4114 Anesthesiology and Emergency Bp Practical works 4-EN gr. 2nd week 4.1.2 grupa Kaņka Elīna M217. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete4114 Anesthesiology and Emergency Bp Practical works 4-EN gr. 2nd week 4.1.1 grupa Lapinskis Vladislavs M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete3043 Animal Welfare, Environment Hygiene II Bt Practical works 4-EN gr. 4.1.1 grupa Zvaigzne Inga F205. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Surgery Techniques and Topographical Anatomy II Bp Practical works 4-EN gr. 4.2.1 grupa Indāns Gusts B106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||||
17.30-18.15 |
Vete3043 Animal Welfare, Environment Hygiene II Bt Practical works 4-EN gr. 4.1.1 grupa Zvaigzne Inga F205. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4113 Surgery Techniques and Topographical Anatomy II Bp Practical works 4-EN gr. 4.2.1 grupa Indāns Gusts B106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |